Pompa ciepła w Krakowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 854 353 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 322 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kraków - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kraków

SOLAR INDUSTRY

86 opinii

Zawodowcy z SOLAR INDUSTRY to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Inowa Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Kraków

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Kraków

69 opinii

Wybitni pracownicy Inowa Sp. z o.o. spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Kraków

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Takiego sprzedawcy nie znajdziesz na terenie Krakowa, więc jeśli szukasz idealnych gruntowych wymienników ciepła to od razu sprawdź Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Sunector - Świetne Pompy Ciepła Kraków

Świetne Pompy Ciepła Kraków

33 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Sunector ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

REJMAN - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Kraków

REJMAN

18 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda pracy REJMAN, dzięki której będziesz w pełni zadowolony. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Auroks Sp. z o.o. - Profesjonalna Energia Odnawialna w Krakowie

Profesjonalna Energia Odnawialna w Krakowie

14 opinii

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Auroks Sp. z o.o. będzie najszybszą drogą. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Elektro - HARD - Solidne Pompy Ciepła Kraków

Solidne Pompy Ciepła

21 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Elektro - HARD ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Eko Agent - Powietrzne Pompy Ciepła Kraków

Eko Agent

7 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Krakowa, więc jeśli szukasz tanich powietrznych pomp ciepła to natychmiast zobacz Eko Agent. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. - Energia Odnawialna Kraków

Energia Odnawialna

3 opinie

Firma DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie energii odnawialnej. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Krakowa. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Ekoboost Piotr Hałgas - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Kraków

Ekoboost Piotr Hałgas

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Kraków, ale także pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

572 Zlecenia - Pompy Ciepła Kraków

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 9 godzin temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozm...

 • Kraków

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 18:12

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraków

Ten Klient potrzebuje profesjonalistów od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kraków

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że próbuje znaleźć od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Kraków

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kraków

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kraków

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystani...

 • Kraków

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek ...

 • Kraków

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 5 dni temu

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Kraków

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 6 dni temu

Profesjonalna Energia Odnawialna Kraków

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kraków

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 6 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Kraków

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², Kraków

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Krakowa. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Kraków

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Libertów

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kraków

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub stars...

 • Kraków

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Pompa Ciepła Kraków

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Kraków

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kraków

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Kraków

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kraków

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Kraków

2022-09-20 do 2022-09-28

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Kraków

2022-09-20 do 2022-09-28

Dam zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m², Kraków

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2022-09-19 do 2022-09-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kraków

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Kraków

2022-09-19 do 2022-09-27

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraków

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Krakowa, który napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraków

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kraków

2022-09-17 do 2022-09-25

Znakomita Pompa Ciepła

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Kraków

2022-09-16 do 2022-09-24

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaprezentuj dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kraków

2022-09-16 do 2022-09-24

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Krakowa i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kraków

2022-09-16 do 2022-09-24

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Potrzebujemy usług do gruntowy...

 • Kraków

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraków

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy ...

 • Kraków

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: posiadam fotowolt...

 • Kraków

2022-09-15 do 2022-09-23

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Kraków

2022-09-15 do 2022-09-23

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu