Pompa ciepła w Krakowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 318 572 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Krakowie

Pompy ciepła Kraków

Budotom Pompy Ciepła

122 opinie

Zawodowcy z Budotom Pompy Ciepła to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

SOLAR INDUSTRY - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Kraków

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Kraków

93 opinie

Wybitni pracownicy SOLAR INDUSTRY spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Inowa Sp. z o.o. - Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Kraków

Inowa Sp. z o.o.

84 opinie

Takiego sprzedawcy nie znajdziesz na terenie Krakowa, więc jeśli szukasz idealnych gruntowych wymienników ciepła to od razu sprawdź Inowa Sp. z o.o.. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Świetne Pompy Ciepła Kraków

Świetne Pompy Ciepła Kraków

92 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Polenergia Pompy Ciepła S.A. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

REJMAN - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Kraków

REJMAN

20 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda pracy REJMAN, dzięki której będziesz w pełni zadowolony. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

By Energy Solutions Sp. z o. o. / Oddział Kraków - Profesjonalna Energia Odnawialna w Krakowie

Profesjonalna Energia Odnawialna w Krakowie

20 opinii

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? By Energy Solutions Sp. z o. o. Oddział Kraków będzie najszybszą drogą. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Ekoboost Piotr Hałgas - Solidne Pompy Ciepła Kraków

Solidne Pompy Ciepła

5 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Ekoboost Piotr Hałgas ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

MAWI TERM Wiesław Mazurek - Tanie Powietrzne Pompy Ciepła Kraków

MAWI TERM Wiesław Mazurek

4 opinie

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Krakowa, więc jeśli szukasz tanich powietrznych pomp ciepła to natychmiast zobacz MAWI TERM Wiesław Mazurek. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Mariusz Kot Energetyczny Projekt - Solidna Energia Odnawialna Kraków

Solidna Energia Odnawialna

2 opinie

Firma Mariusz Kot Energetyczny Projekt to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie energii odnawialnej. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Krakowa. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

GREENTECH A.P.S Pompy Ciepła - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Kraków

GREENTECH A.P.S Pompy Ciepła

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Kraków, ale także pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 129 zleceń na pompy ciepła w Krakowie

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Kraków

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Kraków

2024-03-04 do 2024-03-12
dodano 2 godziny temu

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2024-03-04 do 2024-03-12
dodano 9 godzin temu

Korzystne Systemy Grzewcze Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kraków

2024-03-01 do 2024-03-09
dodano 3 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna Kraków

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Krakowa i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kraków

2024-02-29 do 2024-03-08
dodano 4 dni temu

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kraków

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kraków

Klient, który szuka bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Powinien on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaproponuj termin!

 • Kraków

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kraków

Klient, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Winien on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kraków

2024-02-29 do 2024-02-29

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Kraków

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Kraków

2024-02-24 do 2024-03-03

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2024-02-23 do 2024-03-02

Kompleskowe wykonaie inst. sanitarnych, 14 segmentów po 110m2 każdy, Kraków

Zakres zlecenia: - pompa ciepła, - inst. wod.-kan., - C.O., - wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Powierzchnia: 14 segmentów po 110m2 każdy Termin skorzystania z oferty: czerwiec-lipiec 2024r....

 • Kraków

2024-02-23 do 2024-03-02

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kraków

2024-02-21 do 2024-02-29

Doskonała Pompa Ciepła Kraków

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Krakowa z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kraków

2024-02-20 do 2024-02-28

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Kraków

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kraków

2024-02-20 do 2024-02-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: oferta Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kraków

2024-02-20 do 2024-02-28

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kraków

2024-02-19 do 2024-02-27

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kraków

2024-02-19 do 2024-02-27

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2024-02-19 do 2024-02-27

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Potrzebuje osoby do ustawienia ju...

 • Kraków

2024-02-18 do 2024-02-26

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: pompa monoblokowa lub splitowa Termin skorzysta...

 • Kraków

2024-02-16 do 2024-02-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kraków

Klient, który szuka wysokiej jakości gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Musi on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2024-02-13 do 2024-02-21

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kraków

2024-02-13 do 2024-02-21

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kraków

2024-02-12 do 2024-02-20

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Pompa ciepła, bud. 71-100m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kraków

2024-02-11 do 2024-02-19

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który porównuje ceny gruntowego wymiennika ciepła i nie ma sprzedawcy. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Kraków

2024-02-11 do 2024-02-19

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kraków

2024-02-10 do 2024-02-18

Pompa ciepła, bud. 2000m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 2000m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kraków

2024-02-06 do 2024-02-14

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Kraków

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Krakowa, więc jeśli szuka znakomitego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kraków

2024-02-06 do 2024-02-14

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Potrzebuje zakupić i zainstalować pompę 5 kw Termin skorzystani...

 • Kraków

2024-02-05 do 2024-02-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kraków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Czyste powietrze, termomodernizacja Termin skor...

 • Kraków

2024-02-05 do 2024-02-13

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Krakowa i napisał - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Kraków

2024-02-03 do 2024-02-11

Znakomita Pompa Ciepła

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Kraków

2024-02-03 do 2024-02-11

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła