Pompa ciepła w Gorlicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 318 543 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Gorlicach

Pompy ciepła Gorlice

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

92 opinie

Polenergia Pompy Ciepła S.A. oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Gorlic i z sąsiednich miast. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Nortmar Power Systems Centrala - Znakomite Systemy Grzewcze Gorlice

Nortmar Power Systems Centrala

26 opinii

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Gorlice i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego systemów grzewczych to bezzwłocznie zobacz Nortmar Power Systems Centrala. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

SOLAR PP Paweł Rak - Doskonała Energia Odnawialna Gorlice

Doskonała Energia Odnawialna

18 opinii

Firma SOLAR PP Paweł Rak świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Gorlic i okolic. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Michał Stańczyk PROMYK - Świetne Systemy Grzewcze w Gorlicach

Świetne Systemy Grzewcze w Gorlicach

7 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli wybierzesz ofertę Michał Stańczyk PROMYK. Profesjonalni konsultanci z branży systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Mariusz Kot Pompy Ciepła, Fotowoltaika - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Gorlice

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Gorlice

7 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające już nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Mariusz Kot Pompy Ciepła Fotowoltaika. Profesjonalni znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Firma handlowo-usługowa Plombier Damian Ignarski - Świetne Pompy Ciepła Gorlice

Świetne Pompy Ciepła

6 opinii

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Firma handlowo-usługowa Plombier Damian Ignarski z Gorlic jest na to skuteczną metodą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

PPHU LUMORS - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Gorlice

PPHU LUMORS

6 opinii

Ten, kto planuje zakup gruntowych pomp ciepła winien już dziś zgłosić się do do dostawcy PPHU LUMORS i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ekoboost Piotr Hałgas - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Gorlice

Ekoboost Piotr Hałgas

5 opinii

Według Ciebie doskonałej jakości pompy ciepła to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Ekoboost Piotr Hałgas poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Evolve Gabriel Kołodziej - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Gorlice

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

4 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Evolve Gabriel Kołodziej. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Mariusz Kot Energetyczny Projekt - Tanie Systemy Grzewcze Gorlice

Tanie Systemy Grzewcze Gorlice

2 opinie

Lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Gorlic, więc jeżeli poszukujesz taniego systemów grzewczych to bez wahania zobacz Mariusz Kot Energetyczny Projekt. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 25 zleceń na pompy ciepła w Gorlicach

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Bobowa

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Małopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Bobowa

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 6 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Gorlice

Jako fachowiec działający na obszarze Gorlic i oferujący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gorlice

2024-02-23 do 2024-03-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bobowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bobowa

2024-02-20 do 2024-02-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gorlice

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Gorlice

2024-02-18 do 2024-02-26

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Biecz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Biecz

2024-02-04 do 2024-02-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Sękowa

Jeśli energia odnawialna na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Sękowa

2024-01-06 do 2024-01-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Gorlice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gorlice

2024-01-02 do 2024-01-10

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Uście Gorlickie

2023-12-29 do 2024-01-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Małastów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Budynek jest drewniany, z bala Termin skorzystania ...

 • Małastów

2023-12-20 do 2023-12-28

Perfekcyjna Energia Odnawialna Gorlice

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Gorlice

2023-11-28 do 2023-12-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Uście Gorlickie

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Uście Gorlickie

2023-11-23 do 2023-12-01

Pompa Ciepła Gorlice

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Gorlice

2023-11-13 do 2023-11-21

Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 500m²". Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Biecz

2023-11-03 do 2023-11-11

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Biesna

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w pobliżu miejscowości Małopolskie, który napisał "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Biesna

2023-11-02 do 2023-11-10

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m², Dominikowice

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Dominikowice

2023-10-27 do 2023-11-04

Z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła Gorlice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gorlice

2023-10-26 do 2023-11-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Małastów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Małastów

2023-10-12 do 2023-10-20

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kwiatoń

2023-09-29 do 2023-10-07

Profesjonalna Pompa Ciepła

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Pompa ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Lipinki

2023-09-28 do 2023-10-06

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Gorlice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gorlice

2023-09-22 do 2023-09-30

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Małopolskiego i napisał - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Sękowa

2023-09-15 do 2023-09-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Staszkówka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Staszkówka

2023-09-03 do 2023-09-11

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Biecz

Przeznaczenie pompy: chłodzenie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Biecz

2023-08-29 do 2023-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Bystra

Ten Klient szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Małopolskiego i napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i zaproponuj niezłą propozycję. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Bystra

2023-08-23 do 2023-08-31

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gorlice

2023-08-20 do 2023-08-28

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła