Pompa ciepła w Myślenicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 677 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 327 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Myślenicach

Pompy ciepła Myślenice

Budotom Pompy Ciepła

125 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Myślenic, więc jeżeli szukasz bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz Budotom Pompy Ciepła. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

INOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pierwszorzędne Gruntowe Pompy Ciepła Myślenice

INOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

87 opinii

Gdy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych pomp ciepła na terenie Myślenic, zatrudnij fachowców w branży. INOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Greeno Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Myślenice

Staranne Pompy Ciepła Myślenice

41 opinii

Na wypadek jeśli nadal szukasz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Greeno Sp. z o.o.. Myślenice i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

REJMAN - Cenione Gruntowe Wymienniki Ciepła Myślenice

REJMAN

20 opinii

Jeśli chesz znaleźć oferty cenionych gruntowych wymienników ciepła to ta firma z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Termferm Klimatyzacje Pompy Ciepła Podhale - Profesjonalne Pompy Ciepła w Myślenicach

Profesjonalne Pompy Ciepła w Myślenicach

10 opinii

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Termferm Klimatyzacje Pompy Ciepła Podhale. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Ekoboost Piotr Hałgas - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Myślenice

Ekoboost Piotr Hałgas

5 opinii

Nie możesz odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z Ekoboost Piotr Hałgas zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

RapaczHVAC - Najlepsze Pompy Ciepła Myślenice

RapaczHVAC

2 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu RapaczHVAC. Myślenice i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

FHU Hydro bud - Solidne Pompy Ciepła Myślenice

FHU Hydro bud

2 opinie

Myślisz, że solidne pompy ciepła to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

EnergyPlus - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Myślenice

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Myślenice

24 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Myślenic, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

ThermoTechnik - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Myślenice

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

2 opinie

Wciąż nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo że szukasz od dłuższego czasu? ThermoTechnik może zakończyć Twój problem. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 56 zleceń na pompy ciepła w Myślenicach

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Czechówka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Jesteśmy zainteresowani pompą ciepła z kolektorem p...

 • Czechówka

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Tenczyn

Dla Zlecającego, który napisał - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tenczyn

2024-07-10 do 2024-07-10

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Myślenice

Klient poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Lipnik

2024-07-09 do 2024-07-17

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Myślenice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Myślenice

2024-07-03 do 2024-07-11

Solidna Energia Odnawialna Myślenice

Zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Małopolskie i okolic. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Raciechowice

2024-06-28 do 2024-07-06

Systemy Grzewcze Myślenice

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Głogoczów

2024-06-24 do 2024-07-02

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: szukam projektu pompy ciepla, ...

 • Myślenice

2024-06-22 do 2024-06-22

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Myślenice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Myślenice

2024-06-11 do 2024-06-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Bogdanówka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bogdanówka

2024-06-09 do 2024-06-17

Doskonała Energia Odnawialna

Jako ekspert od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z Małopolskiego i sąsiednich powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Tenczyn

2024-05-31 do 2024-06-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Raciechowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Raciechowice

2024-05-23 do 2024-05-31

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Borzęta

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m². Pokaż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Borzęta

2024-05-17 do 2024-05-25

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Myślenice

Zakup doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Zakliczyn

2024-05-13 do 2024-05-21

Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Siepraw

2024-05-10 do 2024-05-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pcim

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pcim

2024-05-08 do 2024-05-16

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Krzyszkowice

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Krzyszkowice

2024-05-06 do 2024-05-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Pcim

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pcim

2024-05-05 do 2024-05-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sułkowice

2024-05-05 do 2024-05-13

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Myślenice

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Myślenic, który wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Myślenice

2024-05-01 do 2024-05-09

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Myślenice

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Myślenice

2024-05-01 do 2024-05-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Tokarnia

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Pompa ciepła do ogrzewania domu oraz...

 • Tokarnia

2024-04-25 do 2024-05-03

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Jawornik

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jawornik

2024-04-24 do 2024-05-02

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dobczyce

2024-04-15 do 2024-04-23

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Zaproponuj termin od razu!

 • Myślenice

2024-04-12 do 2024-04-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Lipnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lipnik

2024-04-10 do 2024-04-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Pcim

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pcim

2024-04-01 do 2024-04-09

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Myślenice

2024-03-28 do 2024-04-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Zawada

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w branży. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Zawada

2024-03-27 do 2024-04-04

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Siepraw

2024-03-25 do 2024-04-02

Pompa Ciepła Myślenice

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Lubień

2024-03-20 do 2024-03-28

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Myślenice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Myślenice

2024-03-19 do 2024-03-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła