Pompa ciepła w Miechowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 659 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 676 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Miechowie

Pompy ciepła Miechów

Solidne Pompy Ciepła

191 opinii

Na wypadek jeśli poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z kwalifikacji Budotom Pompy Ciepła. Miechów to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

SOLAR INDUSTRY - Perfekcyjna Energia Odnawialna Miechów

SOLAR INDUSTRY

93 opinie

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z SOLAR INDUSTRY perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu - zadzwoń do nich.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałe Pompy Ciepła Miechów

Doskonałe Pompy Ciepła

86 opinii

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Polenergia Pompy Ciepła S.A. są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

USŁUGI HYDRAULICZNE - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Miechów

USŁUGI HYDRAULICZNE

19 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z doręczeniem pod drzwi to normalna metoda pracy USŁUGI HYDRAULICZNE, dzięki której będziesz w pełni rad. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Nowoczesna Technika Grzewcza s.c siedziba: Pl. Kazimierza Wielkiego 11 42-500 Będzin - Staranne Pompy Ciepła w Miechowie

Staranne Pompy Ciepła w Miechowie

17 opinii

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Nowoczesna Technika Grzewcza s.c siedziba Pl. Kazimierza Wielkiego 11 42-500 Będzin jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Eko - DOM - Doskonała Energia Odnawialna Miechów

Eko - DOM

9 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Eko - DOM. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Ekoboost Piotr Hałgas - Tanie Systemy Grzewcze Miechów

Ekoboost Piotr Hałgas

5 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Ekoboost Piotr Hałgas będzie najszybszą drogą. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Energetyczny Projekt - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Miechów

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Miechów

4 opinie

Ten, kto poszukuje powietrznych pomp ciepła winien już teraz zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Mariusz Kot Energetyczny Projekt - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Miechów

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Miechów

2 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Mariusz Kot Energetyczny Projekt z Miechowa jest na to skuteczną metodą. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

STAN-SOLAR - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Miechów

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

1 opinia

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. STAN-SOLAR ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 25 zleceń na pompy ciepła w Miechowie

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Miechów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Miechów

2023-11-08 do 2023-11-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Miechów

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, mimo że szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Miechów

2023-11-05 do 2023-11-13

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Miechów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Miechów

2023-10-23 do 2023-10-31

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Słaboszów

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Słaboszów

2023-10-16 do 2023-10-24

Pompa Ciepła Miechów

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Miechów

2023-10-13 do 2023-10-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Miechów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Miechów

2023-10-11 do 2023-10-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Dosłońce

Klient, który wprowadził ogłoszenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", poszukuje znakomitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Dosłońce

2023-09-28 do 2023-10-06

Solidna Pompa Ciepła

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Podmiejska wola

2023-09-07 do 2023-09-15

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Miechów

Zleceniodawcy często mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze wyjście Klientowi ogłoszenie o treści - Pompa ciepła, bud. 101-150m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kępie

2023-09-03 do 2023-09-11

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Miechów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Książ Wielki

2023-07-09 do 2023-07-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Głupczów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do...

 • Głupczów

2023-06-26 do 2023-07-04

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 360m², Falniów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 360m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Interesuje nas pompa z bezpośrednim par...

 • Falniów

2023-06-25 do 2023-07-03

Rewelacyjna Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Pompa ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Miechów

2023-06-23 do 2023-07-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szreniawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Szreniawa

2023-06-21 do 2023-06-29

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Miechów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 9 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dzień dobry c...

 • Miechów

2023-06-15 do 2023-06-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Swiecice,

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa ciepla do ogr...

 • Swiecice,

2023-06-11 do 2023-06-19

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Miechów

2023-06-05 do 2023-06-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Miechów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Miechów

2023-05-20 do 2023-05-28

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Jako Firma z Małopolskiego, będąc najlepszym w oferowaniu dobrego gruntowego wymiennika ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 205m²". Powinno Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kozłów Marcinowice

2023-05-19 do 2023-05-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Szreniawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Szreniawa

2023-05-17 do 2023-05-17

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Marcinkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Marcinkowice

2023-07-25 do 2023-08-02

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Marcinkowice

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Małopolskie i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Marcinkowice

2023-09-16 do 2023-09-24

Perfekcyjna Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Małopolskiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Marcinkowice

2023-09-04 do 2023-09-12

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Marcinkowice

2023-07-18 do 2023-07-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Klimontów

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Świętokrzyskie, który pisze "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Klimontów

2023-05-24 do 2023-06-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła