Pompa ciepła w Śremie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 635 048 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Śremie

Pompy ciepła Śrem

EkoProjekt Polska Sp. z o.o.

129 opinii

Eksperci z EkoProjekt Polska Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła w Śremie

Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła w Śremie

86 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Śremu, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Michał Miklaszewski SUNLIT - Solidna Energia Odnawialna Śrem

Solidna Energia Odnawialna

70 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Śrem, ale także pobliskich powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

BIO - KLIM - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Śrem

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

29 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - BIO - KLIM jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Green-Evolution Sp. z o.o. - Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Śrem

Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła

19 opinii

Czujesz się zagubiony w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z Green-Evolution Sp. z o.o. pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

zieloneQ Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Śrem

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Śrem

13 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. zieloneQ Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Karlik Energy , Karlik Spółka Jawna - Opłacalne Systemy Grzewcze Śrem

Opłacalne Systemy Grzewcze Śrem

11 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Śremu, więc jeśli szukasz opłacalnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki sprawdź Karlik Energy Karlik Spółka Jawna. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Klimat Arkadiusz Jankowiak - Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Śrem

Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła

6 opinii

Gdy jeszcze nie wybrałeś właściwego dostawcy najwyższej klasy gruntowych pomp ciepła to Klimat Arkadiusz Jankowiak może być tym, czego szukasz. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Mikołaj Barszcz SUNLIT POMPY CIEPŁA - Solidne Odnawialne Źródła Energii Śrem

Solidne Odnawialne Źródła Energii

6 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Śremu i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Słoneczny Doraca PL Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Śrem

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

6 opinii

Eksperci z Słoneczny Doraca PL Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 25 zleceń na pompy ciepła w Śremie

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Góra

Zakup taniego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź Klientowi i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Góra

2023-09-17 do 2023-09-25

Dobre Systemy Grzewcze Śrem

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Zbrudzewo

2023-08-24 do 2023-09-01

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Śrem

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Śrem, który napisał "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m²". Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Śrem

2023-08-17 do 2023-08-25

Gruntowy Wymiennik Ciepła Śrem

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięc...

 • Śrem

2023-08-12 do 2023-08-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Jaszkowo

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Jaszkowo

2023-08-10 do 2023-08-16

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Jaszkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jaszkowo

2023-08-09 do 2023-08-16

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Śrem

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Śrem

2023-07-24 do 2023-07-24

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Śrem

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Śrem

2023-07-21 do 2023-07-29

Świetne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Śrem

2023-07-18 do 2023-07-26

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Śrem

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Śrem

2023-07-15 do 2023-07-23

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 90m², Zbrudzewo

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Wielkopolskiego i napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 90m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i przedstaw świetną propozycję. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Zbrudzewo

2023-07-08 do 2023-07-16

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Konarzyce

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: W 2021...

 • Konarzyce

2023-06-28 do 2023-07-06

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że następnego takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Śrem i okolicy. Dlatego jeśli jesteś producentem cenionego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Śrem

2023-06-25 do 2023-07-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Śrem

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Śrem

2023-06-20 do 2023-06-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Śrem

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Śrem i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Śrem

2023-06-19 do 2023-06-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Śrem

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Śrem

2023-06-19 do 2023-06-27

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 301-500m², Książ Wielkopolski

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Książ Wielkopolski

2023-06-15 do 2023-06-23

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: na...

 • Iłówiec

2023-06-12 do 2023-06-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Śrem

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Śrem

2023-05-21 do 2023-05-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żabno

Zlecający nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Żabno

2023-05-19 do 2023-05-27

Pompa Ciepła Śrem

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Śrem

2023-05-15 do 2023-05-23

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², Śrem

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Szukam firmy która zajmuje sie i...

 • Śrem

2023-05-09 do 2023-05-18

Profesjonalna Energia Odnawialna Śrem

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Śrem

2023-04-26 do 2023-05-04

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Śrem

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: najbliż...

 • Śrem

2023-03-27 do 2023-04-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Żabno

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: najbliżs...

 • Żabno

2023-03-23 do 2023-03-31

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła