Pompa ciepła w Gostyniu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 667 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 676 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Gostyniu

Pompy ciepła Gostyń

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

88 opinii

Zawodowcy z Polenergia Pompy Ciepła S.A. to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Gostyń

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

74 opinie

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz to prawdziwi profesjonaliści w temacie odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie miejscowości Gostyń. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Sunlit.pl Marek Sowka - Wysokiej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła w Gostyniu

Wysokiej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła w Gostyniu

72 opinie

Sunlit.pl Marek Sowka z rejonu Gostynia jest najlepszy w sprzedaży wysokiej jakości gruntowych pomp ciepła w konkurencyjnej cenie każdemu Klientowi, zapewniając liczne metody realizacji płatności. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Eko Heat - Staranne Pompy Ciepła Gostyń

Eko Heat

58 opinii

Wybitni pracownicy Eko Heat spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Euros Energy Sp. z o.o. AKG - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Gostyń

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

46 opinii

Znalezienie bezkonkurencyjnych gruntowych wymienników ciepła może być niełatwe, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

BIO - KLIM - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Gostyń

Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła

32 opinie

Perfekcyjne odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Fach-Mach Paweł Kalisz - Tanie Systemy Grzewcze Gostyń

Tanie Systemy Grzewcze Gostyń

21 opinii

Szukający systemów grzewczych winien zgłosić się do Fach-Mach Paweł Kalisz i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Netcom - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Gostyń

Netcom

15 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Netcom. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

zieloneQ Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Gostyń

Solidne Odnawialne Źródła Energii

13 opinii

Jeśli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z zieloneQ Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Antlia Group - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Gostyń

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Gostyń

12 opinii

Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Antlia Group jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 29 zleceń na pompy ciepła w Gostyniu

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła Gostyń

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego. Dlatego jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Piaski

2023-11-14 do 2023-11-22

Profesjonalna Pompa Ciepła Gostyń

Ten Klient uważa, że profesjonalna pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Borek Wielkopolski

2023-11-13 do 2023-11-21

Profesjonalna Energia Odnawialna Gostyń

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy Wielkopolskiego, który napisał "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wycisłowo

2023-10-24 do 2023-11-01

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gostyń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gostyń

2023-10-02 do 2023-10-10

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Piaski

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Interesune mnie ogrzewanie podłogowe na całości...

 • Piaski

2023-09-17 do 2023-09-25

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Poniec

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Poniec

2023-09-11 do 2023-09-19

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: tel 60...

 • Poniec

2023-08-09 do 2023-08-17

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2024-08-30...

 • Małachowo-Wlkp

2023-08-06 do 2023-08-14

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Poniec

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Poniec

2023-08-06 do 2023-08-14

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gostyń

2023-07-22 do 2023-07-30

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gostyń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gostyń

2023-07-20 do 2023-07-28

Odnawialne Źródła Energii Gostyń

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Krobia

2023-07-16 do 2023-07-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Krobia

2023-07-11 do 2023-07-19

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Posiadamy pan...

 • Pępowo

2023-07-08 do 2023-07-16

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Bodzewko pierwsze

2023-06-25 do 2023-07-03

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Krobia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Krobia

2023-06-25 do 2023-07-03

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wol...

 • Gostyń

2023-06-23 do 2023-07-01

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Osowo

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skor...

 • Osowo

2023-06-20 do 2023-06-28

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 70m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje...

 • Gostyń

2023-06-18 do 2023-06-26

Dobre Systemy Grzewcze Gostyń

Powiedz Zlecającemu, że równie dobrej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Gostynia, więc jeśli szuka dobrego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Gostyń

2023-06-12 do 2023-06-20

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofe...

 • Pępowo

2023-05-24 do 2023-06-01

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy w...

 • Chobienice

2023-06-07 do 2023-06-15

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Grójec Wielki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofer...

 • Grójec wielki

2023-06-10 do 2023-06-18

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Grójec Mały

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Wielkopolskiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Grójec mały

2023-05-29 do 2023-06-06

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek nie je...

 • Siedlec

2023-06-09 do 2023-06-17

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Grójec Mały

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że poszukuje od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Grójec mały

2023-10-23 do 2023-10-31

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie Klim...

 • Grójec wielki

2023-06-14 do 2023-06-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Dolsk

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Ogłoszenie ma treść "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Dolsk

2023-10-03 do 2023-10-11

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Krzemieniewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Krzemieniewo

2023-07-29 do 2023-08-06

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła