Pompa ciepła w Kępnie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 608 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 674 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kępnie

Pompy ciepła Kępno

Doskonała Energia Odnawialna

72 opinie

Firma Sunlit.pl Marek Sowka świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Kępna i okolic. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Pompy Ciepła w Kępnie

Solidne Pompy Ciepła w Kępnie

86 opinii

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Wykorzystaj doświadczenie Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Najlepsze Pompy Ciepła Kępno

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Euros Energy Sp. z o.o. PK - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Kępno

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

43 opinie

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, szczególnie na obszarze Kępna, ale także przyległych miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

AKAT ENERGY - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Kępno

AKAT ENERGY

27 opinii

Według Ciebie doskonałej jakości pompy ciepła to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z AKAT ENERGY poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

BIO - KLIM - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Kępno

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

32 opinie

Firma BIO - KLIM to eksperci od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Kępna i przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus - Staranne Pompy Ciepła Kępno

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus

21 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

GALMONT Krzysztof Gała - Perfekcyjna Energia Odnawialna Kępno

GALMONT Krzysztof Gała

7 opinii

Energia odnawialna nie ma dla GALMONT Krzysztof Gała żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

GrantON sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Kępno

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Kępno

2 opinie

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to GrantON sp. z o.o. nie ma sobie równych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Kacper - Solidne Odnawialne Źródła Energii Kępno

Solidne Odnawialne Źródła Energii Kępno

1 opinia

Kacper to wybitni specjaliści od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Kępna i przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Najnowsze z 31 zleceń na pompy ciepła w Kępnie

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Kępno

Ten Klient potrzebuje profesjonalistów od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kępno

2023-11-19 do 2023-11-27

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Osiny

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Osiny

2023-10-22 do 2023-10-30

Systemy Grzewcze Kępno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kępno

2023-10-15 do 2023-10-23

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Kępno

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Kępno i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kępno

2023-10-01 do 2023-10-09

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Chojęcin-Szum

2023-09-30 do 2023-10-08

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Myjomice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Myjomice

2023-09-24 do 2023-10-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Łęka Opatowska

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łęka Opatowska

2023-09-24 do 2023-10-02

Profesjonalna Pompa Ciepła Kępno

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Kępno

2023-09-24 do 2023-10-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Turkowy

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Turkowy

2023-09-13 do 2023-09-21

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kępno

2023-09-13 do 2023-09-21

Energia Odnawialna Kępno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rychtal

2023-09-08 do 2023-09-16

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Budynek w zabudowie bliźniaczej z 4 lokalami. Każdy Lokal o powierzch...

 • Mroczeń

2023-09-01 do 2023-09-09

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Perzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Perzów

2023-08-30 do 2023-09-07

Dobre Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Kępno

2023-08-28 do 2023-09-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kępno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kępno

2023-08-14 do 2023-08-22

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Słupia Pod Kępnem

Jako specjalista działający na obszarze Wielkopolskiego i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²". Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Słupia pod kępnem

2023-08-08 do 2023-08-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Opatów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Opatów

2023-07-31 do 2023-08-08

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Kierzno

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbl...

 • Kierzno

2023-07-27 do 2023-08-04

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kępno

2023-07-26 do 2023-08-03

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 168m², Trzcinica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 168m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Trzcinica

2023-07-21 do 2023-07-29

Systemy Grzewcze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Pompa ciepła, bud. do 150m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kępno

2023-07-21 do 2023-07-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Trzcinica

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Trzcinica

2023-07-20 do 2023-07-28

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Kępno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Mikorzyn

2023-07-17 do 2023-07-25

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 100m², Perzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 100m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Perzów

2023-07-17 do 2023-07-25

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Kępno

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Kępno

2023-07-16 do 2023-07-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 70m², Skoroszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 70m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Skoroszów

2023-07-06 do 2023-07-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Świba

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Świba

2023-06-28 do 2023-07-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kępno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kępno

2023-06-23 do 2023-07-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 38m², Kępno

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kępno

2023-06-02 do 2023-06-10

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Kępno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: naj...

 • Kępno

2023-05-24 do 2023-06-01

Z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Wielkopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Nowa wieś książęca

2023-05-23 do 2023-05-31

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła