Pompy ciepła w Sosnowcu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 896 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Sosnowiec - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Sosnowiec

Doskonałe Systemy Grzewcze Sosnowiec

574 opinie

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale Natural Energy PL Sp. z o.o. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Sosnowiec

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

143 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

PUH Kargo - Staranne Pompy Ciepła Sosnowiec

Staranne Pompy Ciepła

40 opinii

PUH Kargo oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Sosnowca i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Tanie Systemy Grzewcze Sosnowiec

Tanie Systemy Grzewcze

49 opinii

Każdy, kto poszukuje systemów grzewczych musi niezwłocznie zgłosić się do Polenergia Pompy Ciepła S.A. i zobaczyć świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

HEGAM - Gruntowe Wymienniki Ciepła Sosnowiec

Gruntowe Wymienniki Ciepła

9 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to typowa usługa HEGAM, dzięki której będziesz na sto procent zadowolony. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Zimotech Robert Zimoląg - Świetne Systemy Grzewcze Sosnowiec

Świetne Systemy Grzewcze

7 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli wybierzesz ofertę Zimotech Robert Zimoląg. Profesjonalni konsultanci z branży systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Grento Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Sosnowiec

Perfekcyjna Energia Odnawialna

6 opinii

Perfekcyjna energia odnawialna to życiowa pasja ekipy z firmy Grento Sp. z o.o. - są niekwestionowanym liderem w branży. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Performers Group Sp. z o.o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Sosnowiec

Profesjonalne Pompy Ciepła Sosnowiec

3 opinie

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Performers Group Sp. z o.o.. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Sosnowiec

Power Green Technology Sp. z o.o.

2 opinie

Jesteś zdania, że doskonałej jakości pompy ciepła to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Power Green Technology Sp. z o.o. dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Nieruchomości Projekty Inwestycje Transport inżynier. Waldemar Janowski - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła w Sosnowcu

Markowe Powietrzne Pompy Ciepła w Sosnowcu

1 opinia

Zakup markowych powietrznych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Nieruchomości Projekty Inwestycje Transport inżynier. Waldemar Janowski pomogą Ci i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

93 Zlecenia - Pompy Ciepła Sosnowiec

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Sosnowiec

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Energia Odnawialna Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie sam montaż k...

 • Sosnowiec

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Korzystne Systemy Grzewcze Sosnowiec

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Sosnowiec

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Docieplony Termin ...

 • Sosnowiec

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Sosnowiec

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, 501-1000m², Sosnowiec

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, 501-1000m², dotarcie do świetnego systemów grzewczych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Sosnowiec

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m², Sosnowiec

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m². Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Sosnowiec

2022-09-07 do 2022-09-15

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Sosnowiec

2022-09-05 do 2022-09-13

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Sosnowiec

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Sosnowca, który pisze "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Sosnowiec

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m², Sosnowiec

Dla Klienta, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Sosnowiec

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Sosnowiec

2022-08-24 do 2022-09-01

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Sosnowiec

Klient, który szuka wysokiej jakości gruntowego wymiennika ciepła pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m². Musi on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Sosnowiec

2022-08-23 do 2022-08-31

Pompa Ciepła Sosnowiec

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Sosnowiec

2022-08-21 do 2022-08-28

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Sosnowiec

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sosnowiec

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sosnowiec

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sosnowiec

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Sosnowiec

2022-08-15 do 2022-08-23

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Sosnowiec

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Sosnowiec

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Sosnowiec

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Sosnowiec

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sosnowiec

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Sosnowiec

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Sosnowiec

Jako ekspert od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z miejscowości Sosnowiec i sąsiednich powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Sosnowiec

2022-07-29 do 2022-08-06

Pompa ciepła, bud. do 150m², Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Sosnowiec

2022-07-28 do 2022-08-05

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że znakomita pompa ciepła to trudny temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sosnowiec

2022-07-24 do 2022-08-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sosnowiec

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Sosnowca. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Sosnowiec

2022-07-21 do 2022-07-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sosnowiec

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Sosnowiec

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 200m², Sosnowiec

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od lat, głównie na obszarze Sosnowca, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Sosnowiec

2022-07-21 do 2022-07-29

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sosnowiec

2022-07-19 do 2022-07-27

Idealne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Sosnowiec

2022-07-18 do 2022-07-26

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 160m². Zaproponuj termin od razu!

 • Sosnowiec

2022-07-17 do 2022-07-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sosnowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Sosnowiec

2022-07-11 do 2022-07-19

Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Sosnowca, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Sosnowiec

2022-07-10 do 2022-07-18

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu