Pompa ciepła w Zawierciu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 685 645 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
644 517 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Zawierciu

Pompy ciepła Zawiercie

Najlepsze Pompy Ciepła

123 opinie

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

ECOFAN GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rewelacyjne Pompy Ciepła Zawiercie

ECOFAN GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

112 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z ECOFAN GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Euros Energy Sp. z o.o. MK - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Zawiercie

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Zawiercie

50 opinii

Nadal nie znalazłeś systemów grzewczych, chociaż poszukujesz od niezliczonych dni? Euros Energy Sp. z o.o. MK może być Twoim wybawieniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

HEGAM - Doskonała Energia Odnawialna Zawiercie

Doskonała Energia Odnawialna Zawiercie

17 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy HEGAM spełnią Państwa oczekiwania odnośnie energii odnawialnej. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

HPTECH Krzysztof Kawiorowski - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Zawiercie

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

11 opinii

HPTECH Krzysztof Kawiorowski oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Zawiercia i z sąsiednich miast. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

A.F.A. EKO-DOM Instalacje - Odpowiednie Systemy Grzewcze Zawiercie

A.F.A. EKO-DOM Instalacje

10 opinii

Lepszej oferty systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Zawiercia, więc jeśli poszukujesz odpowiedniego systemów grzewczych to koniecznie sprawdź A.F.A. EKO-DOM Instalacje. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Igloszron - Znakomite Pompy Ciepła Zawiercie

Igloszron

9 opinii

Gdy poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z Igloszron perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Active Term - Perfekcyjne Pompy Ciepła Zawiercie

Active Term

8 opinii

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Active Term. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

KZS-OZE - Staranne Pompy Ciepła Zawiercie

KZS-OZE

6 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia KZS-OZE. Zawiercie i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Ekoboost Piotr Hałgas - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła w Zawierciu

Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła w Zawierciu

5 opinii

Kupno rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Ekoboost Piotr Hałgas udzielą rad i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Najnowsze z 49 zleceń na pompy ciepła w Zawierciu

Profesjonalna Energia Odnawialna Zawiercie

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zawiercie

2024-05-20 do 2024-05-28
dodano 4 godziny temu

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Zawiercie

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Zawiercie

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zawiercie

Powiedz Zlecającemu, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Zawiercia, więc jeżeli szuka bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Zawiercie

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Szczekociny

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Szczekociny

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 3 dni temu

Świetna Pompa Ciepła Zawiercie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozm...

 • Żarnowiec

2024-05-13 do 2024-05-21
dodano 7 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Zawiercie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zawiercie

2024-05-07 do 2024-05-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zawiercie

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Zawiercie

2024-05-03 do 2024-05-11

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Zawiercie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje...

 • Włodowice

2024-04-29 do 2024-05-07

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Chruszczobród

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Chruszczobród

2024-04-21 do 2024-04-29

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Poręba

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Poręba

2024-04-21 do 2024-04-29

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Szczekociny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczekociny

2024-04-20 do 2024-04-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łazy

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Łazy

2024-04-17 do 2024-04-25

Gruntowy Wymiennik Ciepła Zawiercie

Zlecający często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Kroczyce

2024-04-16 do 2024-04-24

Solidna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rokitno szlacheckie

2024-04-14 do 2024-04-22

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Zawiercie

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Zawiercie

2024-04-07 do 2024-04-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Niegowonice

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Niegowonice

2024-04-07 do 2024-04-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Łazy

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Łazy

2024-04-07 do 2024-04-15

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Śląskiego, który pisze "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Niegowonice

2024-04-05 do 2024-04-13

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pilica

2024-03-28 do 2024-04-05

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Łazy

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Łazy

2024-03-23 do 2024-03-31

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Śląskie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ogrodzieniec

2024-03-21 do 2024-03-29

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, doradź najlepsze wyjście Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Zawiercie

2024-03-20 do 2024-03-28

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Irządze

2024-03-19 do 2024-03-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Irządze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Irządze

2024-03-15 do 2024-03-23

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Siemięrzyce

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Siemięrzyce

2024-03-12 do 2024-03-20

Tanie Systemy Grzewcze Zawiercie

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, mimo że szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Włodowice

2024-03-10 do 2024-03-18

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Zawiercie

2024-03-07 do 2024-03-15

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Irządze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Irządze

2024-02-26 do 2024-03-05

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Zawiercie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zawiercie

2024-02-25 do 2024-03-04

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Zawiercie

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Zawiercia, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Zawiercie

2024-02-24 do 2024-03-03

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zawiercie

2024-02-20 do 2024-02-28

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła