Pompy ciepła w Bieruniu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 840 753 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 867 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Bieruń - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Bieruń

Doskonała Energia Odnawialna

142 opinie

Firma ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z Bierunia i przyległych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

ASLANDI Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Bieruń

Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Bieruń

53 opinie

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z ASLANDI Sp. z o.o. posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

PUH Kargo - Gruntowe Pompy Ciepła w Bieruniu

Gruntowe Pompy Ciepła w Bieruniu

40 opinii

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale PUH Kargo na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Odnawialne Źródła Energii Bieruń

Odnawialne Źródła Energii

49 opinii

Odnawialne źródła energii to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

F.U.H."AGMAR" Marek Zieliński - Tanie Systemy Grzewcze Bieruń

Tanie Systemy Grzewcze

28 opinii

Lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Bierunia, więc jeżeli poszukujesz taniego systemów grzewczych to bez wahania zobacz F.U.H.AGMAR Marek Zieliński. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Quantum-Bis Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Bieruń

Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła

20 opinii

Gruntowe pompy ciepła z dowozem pod drzwi to typowa usługa Quantum-Bis Sp. z o.o., dzięki której będziesz stuprocentowo zadowolony. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

HEGAM - Najlepsze Pompy Ciepła Bieruń

HEGAM

9 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu HEGAM. Bieruń i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Prometeus Roman Rakoczy - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Bieruń

Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła

12 opinii

Powietrzne pompy ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda działania Prometeus Roman Rakoczy, dzięki której będziesz całkowicie zadowolony. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

PANSOLAR - Staranne Pompy Ciepła Bieruń

Staranne Pompy Ciepła Bieruń

5 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji PANSOLAR. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

GR4 Sp. z o.o. | klimatyzacja | pompy ciepła | fotowoltaika - Solidne Odnawialne Źródła Energii Bieruń

Solidne Odnawialne Źródła Energii

4 opinie

Odnawialne źródła energii to życiowa pasja ekipy z firmy GR4 Sp. z o.o. klimatyzacja pompy ciepła fotowoltaika - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

73 Zlecenia - Pompy Ciepła Bieruń

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Bieruń

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca pisze - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Bieruń

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Profesjonalna Energia Odnawialna Bieruń

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Śląskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Lędziny

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Bieruń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Lędziny

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bieruń

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bieruń

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Bieruń

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bieruń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Grzejniki płytowe ...

 • Bieruń

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Świetna Pompa Ciepła Bieruń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Imielin

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Bieruń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bieruń

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bojszowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom ocieplony, okna...

 • Bojszowy

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Imielin

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Imielin

2022-09-15 do 2022-09-23

Opłacalne Systemy Grzewcze Bieruń

Dla Klienta, który napisał - Pompa ciepła, bud. 180m², dotarcie do opłacalnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bojszowy slaskie

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Bojszowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Po...

 • Bojszowy

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Imielin

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Imielin

2022-09-10 do 2022-09-18

Perfekcyjna Energia Odnawialna

To zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie oraz przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bojszowy

2022-09-06 do 2022-09-14

Pompa Ciepła

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Bierunia na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Bieruń

2022-09-02 do 2022-09-10

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Bojszowy

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Imielin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: d...

 • Imielin

2022-08-22 do 2022-08-30

Świetna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Chełm Śląski

2022-08-21 do 2022-08-29

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Brak ogrzewania pod...

 • Bieruń

2022-08-20 do 2022-08-28

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Imielin

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Imielin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z of...

 • Imielin

2022-08-10 do 2022-08-18

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: termin rozpocz...

 • Bojszowy

2022-08-02 do 2022-08-10

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Imielin

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Bieruń

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Bieruń

2022-08-01 do 2022-08-09

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Bieruń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Bieruń

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bieruń

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Bieruń

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Lędziny

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Lędziny

2022-07-28 do 2022-08-05

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Bieruń

2022-07-26 do 2022-08-03

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Lędziny

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Lędziny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lędziny

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Bieruń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Bieruń

2022-07-25 do 2022-08-02

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu