Pompy ciepła w Piekarach Śląskich

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 840 753 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 867 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Piekary Śląskie - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Piekary Śląskie

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

574 opinie

Klient, który planuje kupno dobrych gruntowych pomp ciepła musi już teraz zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Piekary Śląskie

Pompy Ciepła Piekary Śląskie

142 opinie

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Copernicus Sun S.A. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Piekary Śląskie

Gruntowe Wymienniki Ciepła Piekary Śląskie

42 opinie

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Copernicus Sun S.A. nie ma sobie równych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Pompy Ciepła Piekary Śląskie

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Planujesz wybrać wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Polenergia Pompy Ciepła S.A. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AP POMP Patryk Pipczyński - Odnawialne Źródła Energii Piekary Śląskie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AP POMP Patryk Pipczyński

16 opinii

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AP POMP Patryk Pipczyński to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują w okolicy Piekar Śląskich. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

DGE Technologies Sp z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Piekary Śląskie

DGE Technologies Sp z o.o.

12 opinii

Ten fachowiec działa na terenie Piekar Śląskich i świadczy liczne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

HEGAM - z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Piekary Śląskie

z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

9 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Piekary Śląskie lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Boneks - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Piekary Śląskie

Boneks

5 opinii

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Boneks. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

TERMOWENT Marek Kulicki - Staranne Pompy Ciepła w Piekarach Śląskich

Staranne Pompy Ciepła w Piekarach Śląskich

2 opinie

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - TERMOWENT Marek Kulicki jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Piekary Śląskie

Power Green Technology Sp. z o.o.

2 opinie

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Piekar Śląskich, dlatego jeśli szukasz świetnych gruntowych wymienników ciepła to natychmiast sprawdź Power Green Technology Sp. z o.o.. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

43 Zlecenia - Pompy Ciepła Piekary Śląskie

Perfekcyjna Energia Odnawialna Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-02-25...

 • Piekary Śląskie

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Piekary Śląskie

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Piekary Śląskie

Zlecenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Piekar Śląskich i okolic. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Piekary Śląskie

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Piekary Śląskie

2022-09-08 do 2022-09-16

Tanie Systemy Grzewcze Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ocieplon...

 • Piekary Śląskie

2022-08-24 do 2022-09-01

Pompa Ciepła Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Piekary Śląskie

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Piekary Śląskie

2022-08-14 do 2022-08-22

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Piekary Śląskie

2022-08-13 do 2022-08-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Piekary Śląskie

2022-08-13 do 2022-08-21

Świetne Systemy Grzewcze

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Piekary Śląskie

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliw...

 • Piekary Śląskie

2022-07-29 do 2022-08-06

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Piekary Śląskie

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Piekary Śląskie

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Piekary Śląskie

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Piekar Śląskich oraz przyległych powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Piekary Śląskie

2022-07-13 do 2022-07-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Piekary Śląskie

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Piekary Śląskie

2022-07-11 do 2022-07-19

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Piekary Śląskie

2022-07-11 do 2022-07-19

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Piekary Śląskie i oferujący liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Piekary Śląskie

2022-07-07 do 2022-07-15

Dobre Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Piekary Śląskie

2022-06-29 do 2022-07-07

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Piekary Śląskie

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Piekary Śląskie

2022-06-28 do 2022-07-06

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Piekary Śląskie

2022-06-24 do 2022-07-02

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Piekary Śląskie

2022-06-23 do 2022-07-01

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Piekary Śląskie

2022-06-17 do 2022-06-25

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starsz...

 • Piekary Śląskie

2022-06-14 do 2022-06-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Piekary Śląskie

2022-06-09 do 2022-06-17

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Piekary Śląskie

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Piekary Śląskie

2022-06-09 do 2022-06-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zar...

 • Piekary Śląskie

2022-06-08 do 2022-06-16

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek wybudowa...

 • Piekary Śląskie

2022-06-07 do 2022-06-15

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Piekary Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom w zabudowie s...

 • Piekary Śląskie

2022-06-03 do 2022-06-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Piekary Śląskie

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Piekar Śląskich, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Piekary Śląskie

2022-06-01 do 2022-06-09

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Udowodnij Zlecającemu, że równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Piekar Śląskich, więc jeśli poszukuje rewelacyjnego systemów grzewczych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zaproponuj termin!

 • Piekary Śląskie

2022-05-20 do 2022-05-28

Doskonała Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Piekary Śląskie

2022-05-19 do 2022-05-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu