Pompa ciepła w Bytomiu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 173 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Bytomiu

Pompy ciepła Bytom

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze w Bytomiu

170 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż próbujesz znaleźć od dawna? ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. może zakończyć Twój problem. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Pompy Ciepła i Kotły Grzewcze - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Bytom

Pompy Ciepła i Kotły Grzewcze

43 opinie

Chcąc dotrzeć do gruntowych wymienników ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Pompy Ciepła i Kotły Grzewcze jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Bytom

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Opłacalne gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod Twoje drzwi to typowa usługa Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

HEGAM - Rewelacyjne Pompy Ciepła Bytom

HEGAM

10 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. HEGAM ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Zimotech Robert Zimoląg - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Bytom

Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Bytom

8 opinii

Powietrzne pompy ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda działania Zimotech Robert Zimoląg, dzięki której będziesz całkowicie zadowolony. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Instalacje OZE - Doskonała Energia Odnawialna Bytom

Instalacje OZE

7 opinii

Osoby z Instalacje OZE to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od energii odnawialnej. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

AT-Expert Tomasz Janoszka - Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Bytom

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Bytom

5 opinii

Najwyższej klasy gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod Twoje drzwi to metoda pracy AT-Expert Tomasz Janoszka, dzięki której będziesz na 100% zadowolony. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Boneks - Najlepsze Pompy Ciepła Bytom

Boneks

5 opinii

Jeżeli nadal szukasz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Boneks. Bytom i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Power Green Technology Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Bytom

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

4 opinie

Gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy Power Green Technology Sp. z o.o., dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

TERMOWENT Marek Kulicki - Doskonałe Pompy Ciepła Bytom

Doskonałe Pompy Ciepła

2 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. TERMOWENT Marek Kulicki ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 33 zleceń na pompy ciepła w Bytomiu

Pompa ciepła, bud. do 150m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Bytom

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 20:57

Gruntowy Wymiennik Ciepła Bytom

Zleceniodawca, który wprowadził zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Bytom

2023-01-22 do 2023-01-30

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Bytom

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bytom

2023-01-16 do 2023-01-24

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który potrzebuje taniego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Bytom

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 2000m², Bytom

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bytom

2023-01-06 do 2023-01-14

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Bytom

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Bytom

2023-01-04 do 2023-01-12

Korzystne Systemy Grzewcze Bytom

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Bytomia, więc jeśli szuka korzystnego systemów grzewczych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Bytom

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Bytom

2022-12-23 do 2022-12-31

Najlepsza Pompa Ciepła Bytom

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Bytom

2022-12-09 do 2022-12-11

Systemy Grzewcze

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Pompa ciepła, bud. do 150m². Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Bytom

2022-11-01 do 2022-11-09

Energia Odnawialna Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bytom

2022-10-28 do 2022-11-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bytom

2022-10-16 do 2022-10-24

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Bytom

2022-10-15 do 2022-10-23

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Bytom

2022-09-29 do 2022-09-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bytom

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Bytom na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Bytom

2022-09-21 do 2022-09-29

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ...

 • Bytom

2022-09-17 do 2022-09-25

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Bytom

2022-09-12 do 2022-09-20

Profesjonalna Energia Odnawialna

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy Bytomia, który napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bytom

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 157m², Bytom

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 157m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Bytom

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 157m², Bytom

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 157m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bytom

2022-08-30 do 2022-09-07

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Bytom

2022-08-28 do 2022-09-05

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Bytom

2022-08-14 do 2022-08-22

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Bytom

2022-08-10 do 2022-08-18

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

 • Bytom

2022-08-05 do 2022-08-13

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-07-30 do 2022-07-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w...

 • Bytom

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Bytom

2022-07-24 do 2022-08-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bytom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek z lat 50-tych, podpi...

 • Bytom

2022-07-21 do 2022-07-29

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 70m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Bytom

2022-07-20 do 2022-07-28

Solidna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-11-10...

 • Bytom

2022-07-19 do 2022-07-27

Znakomite Systemy Grzewcze

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Bytom

2022-07-19 do 2022-07-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła