Pompa ciepła w Cieszynie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 685 610 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
644 517 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Cieszynie

Pompy ciepła Cieszyn

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Cieszyn

123 opinie

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? Budotom Pompy Ciepła może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

P.H.U. Eco-Constans - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła w Cieszynie

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła w Cieszynie

73 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Cieszyn, zatrudnij ekspertów w branży. P.H.U. Eco-Constans wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci świetną propozycję. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Megawat Sp. z o.o. - Porządne Pompy Ciepła Cieszyn

Megawat Sp. z o.o.

47 opinii

Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Megawat Sp. z o.o.. Cieszyn i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

HYDROINSTAL JAN GATLIK - Rewelacyjne Pompy Ciepła Cieszyn

Rewelacyjne Pompy Ciepła

27 opinii

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? HYDROINSTAL JAN GATLIK z Cieszyna jest na to najlepszym rozwiązaniem. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Quantum-Bis Sp. z o.o. - Solidne Pompy Ciepła Cieszyn

Solidne Pompy Ciepła Cieszyn

25 opinii

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Wykorzystaj doświadczenie Quantum-Bis Sp. z o.o.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SOLDOM SOLAR Sp z.oo Fotowoltaika, Magazyny Energii, Pompy Ciepła - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Cieszyn

SOLDOM SOLAR Sp z.oo Fotowoltaika, Magazyny Energii, Pompy Ciepła

11 opinii

Ten, kto poszukuje gruntowych wymienników ciepła musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

A.F.A. EKO-DOM Instalacje - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Cieszyn

Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła

10 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Cieszyna, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. A.F.A. EKO-DOM Instalacje wykorzysta kompetencje swoich pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

CLIMACORE Michał Banasik - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Cieszyn

CLIMACORE Michał Banasik

8 opinii

Firma CLIMACORE Michał Banasik oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Cieszyna i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

CENTRUM-ZOE MARCIN CICHOCKI - Znakomite Pompy Ciepła Cieszyn

Znakomite Pompy Ciepła

7 opinii

Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - CENTRUM-ZOE MARCIN CICHOCKI jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ekoboost Piotr Hałgas - Doskonała Energia Odnawialna Cieszyn

Ekoboost Piotr Hałgas

5 opinii

Utalentowani pracownicy firmy Ekoboost Piotr Hałgas spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 82 zleceń na pompy ciepła w Cieszynie

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Ustroń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ustroń

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ustroń

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Ustroń

2024-04-28 do 2024-05-06

Tanie Systemy Grzewcze Cieszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2025-04-01...

 • Górki Wielkie

2024-04-28 do 2024-05-06

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Brenna Górki Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Brenna Górki Wielkie

2024-04-26 do 2024-05-04

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ustroń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ustroń

2024-04-22 do 2024-04-30

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Chybie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: 2025-04-01...

 • Chybie

2024-04-21 do 2024-04-29

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Cieszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Budynek będzie docieplony łącz...

 • Brenna

2024-04-21 do 2024-04-29

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Cieszyn

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Cieszyna i przyległych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Cieszyn

2024-04-17 do 2024-04-25

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Cieszyn

Jako wybitni specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Aby uzyskać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Cieszyn

2024-04-14 do 2024-04-22

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Cieszyn

2024-04-14 do 2024-04-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ustroń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ustroń

2024-04-14 do 2024-04-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Cieszyn

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Cieszyna. Więc jeśli jesteś dostawcą dobrego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Cieszyn

2024-04-05 do 2024-04-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Istebna

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Istebna

2024-04-04 do 2024-04-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Cieszyn

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Cieszyn

2024-04-02 do 2024-04-10

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup cenionego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż Klientowi i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Simoradz

2024-04-02 do 2024-04-10

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie wybrał dostawcy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Strumień

2024-04-02 do 2024-04-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Wisła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wisła

2024-04-01 do 2024-04-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Strumień

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Strumień

2024-03-24 do 2024-04-01

Staranna Pompa Ciepła Cieszyn

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Skoczów

2024-03-23 do 2024-03-31

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Chybie

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Śląskiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Chybie

2024-03-23 do 2024-03-31

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Strumień

2024-03-23 do 2024-03-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Cieszyn

Ten Klient uważa, że najlepsza pompa ciepła to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Cieszyn

2024-03-21 do 2024-03-22

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wisła

2024-03-19 do 2024-03-27

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Koniaków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Koniaków

2024-03-19 do 2024-03-27

Perfekcyjna Energia Odnawialna Cieszyn

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ustroń

2024-03-19 do 2024-03-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Hażlach

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Hażlach

2024-03-19 do 2024-03-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Chybie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Chybie

2024-03-19 do 2024-03-27

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Skoczów

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Śląskie i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Skoczów

2024-03-19 do 2024-03-27

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Skoczów

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Skoczów

2024-03-19 do 2024-03-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Pogwizdów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pogwizdów

2024-03-19 do 2024-03-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Skoczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2025-02-03...

 • Skoczów

2024-03-18 do 2024-03-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła