Pompa ciepła w Cieszynie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 149 114 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 060 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Cieszyn - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Cieszyn

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Cieszyn

574 opinie

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? Natural Energy PL Sp. z o.o. może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła w Cieszynie

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła w Cieszynie

153 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Cieszyn, zatrudnij ekspertów w branży. ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci świetną propozycję. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Porządne Pompy Ciepła Cieszyn

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Cieszyn i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Quantum-Bis Sp. z o.o. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Cieszyn

Rewelacyjne Pompy Ciepła

25 opinii

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Quantum-Bis Sp. z o.o. z Cieszyna jest na to najlepszym rozwiązaniem. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

NORTMAR - BB - Solidne Pompy Ciepła Cieszyn

Solidne Pompy Ciepła Cieszyn

25 opinii

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Wykorzystaj doświadczenie NORTMAR - BB. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

DGE Technologies Sp z o.o. - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Cieszyn

DGE Technologies Sp z o.o.

12 opinii

Ten, kto poszukuje gruntowych wymienników ciepła musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

HEGAM - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Cieszyn

Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła

9 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Cieszyna, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. HEGAM wykorzysta kompetencje swoich pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

Performers Group Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Cieszyn

Performers Group Sp. z o.o.

3 opinie

Firma Performers Group Sp. z o.o. oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Cieszyna i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Znakomite Pompy Ciepła Cieszyn

Znakomite Pompy Ciepła

2 opinie

Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Power Green Technology Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ekoboost Piotr Hałgas - Doskonała Energia Odnawialna Cieszyn

Ekoboost Piotr Hałgas

2 opinie

Utalentowani pracownicy firmy Ekoboost Piotr Hałgas spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

177 Zleceń - Pompy Ciepła Cieszyn

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pogwizdów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Pogwizdów

2022-11-30 do 2022-12-08
dodano 4 dni temu

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Cieszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: budynek szkieletowy w typie pasywnym ...

 • Cisownica

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 754 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ro...

 • Dębowiec

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Brenna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu m...

 • Brenna

2022-11-20 do 2022-11-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Cieszyn

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6...

 • Cieszyn

2022-11-19 do 2022-11-27

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Cieszyn

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że poszukuje od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Cieszyn

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Strumień

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: niedocieplony budy...

 • Strumień

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Wisła

Jako Firma z rejonu Śląskiego, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Wisła

2022-11-06 do 2022-11-14

Perfekcyjna Energia Odnawialna Cieszyn

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Śląskiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Puńców

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ustroń

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Ustroń

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ustroń

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Ustroń

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ustroń

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub...

 • Ustroń

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Górki Wielkie

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Śląskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Górki Wielkie

2022-10-29 do 2022-11-06

Pompa ciepła, bud. do 150m², Kowale

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Śląskie, który pisze "Pompa ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Kowale

2022-10-20 do 2022-10-28

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Bardzo ...

 • Brenna

2022-10-19 do 2022-10-27

Pompa Ciepła Cieszyn

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Cieszyn

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Mnich

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Śląskie, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Mnich

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dzięgielów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Montaż klimatyza...

 • Dzięgielów

2022-10-17 do 2022-10-25

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Wilamowice

Podmiot, który wprowadził zgłoszenie o treści "Pompa ciepła, bud. 151-200m²", szuka markowego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Wilamowice

2022-10-17 do 2022-10-25

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Śląskiego na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Chybie

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Goleszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Goleszów

2022-10-16 do 2022-10-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Skoczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 8 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Skoczów

2022-10-16 do 2022-10-24

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Górki Wielkie

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w branży. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Górki Wielkie

2022-10-16 do 2022-10-24

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Górki Wielkie

2022-10-16 do 2022-10-24

Korzystne Systemy Grzewcze Cieszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Cieszyn

2022-10-13 do 2022-10-21

Dobre Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Ustroń

2022-10-12 do 2022-10-20

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Śląskiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Skoczów

2022-10-06 do 2022-10-14

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Śląskiego. Więc jeśli jesteś producentem dobrego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Goleszów

2022-10-06 do 2022-10-14

Dostawa i montaż gruntowej pompy ciepła, 300m2, Kończyce Małe

Udowodnij Zlecającemu, że kolejnego takiego dostawcy prędko nie znajdzie na terenie Śląskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą porządnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Dostawa i montaż gruntowej pompy ciepła, 300m2. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kończyce Małe

2022-10-06 do 2022-10-14

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Śląskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Istebna

2022-10-03 do 2022-10-11

Solidne Odnawialne Źródła Energii Cieszyn

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 110m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Hażlach

2022-10-03 do 2022-10-11

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu