Pompy ciepła w Będzinie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 841 176 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 885 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Będzin - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Będzin

Doskonałe Pompy Ciepła Będzin

142 opinie

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.. Żeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Sunlit.pl Marek Sowka - Profesjonalna Energia Odnawialna Będzin

Profesjonalna Energia Odnawialna Będzin

64 opinie

Chcesz znaleźć solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Sunlit.pl Marek Sowka będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PUH Kargo - Staranne Pompy Ciepła Będzin

Staranne Pompy Ciepła

40 opinii

Myślisz, że staranne pompy ciepła to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z PUH Kargo posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Będzin

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Szwed Energy - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Będzin

Szwed Energy

13 opinii

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Szwed Energy są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

DGE Technologies Sp z o.o. - Znakomite Pompy Ciepła Będzin

DGE Technologies Sp z o.o.

12 opinii

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DGE Technologies Sp z o.o.. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

HEGAM - Systemy Grzewcze Będzin

HEGAM

9 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę HEGAM. Doświadczeni pracownicy z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Zimotech Robert Zimoląg - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Będzin

Zimotech Robert Zimoląg

7 opinii

Tanie gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod Twoje drzwi to typowa metoda działania Zimotech Robert Zimoląg, dzięki której będziesz stuprocentowo kontent. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła w Będzinie

Markowe Powietrzne Pompy Ciepła w Będzinie

2 opinie

Zakup markowych powietrznych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Power Green Technology Sp. z o.o. pomogą Ci i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Nieruchomości Projekty Inwestycje Transport inżynier. Waldemar Janowski - Najlepsze Pompy Ciepła Będzin

Najlepsze Pompy Ciepła

1 opinia

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

179 Zleceń - Pompy Ciepła Będzin

Idealne Systemy Grzewcze Będzin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siewierz

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 3 godziny temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rogoźnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Rogoźnik

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 2 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Mierzęcice

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Odnawialne Źródła Energii Będzin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Strzyżowice

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 90m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mierzęcice

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m², Czeladź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: − Minimalny w...

 • Czeladź

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m², Czeladź

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci możecie spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Czeladź

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy ...

 • Czeladź

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sadowie

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Śląskie na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Sadowie

2022-09-16 do 2022-09-24

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Brudzowice

2022-09-15 do 2022-09-23

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Będzin

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Będzin

2022-09-14 do 2022-09-22

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Będzin

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Będzin

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, 501-1000m², Będzin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Będzin

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Sławków

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystani...

 • Sławków

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tuliszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Tuliszów

2022-09-06 do 2022-09-14

Doskonała Energia Odnawialna Będzin

Jeśli energia odnawialna na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Sławków

2022-09-04 do 2022-09-12

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Sławków

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Będzin

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Będzin

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Będzin

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Będzin

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Psary

Podmiot, który wprowadził zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²", szuka markowego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Psary

2022-08-29 do 2022-09-06

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Będzin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-08-27...

 • Brudzowice

2022-08-27 do 2022-09-04

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Będzin

2022-08-25 do 2022-09-02

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Siewierz

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Psary

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Psary

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Czeladź

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Czeladź

2022-08-21 do 2022-08-29

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Śląskie i napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 220m². Jako ekspert w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i zaproponuj świetną propozycję. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wojkowice

2022-08-19 do 2022-08-27

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

To zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 52m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Będzina i okolic. Przedłóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Będzin

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rogoźnik

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: posiada...

 • Rogoźnik

2022-08-18 do 2022-08-26

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2023-11...

 • Strzyżowice

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Psary

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie miejscowości Śląskie, który wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Psary

2022-08-16 do 2022-08-24

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Śląskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Toporowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu