Pompa ciepła w Myszkowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 225 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Myszkowie

Pompy ciepła Myszków

Sunlit.pl Marek Sowka

66 opinii

Utalentowani pracownicy firmy Sunlit.pl Marek Sowka spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Myszków

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Poszukując gruntowych pomp ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Polenergia Pompy Ciepła S.A. nie ma sobie równych. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

House Solutions - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Myszków

House Solutions

35 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia House Solutions. Myszków to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

Copernicus Sun S.A. - Profesjonalne Pompy Ciepła w Myszkowie

Profesjonalne Pompy Ciepła w Myszkowie

45 opinii

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Copernicus Sun S.A.. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Szwed Energy - Tanie Powietrzne Pompy Ciepła Myszków

Szwed Energy

14 opinii

Dotarcie do znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Szwed Energy dadzą wskazówki i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

HEGAM - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Myszków

HEGAM

10 opinii

Klient, który szuka dobrych powietrznych pomp ciepła powinien już teraz zgłosić się do do dostawcy HEGAM i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Ergo Term sp. z o.o. - Najlepsze Pompy Ciepła Myszków

Ergo Term sp. z o.o.

6 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Ergo Term sp. z o.o.. Myszków i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Power Green Technology Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła Myszków

Doskonałe Pompy Ciepła

4 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Power Green Technology Sp. z o.o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

TERMOWENT Marek Kulicki - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Myszków

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Myszków

2 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. TERMOWENT Marek Kulicki ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ArtInstal - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Myszków

Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Myszków

2 opinie

Zakup wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z ArtInstal poradzą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Najnowsze z 56 zleceń na pompy ciepła w Myszkowie

Pompa Ciepła Myszków

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Poraj

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Myszków

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofe...

 • Markowice

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Myszków

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Koziegłowy

2023-01-30 do 2023-01-30

Doskonała Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Markowice

2023-01-05 do 2023-01-13

Idealne Systemy Grzewcze Myszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Koziegłowy

2023-01-04 do 2023-01-12

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Klient poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Koziegłowy

2022-12-29 do 2023-01-06

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Myszków

2022-12-19 do 2022-12-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 190m², Bliżyce

Jako fachowiec działający na terenie Śląskiego i świadczący różnorodne usługi z zakresu solidnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 190m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bliżyce

2022-12-18 do 2022-12-26

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Żarki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Żarki

2022-12-17 do 2022-12-25

Profesjonalna Energia Odnawialna Myszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Myszków

2022-12-17 do 2022-12-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Myszków

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Myszków

2022-12-17 do 2022-12-25

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Myszków,

2022-12-06 do 2022-12-14

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Koziegłowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Koziegłowy

2022-11-15 do 2022-11-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Koziegłowy

Ten Klient uważa, że porządna pompa ciepła to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Koziegłowy

2022-11-11 do 2022-11-19

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Zabijak

2022-11-06 do 2022-11-14

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Myszków

2022-10-30 do 2022-11-07

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

To zlecenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Śląskiego i okolic. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Cynków

2022-10-24 do 2022-11-01

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Myszków

2022-10-24 do 2022-10-25

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Śląskiego i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Koziegłowy

2022-10-11 do 2022-10-19

Tanie Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Myszków

2022-10-07 do 2022-10-15

Opłacalne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Koziegłowy

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Myszków

Klienci nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w gąszczu ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Zlecającemu zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Myszków

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Myszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Myszków

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Myszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Myszków

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 240m², Mzurów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 240m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mzurów

2022-09-24 do 2022-10-02

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Koziegłowy

2022-09-23 do 2022-10-01

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 65m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zara...

 • Nowa kuźnica

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Żarki

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Śląskie i oferujący liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Żarki

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Myszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Prosimy o kontakt w sprawie ...

 • Myszków

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dom 100m2 typu kamil i ppddasze...

 • Gorzków nowy

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Koziegłowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Koziegłowy

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła