Pompa ciepła w Chorzowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 234 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Chorzowie

Pompy ciepła Chorzów

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

170 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Chorzów lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Chorzów

Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła

52 opinie

Ten, kto planuje zakup gruntowych wymienników ciepła powinien koniecznie zgłosić się do do dostawcy Polenergia Pompy Ciepła S.A. i zobaczyć ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DGE Technologies Sp z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Chorzów

Solidne Odnawialne Źródła Energii

12 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy DGE Technologies Sp z o.o. spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

HEGAM - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Chorzów

HEGAM

10 opinii

Systemy grzewcze i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty HEGAM. Wykwalifikowani konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

PANSOLAR - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Chorzowie

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Chorzowie

5 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z PANSOLAR są dla Ciebie stworzeni. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Boneks - Rewelacyjne Pompy Ciepła Chorzów

Rewelacyjne Pompy Ciepła Chorzów

5 opinii

Ten fachowiec działa na terenie województwa i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Perfekcyjne Pompy Ciepła Chorzów

Power Green Technology Sp. z o.o.

4 opinie

Myślisz, że perfekcyjne pompy ciepła to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Wentit Mariusz Pałka - Świetne Pompy Ciepła Chorzów

Wentit Mariusz Pałka

3 opinie

Jeśli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Wentit Mariusz Pałka są dla Ciebie idealni. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Bingo Grzegorz Bździuch - Solidne Pompy Ciepła Chorzów

Solidne Pompy Ciepła Chorzów

3 opinie

Firma Bingo Grzegorz Bździuch oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Chorzów i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

EkoTerm Adrian Słupik - Znakomite Systemy Grzewcze Chorzów

EkoTerm Adrian Słupik

3 opinie

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Chorzów i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego systemów grzewczych to bezzwłocznie zobacz EkoTerm Adrian Słupik. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 28 zleceń na pompy ciepła w Chorzowie

Pompa Ciepła Chorzów

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Chorzów

2023-01-08 do 2023-01-16

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 75m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 75m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe info...

 • Chorzów

2023-01-05 do 2023-01-13

Korzystne Systemy Grzewcze Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Chorzów

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Chorzów

2022-12-01 do 2022-12-01

Energia Odnawialna Chorzów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: hybryda - pompa+ k...

 • Chorzów

2022-11-09 do 2022-11-17

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 110m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 110m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: blok wielorodzinny ...

 • Chorzów

2022-10-30 do 2022-11-07

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Chorzów

2022-10-25 do 2022-11-02

Tanie Systemy Grzewcze

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Chorzów

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Chorzów

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-10-09...

 • Chorzów

2022-10-09 do 2022-10-17

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Klient, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, wysłał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Chorzów

2022-10-04 do 2022-10-12

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informa...

 • Chorzów

2022-09-24 do 2022-10-02

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Chorzów

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Chorzowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chorzów

2022-09-20 do 2022-09-28

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 75m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Chorzów

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Chorzów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Chorzów

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m², Chorzów

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna pompa ciepła to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Chorzów

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: nie było takiej obcji, mam...

 • Chorzów

2022-09-05 do 2022-09-13

Pompa ciepła, 501-1000m², Chorzów

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Chorzowa, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Chorzów

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 10 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Zakład produkcyjny Te...

 • Chorzów

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Chorzów

2022-08-14 do 2022-08-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Chorzów

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 2000m², Chorzów

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 2000m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Chorzów

2022-08-01 do 2022-08-09

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 65m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Chorzów

2022-07-31 do 2022-08-08

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Chorzów

2022-07-26 do 2022-08-03

Rewelacyjna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Tel 601•••••• Ter...

 • Chorzów

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ...

 • Chorzów

2022-07-22 do 2022-07-30

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Chorzów

2022-07-21 do 2022-07-29

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła