Pompa ciepła w Świętochłowicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 155 579 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Świętochłowice - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Świętochłowice

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

153 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.. Świętochłowice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Pompy Ciepła Świętochłowice

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

51 opinii

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ergo Term sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Świętochłowice

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Świętochłowice

6 opinii

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Ergo Term sp. z o.o. nie ma sobie równych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Prospect Marcin Biały - Solidna Energia Odnawialna Świętochłowice

Prospect Marcin Biały

25 opinii

Solidna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Firma Handlowo-Usługowa PAWMART - Odpowiednie Systemy Grzewcze Świętochłowice

Firma Handlowo-Usługowa PAWMART

3 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Firma Handlowo-Usługowa PAWMART udzielą rad i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

BUD-LEP Lepiarczyk Spółka Jawna - Świetne Pompy Ciepła Świętochłowice

Świetne Pompy Ciepła

2 opinie

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje BUD-LEP Lepiarczyk Spółka Jawna. Świętochłowice i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD - Doskonała Energia Odnawialna Świętochłowice

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD

1 opinia

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD to prawdziwi wyjadacze w branży energii odnawialnej. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie Świętochłowic. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Heat King Technika&klimatyzacja - Perfekcyjna Energia Odnawialna Świętochłowice

Perfekcyjna Energia Odnawialna Świętochłowice

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Heat King Technikaklimatyzacja jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Galon Sp. z o.o. - Rewelacyjne Pompy Ciepła w Świętochłowicach

Rewelacyjne Pompy Ciepła w Świętochłowicach

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Galon Sp. z o.o.. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Infinitum Group Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Świętochłowice

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Infinitum Group Sp. z o.o. ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

25 Zleceń - Pompy Ciepła Świętochłowice

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Świętochłowice

Dla Zlecającego, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², wybranie odpowiedniego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Świętochłowice

2022-11-04 do 2022-11-12

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Świętochłowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świętochłowice

2022-09-27 do 2022-10-05

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 759 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Energia Odnawialna Świętochłowice

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Świętochłowice

2022-09-19 do 2022-09-27

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Świętochłowice

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Świętochłowice

2022-07-31 do 2022-08-08

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Świętochłowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: szkieletowy system ...

 • Świętochłowice

2022-07-25 do 2022-08-02

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Świętochłowice

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Świętochłowice

2022-07-16 do 2022-07-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Świętochłowice

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Świętochłowice

2022-07-14 do 2022-07-22

Pompa ciepła, bud. do 150m², Świętochłowice

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Świętochłowice i oferujący liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Pompa ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Świętochłowice

2022-06-22 do 2022-06-30

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świętochłowice

2022-06-20 do 2022-06-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Świętochłowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Świętochłowice

2022-06-18 do 2022-06-26

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako specjalista działający na obszarze Świętochłowic i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej.

 • Świętochłowice

2022-06-14 do 2022-06-22

Pompa Ciepła

Ten Klient wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc doświadczonych specjalistów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Chorzów

2022-06-23 do 2022-07-01

Energia Odnawialna

Energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Chorzów

2022-05-22 do 2022-05-30

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Chorzów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-10-09...

 • Chorzów

2022-10-09 do 2022-10-17

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, pomimo że poszukuje go od wielu dni. Możesz zakończyć problem dla tego Klienta. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Chorzów

2022-11-09 do 2022-11-17

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Chorzów

2022-06-21 do 2022-06-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Chorzów

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Chorzów

2022-07-04 do 2022-07-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Tel 601•••••• Ter...

 • Chorzów

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 10 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Zakład produkcyjny Te...

 • Chorzów

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Chorzów

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 110m², Chorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 110m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: blok wielorodzinny ...

 • Chorzów

2022-10-30 do 2022-11-07

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Zapytanie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Chorzowa i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Chorzów

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 1200m², Chorzów

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Chorzów

2022-06-30 do 2022-07-08

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że znakomita pompa ciepła to trudny temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Chorzów

2022-08-06 do 2022-08-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu