Pompy ciepła w Rybniku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 840 898 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 874 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Rybnik - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Rybnik

Doskonałe Pompy Ciepła Rybnik

142 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Sunlit.pl Marek Sowka - Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła Rybnik

Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła

64 opinie

Klient, który planuje zakup gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do Sunlit.pl Marek Sowka i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ASLANDI Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Rybniku

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Rybniku

53 opinie

Skoro starasz się znaleźć dostawcę dobrych gruntowych wymienników ciepła to ASLANDI Sp. z o.o. na pewno dobierze odpowiedni produkt. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Klimatechnik Jan Romańczyk - Solidne Pompy Ciepła Rybnik

Solidne Pompy Ciepła Rybnik

42 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Klimatechnik Jan Romańczyk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Cenione Gruntowe Wymienniki Ciepła Rybnik

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Jeśli chesz znaleźć oferty cenionych gruntowych wymienników ciepła to ta firma z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

HEGAM - Odpowiednie Systemy Grzewcze Rybnik

Odpowiednie Systemy Grzewcze

9 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Rybnik i okolicy, więc jeżeli szukasz odpowiedniego systemów grzewczych to od razu poznaj HEGAM. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

INKO ENERGY Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Rybnik

INKO ENERGY Sp. z o.o.

7 opinii

Utalentowani pracownicy firmy INKO ENERGY Sp. z o.o. spełnią Państwa oczekiwania odnośnie energii odnawialnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

ECO-PLANET Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Rybnik

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

3 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Rybnika, ale także okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Power Green Technology Sp. z o.o. - Porządne Pompy Ciepła Rybnik

Power Green Technology Sp. z o.o.

2 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Power Green Technology Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Ekoboost Piotr Hałgas - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Rybnik

Ekoboost Piotr Hałgas

2 opinie

Planujesz wybrać dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Ekoboost Piotr Hałgas z Rybnika jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

162 Zlecenia - Pompy Ciepła Rybnik

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Rybnik

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 20:29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rybnik

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Rybnik

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 2 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rybnik

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie Rybnika, który pisze "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Rybnik

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna Rybnik

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Rybnika i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Rybnik

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Rybnik

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Rybnik Slaskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Rybnik slaskie

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rybnik

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Rybnik

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Rybnik

2022-09-18 do 2022-09-26

Doskonała Pompa Ciepła Rybnik

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Rybnik

2022-09-18 do 2022-09-26

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Rybnika i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Rybnik

2022-09-17 do 2022-09-25

Profesjonalna Energia Odnawialna

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy Rybnika, który napisał "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Rybnik

2022-09-16 do 2022-09-24

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Rybnik

Dla Zlecającego, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Rybnik

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Rybnik

2022-09-13 do 2022-09-14

Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Rybnik i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Rybnik

2022-09-13 do 2022-09-21

Pompa Ciepła

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Rybnika na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Rybnik

2022-09-13 do 2022-09-21

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Rybnik

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Rybnik

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rybnik

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Rybnik

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 242m², Rybnik

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Rybnik i okolicy, więc jeżeli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Rybnik

2022-09-02 do 2022-09-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rybnik

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Przedłóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Rybnik

2022-08-31 do 2022-09-08

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Rybnik

2022-08-27 do 2022-09-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Rybnik

2022-08-27 do 2022-09-04

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek...

 • Rybnik

2022-08-25 do 2022-09-02

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rybnik

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliw...

 • Rybnik

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Rybnik

2022-08-23 do 2022-08-31

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 210m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rybnik

2022-08-19 do 2022-08-27

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Rybnik

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Rybnika, więc jeśli szuka znakomitego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Rybnik

2022-08-15 do 2022-08-23

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Rybnika, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Rybnik

2022-08-12 do 2022-08-20

Energia Odnawialna

Energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Rybnik

2022-08-12 do 2022-08-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu