Pompa ciepła w Rybniku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 946 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Rybniku

Pompy ciepła Rybnik

Doskonałe Pompy Ciepła Rybnik

59 opinii

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu EKO SOLAR. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FOTON PRO Mariusz Kosiński - Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła Rybnik

Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła

33 opinie

Klient, który planuje zakup gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do FOTON PRO Mariusz Kosiński i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

HEGAM - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Rybniku

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Rybniku

17 opinii

Skoro starasz się znaleźć dostawcę dobrych gruntowych wymienników ciepła to HEGAM na pewno dobierze odpowiedni produkt. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

SUNAH - Solidne Pompy Ciepła Rybnik

Solidne Pompy Ciepła Rybnik

16 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij SUNAH. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

MSENERGY - Cenione Gruntowe Wymienniki Ciepła Rybnik

MSENERGY

11 opinii

Jeśli chesz znaleźć oferty cenionych gruntowych wymienników ciepła to ta firma z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

TECH-INSTAL Wojciech Kowalczyk - Odpowiednie Systemy Grzewcze Rybnik

Odpowiednie Systemy Grzewcze

11 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Rybnik i okolicy, więc jeżeli szukasz odpowiedniego systemów grzewczych to od razu poznaj TECH-INSTAL Wojciech Kowalczyk. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Eco Solution - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Rybnik

Eco Solution

9 opinii

Utalentowani pracownicy firmy Eco Solution spełnią Państwa oczekiwania odnośnie energii odnawialnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

INSALL - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Rybnik

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

6 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Rybnika, ale także okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Ekoboost Piotr Hałgas - Porządne Pompy Ciepła Rybnik

Ekoboost Piotr Hałgas

5 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Ekoboost Piotr Hałgas ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Modern Energy Solutions - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Rybnik

Modern Energy Solutions

5 opinii

Planujesz wybrać dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Modern Energy Solutions z Rybnika jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 55 zleceń na pompy ciepła w Rybniku

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybnik

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Rybnik

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Rybnik

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybnik

2024-04-05 do 2024-04-13
dodano 8 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Rybnik

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Rybnika i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Rybnik

2024-04-10 do 2024-04-10

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rybnik

2024-04-03 do 2024-04-11

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Rybnik

2024-04-02 do 2024-04-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybnik

2024-04-01 do 2024-04-09

Znakomita Pompa Ciepła Rybnik

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Rybnik

2024-03-28 do 2024-04-05

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybnik

2024-03-27 do 2024-04-04

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Rybnik

2024-03-26 do 2024-04-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybnik

2024-03-22 do 2024-03-30

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rybnik

2024-03-22 do 2024-03-30

Systemy Grzewcze Rybnik

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Rybnika, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Rybnik

2024-03-21 do 2024-03-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybnik

2024-03-19 do 2024-03-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 180m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 180m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rybnik

2024-03-12 do 2024-03-20

Doskonała Pompa Ciepła

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Rybnika z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Rybnik

2024-03-08 do 2024-03-16

Doskonała Energia Odnawialna Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybnik

2024-03-07 do 2024-03-15

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rybnik

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Rybnik z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Rybnik

2024-03-05 do 2024-03-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Rybnik

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Rybnik

2024-02-23 do 2024-03-02

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Witam, proszę o wycenę wstępną pompa ciepła plus rekuperacja. D...

 • Rybnik

2024-02-22 do 2024-03-01

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rybnik

Profesjonalne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Rybnik

2024-02-19 do 2024-02-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Rybnik

2024-02-17 do 2024-02-19

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Rybnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rybnik

2024-02-12 do 2024-02-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Rybnik

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", szuka gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Rybnik

2024-02-11 do 2024-02-19

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Rybnik

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Rybnik

2024-02-07 do 2024-02-15

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Witam. Dom 122m, ocieplony, nowy, ogrzewanie podłogowe. Termin...

 • Rybnik

2024-02-05 do 2024-02-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Rybnik

2024-01-30 do 2024-02-07

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Rybnik

2024-01-28 do 2024-02-05

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Rybnik

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Rybnik

2024-01-26 do 2024-02-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rybnik

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu systemów grzewczych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Rybnik

2024-01-20 do 2024-01-28

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybnik

2024-01-19 do 2024-01-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła