Pompy ciepła w Tarnowskich Górach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 840 584 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 865 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Tarnowskie Góry - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Tarnowskie Góry

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze w Tarnowskich Górach

142 opinie

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające już nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.. Profesjonalni znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Synergio S.A. - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła

147 opinii

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Synergio S.A. i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Znakomite Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

49 opinii

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PROMIKA SOLAR - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Tarnowskie Góry

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Tarnowskie Góry

28 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PROMIKA SOLAR z Tarnowskich Gór jest na to skuteczną metodą. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

HEGAM - Świetne Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Świetne Pompy Ciepła

9 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje HEGAM. Tarnowskie Góry i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Kamil Paruzel - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Kamil Paruzel

9 opinii

Kamil Paruzel z miejscowości Tarnowskie Góry jest najlepszy w oferowaniu rewelacyjnych powietrznych pomp ciepła w korzystnej cenie każdemu kupującemu, zapewniając dogodne metody realizacji płatności. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Grento Sp. z o.o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Grento Sp. z o.o.

6 opinii

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Grento Sp. z o.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Boneks - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Tarnowskie Góry

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

5 opinii

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Tarnowskie Góry i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

TERMOWENT Marek Kulicki - Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

TERMOWENT Marek Kulicki

2 opinie

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z TERMOWENT Marek Kulicki udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Tarnowskie Góry

Power Green Technology Sp. z o.o.

2 opinie

Power Green Technology Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór jest najlepszy w dostarczaniu doskonałej jakości gruntowych wymienników ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu nabywcy, zapewniając dogodne metody płatności. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

200 Zleceń - Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Świerklaniec

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Świerklaniec

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 6 godzin temu

Odnawialne Źródła Energii Tarnowskie Góry

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Świerklaniec

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Samsung split Ter...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kalety

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kalety

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 90m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Kamieniec

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kalety

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Kalety

2022-09-22 do 2022-09-29
dodano 5 dni temu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Świerklaniec

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna Tarnowskie Góry

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Pompa ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Tarnowskie Góry

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3...

 • Świerklaniec

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-21 do 2022-09-21

Pompa ciepła, bud. do 150m², Świerklaniec

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Świerklaniec

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-17 do 2022-09-25

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Orzech

Dowiedź Klientowi, że kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Śląskie i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Orzech

2022-09-15 do 2022-09-23

Pompa Ciepła Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalna Pompa Ciepła

Jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Śląskie na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Orzech

2022-09-14 do 2022-09-22

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z o...

 • Orzech

2022-09-13 do 2022-09-21

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Nowa wieś tworoska

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Budynek budowlany z Ytungu max 39cm ...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomite Systemy Grzewcze

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Nakło

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-11 do 2022-09-19

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Tarnowskie Góry, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Tarnowskie Góry

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnowskie Góry

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Tarnowskie Góry

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radzionków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Radzionków

2022-09-06 do 2022-09-14

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Ożarowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tarnowskie Góry

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Tarnowskie Góry, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tarnowskie Góry

2022-09-04 do 2022-09-12

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Tarnowskich Gór oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Tarnowskie Góry

2022-09-03 do 2022-09-11

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Śląskie i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Radzionków

2022-09-02 do 2022-09-10

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Nakło śląskie

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łubie

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Łubie

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tarnowskie Góry

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Tarnowskie Góry

2022-08-30 do 2022-09-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu