Pompa ciepła w Tarnowskich Górach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 559 424 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Tarnowskich Górach

Pompy ciepła Tarnowskie Góry

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze w Tarnowskich Górach

123 opinie

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające już nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Budotom Pompy Ciepła. Profesjonalni znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

HEGAM - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła

17 opinii

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy HEGAM i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

PC-INSTAL - Znakomite Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Znakomite Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

15 opinii

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji PC-INSTAL. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

BEDA - Pompy Ciepła, Klimatyzacja - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Tarnowskie Góry

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Tarnowskie Góry

14 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? BEDA - Pompy Ciepła Klimatyzacja z Tarnowskich Gór jest na to skuteczną metodą. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

EKO INVEST - Świetne Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Świetne Pompy Ciepła

13 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje EKO INVEST. Tarnowskie Góry i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

A.F.A. EKO-DOM Instalacje - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

A.F.A. EKO-DOM Instalacje

10 opinii

A.F.A. EKO-DOM Instalacje z miejscowości Tarnowskie Góry jest najlepszy w oferowaniu rewelacyjnych powietrznych pomp ciepła w korzystnej cenie każdemu kupującemu, zapewniając dogodne metody realizacji płatności. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Solber Aleksandra Kawiorowska - Profesjonalne Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

Solber Aleksandra Kawiorowska

10 opinii

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Solber Aleksandra Kawiorowska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Firma MERKURY - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Tarnowskie Góry

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

8 opinii

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Tarnowskie Góry i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

HPTECH Krzysztof Kawiorowski - Doskonałe Pompy Ciepła Tarnowskie Góry

HPTECH Krzysztof Kawiorowski

7 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z HPTECH Krzysztof Kawiorowski udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Boneks - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Tarnowskie Góry

Boneks

5 opinii

Boneks z Tarnowskich Gór jest najlepszy w dostarczaniu doskonałej jakości gruntowych wymienników ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu nabywcy, zapewniając dogodne metody płatności. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 61 zleceń na pompy ciepła w Tarnowskich Górach

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tarnowskie Góry

2024-04-18 do 2024-04-26
dodano 3 dni temu

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2025-05-01...

 • Wieszowa

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 5 dni temu

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Ossy

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie napisał "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Ossy

2024-04-08 do 2024-04-16

Odnawialne Źródła Energii Tarnowskie Góry

Jako wybitni specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Radzionków

2024-04-07 do 2024-04-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2025-06-09...

 • Tarnowskie Góry

2024-04-06 do 2024-04-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnowskie Góry

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Tarnowskie Góry

2024-04-05 do 2024-04-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Miedary

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Miedary

2024-04-04 do 2024-04-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kalety

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kalety

2024-04-02 do 2024-04-10

Solidna Energia Odnawialna Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tąpkowice

2024-04-02 do 2024-04-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wieszowa

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wieszowa

2024-04-01 do 2024-04-09

Profesjonalna Energia Odnawialna

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Radzionków

2024-03-30 do 2024-03-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Radzionków

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Radzionków

2024-03-29 do 2024-04-06

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Tarnowskie Góry

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Tarnowskie Góry

2024-03-27 do 2024-04-04

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Śląskiego i napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Wieszowa

2024-03-25 do 2024-04-02

Znakomita Pompa Ciepła Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 142m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Budynek jednorodzinny wybudowany w technologii ścian z keramzytu. ...

 • Radzionków

2024-03-23 do 2024-03-31

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Kalety

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kalety

2024-03-21 do 2024-03-29

Energia Odnawialna

Energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Tarnowskie Góry

2024-03-20 do 2024-03-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tarnowskie Góry

2024-03-19 do 2024-03-27

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Miedary

2024-03-19 do 2024-03-27

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Wymiana stolarki okiennej na szyby potrójne, ...

 • Ziemięcice

2024-03-15 do 2024-03-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tarnowskie Góry

2024-03-15 do 2024-03-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tarnowskie Góry

2024-03-04 do 2024-03-12

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Tarnowskie Góry

2024-02-25 do 2024-03-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Tarnowskie Góry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-02-25...

 • Tarnowskie Góry

2024-02-25 do 2024-03-04

Znakomite Systemy Grzewcze Tarnowskie Góry

Udowodnij Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Tarnowskich Gór, więc jeżeli poszukuje znakomitego systemów grzewczych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Tarnowskie Góry

2024-02-25 do 2024-03-04

Znakomita Pompa Ciepła

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Wieszowa

2024-02-23 do 2024-03-02

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Śląskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wieszowa

2024-02-22 do 2024-03-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Tarnowskie Góry

Zleceniodawcy nagminnie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Tarnowskie Góry

2024-02-20 do 2024-02-28

Pompa Ciepła

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Ziemięcice

2024-02-16 do 2024-02-16

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Radzionków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radzionków

2024-02-14 do 2024-02-22

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Pyrzowice

Klient poszukuje taniego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Śląskiego i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Pyrzowice

2024-02-02 do 2024-02-10

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła