Pompa ciepła w Kłobucku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 128 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kłobucku

Pompy ciepła Kłobuck

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

112 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Kłobucka, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. ECOFAN instal wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Greenhouse-RS Sp. z o.o. Sp. k. - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Kłobucku

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Kłobucku

67 opinii

Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu ofert na gruntowe wymienniki ciepła? Fachowcy z Greenhouse-RS Sp. z o.o. Sp. k. zaproponują Ci najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Systemy Grzewcze Kłobuck

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

DK ENERGY sp. z o.o. - Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Kłobuck

Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Kłobuck

37 opinii

Znalezienie opłacalnych powietrznych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z DK ENERGY sp. z o.o. posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

HEGAM - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Kłobuck

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

10 opinii

Wybór dobrych gruntowych wymienników ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z HEGAM poradzą Ci i znajdą dostosowane rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ergo Term sp. z o.o. - Z Górnej Półki Gruntowe Wymienniki Ciepła Kłobuck

Ergo Term sp. z o.o.

6 opinii

Kupno z górnej półki gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale Ergo Term sp. z o.o. na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Kłobuck

Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Kłobuck

4 opinie

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Power Green Technology Sp. z o.o. posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

TERMOWENT Marek Kulicki - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Kłobuck

TERMOWENT Marek Kulicki

2 opinie

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? TERMOWENT Marek Kulicki z Kłobucka będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Ekowen - Świetne Gruntowe Pompy Ciepła Kłobuck

Ekowen

1 opinia

Ten, kto poszukuje dobrych powietrznych pomp ciepła powinien niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy Ekowen i zobaczyć na własne oczy ich świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

ENERVEO SP. Z O.O. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Kłobuck

Solidne Odnawialne Źródła Energii

6 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Kłobucka i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 82 zleceń na pompy ciepła w Kłobucku

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Panki

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Panki

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 01:14

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Kłobuck

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Pompa ciepła, bud. 120m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Żerdzina

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Pompa ciepła, bud. do 150m², Miedźno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofer...

 • Miedźno

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kalej

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kalej

2023-01-17 do 2023-01-25

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Truskolasy

2023-01-15 do 2023-01-16

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Lipie

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Śląskiego. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Lipie

2023-01-14 do 2023-01-22

Energia Odnawialna Kłobuck

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Truskolasy

2023-01-10 do 2023-01-18

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Przystajń

To zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Śląskie i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Przystajń

2022-12-31 do 2023-01-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 120m², Węglowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 120m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Okolice Częstochowy woj Śląskie D...

 • Węglowice

2022-12-29 do 2023-01-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Krzepice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Krzepice

2022-12-27 do 2023-01-04

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ocieplony, obecnie...

 • Kalej

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Starokrzepice

Dla Zlecającego, który napisał - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Starokrzepice

2022-12-23 do 2022-12-31

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Wręczyca Wielka

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Wręczyca wielka

2022-12-21 do 2022-12-29

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Wręczyca Wielka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Wręczyca wielka

2022-12-19 do 2022-12-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Starokrzepice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ro...

 • Starokrzepice

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 150m², Kalej

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: jest b.dobrze bud.ociep...

 • Kalej

2022-12-08 do 2022-12-16

Solidna Energia Odnawialna

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Śląskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Kalej

2022-12-08 do 2022-12-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Panki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Panki

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kłobuck

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Kłobuck, który napisał "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Kłobuck

2022-11-29 do 2022-12-07

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 250m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Praszczyki

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kałmuki

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kałmuki

2022-11-23 do 2022-12-01

Systemy Grzewcze Kłobuck

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Krzepice

2022-11-16 do 2022-11-24

Opłacalne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Panki

2022-11-03 do 2022-11-11

Doskonała Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Krzepice

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kłobuck

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Kłobuck, który pisze "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Kłobuck

2022-10-31 do 2022-11-08

Odnawialne Źródła Energii Kłobuck

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Kłobuck

2022-10-28 do 2022-11-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Opatów

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Opatów

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krzepice

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Krzepice

2022-10-15 do 2022-10-23

Porządna Pompa Ciepła Kłobuck

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Panki

2022-10-09 do 2022-10-17

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Przystajń

2022-10-08 do 2022-10-16

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Węglowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Węglowice

2022-10-06 do 2022-10-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła