Pompa ciepła w Kłobucku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 559 361 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kłobucku

Pompy ciepła Kłobuck

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

300 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Kłobucka, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. GREEN ENERGY Sp. z.o.o. Pompy Ciepła Nowicki Technika Grzewcza wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Budotom Pompy Ciepła - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Kłobucku

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Kłobucku

123 opinie

Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu ofert na gruntowe wymienniki ciepła? Fachowcy z Budotom Pompy Ciepła zaproponują Ci najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Greenhouse-RS Sp. z o.o. Sp. k. - Znakomite Systemy Grzewcze Kłobuck

Greenhouse-RS Sp. z o.o. Sp. k.

80 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Greenhouse-RS Sp. z o.o. Sp. k.. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

Euros Energy Sp. z o.o. MK - Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Kłobuck

Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Kłobuck

45 opinii

Znalezienie opłacalnych powietrznych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Euros Energy Sp. z o.o. MK posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Revolt Energy S.A. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Kłobuck

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

22 opinie

Wybór dobrych gruntowych wymienników ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Revolt Energy S.A. poradzą Ci i znajdą dostosowane rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

HEGAM - Z Górnej Półki Gruntowe Wymienniki Ciepła Kłobuck

HEGAM

17 opinii

Kupno z górnej półki gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale HEGAM na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

A.F.A. EKO-DOM Instalacje - Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Kłobuck

Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Kłobuck

10 opinii

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z A.F.A. EKO-DOM Instalacje posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Active Term - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Kłobuck

Active Term

8 opinii

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Active Term z Kłobucka będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Sawbar - Świetne Gruntowe Pompy Ciepła Kłobuck

Sawbar

6 opinii

Ten, kto poszukuje dobrych powietrznych pomp ciepła powinien niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy Sawbar i zobaczyć na własne oczy ich świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Icom Energia - Solidne Odnawialne Źródła Energii Kłobuck

Solidne Odnawialne Źródła Energii

9 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Kłobucka i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 30 zleceń na pompy ciepła w Kłobucku

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Kłobuck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 350m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Truskolasy

2024-04-20 do 2024-04-28
dodano wczoraj o 16:15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Wręczyca Wielka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wręczyca wielka

2024-04-04 do 2024-04-12

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Truskolasy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Truskolasy

2024-03-19 do 2024-03-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Czarna Wieś

Zleceniodawca, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Czarna wieś

2024-03-19 do 2024-03-27

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Kłobuck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wręczyca wielka

2024-03-10 do 2024-03-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wręczyca Wielka

Jeśli odnawialne źródła energii to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wręczyca wielka

2024-03-10 do 2024-03-10

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Truskolasy

2024-03-09 do 2024-03-17

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wręczyca

2024-02-21 do 2024-02-29

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Kłobuck

2024-02-19 do 2024-02-27

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-05-15...

 • Kłobuck

2024-02-16 do 2024-02-24

Najlepsza Pompa Ciepła Kłobuck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bór zapilski

2024-02-13 do 2024-02-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Krzepice

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Krzepice

2024-02-04 do 2024-02-12

Perfekcyjna Energia Odnawialna Kłobuck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Proszę o ofertę za montaż z osprzętem oraz odwiert...

 • Praszczyki

2024-02-01 do 2024-02-09

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 201-300m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Przystajń

2024-01-29 do 2024-01-29

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Kłobuck

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wręczyca

2024-01-16 do 2024-01-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Truskolasy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Truskolasy

2024-01-14 do 2024-01-22

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Truskolasy

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Truskolasy

2024-01-02 do 2024-01-10

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: budynek jest w stanie deweloperskim sciany ociep...

 • Kłobuck

2023-11-30 do 2023-12-01

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Truskolasy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Truskolasy

2023-11-18 do 2023-11-26

Doskonała Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Miedźno

2023-11-17 do 2023-11-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Miedźno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Miedźno

2023-11-15 do 2023-11-23

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kamyk

2023-11-12 do 2023-11-20

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gruszewnia

2023-11-04 do 2023-11-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Zawady

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zawady

2023-11-01 do 2023-11-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przystajń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Przystajń

2023-10-31 do 2023-11-08

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Hutka

2023-10-28 do 2023-11-05

Pompa ciepła, bud. 71-100m², Wilcza Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wilcza góra

2023-10-28 do 2023-11-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Przystajń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Przystajń

2023-10-17 do 2023-10-25

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Kłobuck

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Pompa ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Kłobuck na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Kłobuck

2023-10-13 do 2023-10-21

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Parzymiechy

2023-10-08 do 2023-10-16

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła