Pompa ciepła w Pszczynie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 227 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Pszczynie

Pompy ciepła Pszczyna

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

170 opinii

Jeżeli starasz się znaleźć dostawcę dobrych powietrznych pomp ciepła to ta firma na pewno zapewni poszukiwany produkt. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Pszczyna

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Nadal szukasz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Copernicus Sun S.A. - Pierwszorzędne Gruntowe Wymienniki Ciepła Pszczyna

Copernicus Sun S.A.

45 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda pracy Copernicus Sun S.A., dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

F.U.H."AGMAR" Marek Zieliński - Doskonała Energia Odnawialna Pszczyna

Doskonała Energia Odnawialna Pszczyna

29 opinii

Gdy jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy dobrych powietrznych pomp ciepła to ta firma może być tym, czego szukasz. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Quantum-Bis Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Pszczyna

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

25 opinii

Eksperci z Quantum-Bis Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

PAN OD RUREK Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii w Pszczynie

Solidne Odnawialne Źródła Energii w Pszczynie

14 opinii

PAN OD RUREK Sp. z o.o. to wybitni specjaliści od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Pszczyny i przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

ASW INSTAL Adam Stęchły - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Pszczyna

ASW INSTAL Adam Stęchły

6 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Pszczyny, więc jeżeli szukasz bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz ASW INSTAL Adam Stęchły. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Grupa Instal | klimatyzacja | pompy ciepła | fotowoltaika - Idealne Gruntowe Pompy Ciepła Pszczyna

Grupa Instal | klimatyzacja | pompy ciepła | fotowoltaika

4 opinie

Idealne gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod drzwi to metoda działania Grupa Instal klimatyzacja pompy ciepła fotowoltaika, dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Pszczyna

Power Green Technology Sp. z o.o.

4 opinie

Ten, kto poszukuje powietrznych pomp ciepła powinien koniecznie zgłosić się do Power Green Technology Sp. z o.o. i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Ekoboost Piotr Hałgas - Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Pszczyna

Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Pszczyna

3 opinie

Czujesz się zagubiony w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z Ekoboost Piotr Hałgas pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Najnowsze z 56 zleceń na pompy ciepła w Pszczynie

Opłacalne Systemy Grzewcze Pszczyna

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Pszczyna

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła Pszczyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Pszczyna

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Piasek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: tylko grzejniki bez...

 • Piasek

2023-01-21 do 2023-01-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kobielice

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kobielice

2023-01-15 do 2023-01-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Studzionka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Studzionka

2022-12-16 do 2022-12-24

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Pszczyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Pszczyna

2022-12-11 do 2022-12-19

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Ćwiklice

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że poszukuje od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Ćwiklice

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 212m², Kryry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 212m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kryry

2022-12-03 do 2022-12-11

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Pszczyny. Dlatego jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Pszczyna

2022-11-06 do 2022-11-14

Energia Odnawialna Pszczyna

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Śląskiego oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Ćwiklice

2022-11-06 do 2022-11-07

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Gilowice

2022-11-06 do 2022-11-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pielgrzymowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Pielgrzymowice

2022-11-05 do 2022-11-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pszczyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Dom z poddaszem użytkowym. Ak...

 • Pszczyna

2022-11-02 do 2022-11-07

Pompa Ciepła Pszczyna

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kobiór

2022-10-29 do 2022-11-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Piasek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna pompa ciepła Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty...

 • Piasek

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Pawłowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: montaż już Termin skorzyst...

 • Pawłowice

2022-10-22 do 2022-10-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Miedźna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Miedźna

2022-10-20 do 2022-10-28

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wisła mała

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Pszczyna

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Pszczyna

2022-10-17 do 2022-10-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Studzienice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Studzienice

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pawłowice

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Śląskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Pawłowice

2022-10-10 do 2022-10-18

Znakomita Pompa Ciepła

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Suszec

2022-10-08 do 2022-10-16

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Pszczyna

2022-10-03 do 2022-10-11

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Kobiór

2022-09-28 do 2022-10-06

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Ćwiklice

2022-09-27 do 2022-09-27

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Śląskiego i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Rudziczka

2022-09-27 do 2022-10-05

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Śląskiego. Więc jeśli jesteś producentem dobrego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Piasek

2022-09-25 do 2022-10-03

Odnawialne Źródła Energii Pszczyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 182m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Istnieje instalacja fo...

 • Pszczyna

2022-09-20 do 2022-09-28

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek z cegły, wiek...

 • Pszczyna

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 189m², Pszczyna

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Pszczyny, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 189m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Pszczyna

2022-09-18 do 2022-09-26

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Dla Zlecającego, który pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², wybranie odpowiedniego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Pawłowice

2022-09-16 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła