Pompa ciepła w Mikołowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 203 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Mikołowie

Pompy ciepła Mikołów

Doskonałe Systemy Grzewcze

168 opinii

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ASLANDI Sp. z o.o. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Mikołów

Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Mikołów

56 opinii

Dotarcie do znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z ASLANDI Sp. z o.o. dadzą wskazówki i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Mikołów

Tanie Gruntowe Pompy Ciepła

52 opinie

Zakup tanich gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. udzielą rad i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Quantum-Bis Sp. z o.o. - Znakomite Pompy Ciepła Mikołów

Quantum-Bis Sp. z o.o.

25 opinii

Gdy poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z Quantum-Bis Sp. z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

HEGAM - Solidne Pompy Ciepła Mikołów

Solidne Pompy Ciepła Mikołów

10 opinii

Gdy poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z HEGAM perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

ASW INSTAL Adam Stęchły - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Mikołowie

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Mikołowie

6 opinii

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś właściwego dostawcy dobrych powietrznych pomp ciepła to ta firma może być tym, czego poszukujesz. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Mikołów

Power Green Technology Sp. z o.o.

4 opinie

Jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Power Green Technology Sp. z o.o.. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

ECO-PLANET Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Mikołów

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

3 opinie

Zakup tanich gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z ECO-PLANET Sp. z o.o. udzielą rad i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Performers Group Sp. z o.o. - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Mikołów

Performers Group Sp. z o.o.

3 opinie

Takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Mikołowa, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to natychmiast poznaj Performers Group Sp. z o.o.. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Ekoboost Piotr Hałgas - Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Mikołów

Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła

3 opinie

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Ekoboost Piotr Hałgas posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 91 zleceń na pompy ciepła w Mikołowie

Idealne Systemy Grzewcze Mikołów

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Mikołów

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Orzesze

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Śląskie i oferujący liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Orzesze

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-09...

 • Wyry

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Orzesze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-05-22...

 • Orzesze

2023-01-16 do 2023-01-24

Świetna Pompa Ciepła Mikołów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Łaziska Górne

2023-01-13 do 2023-01-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Gostyń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: SzukM serwisu do n...

 • Gostyń

2023-01-12 do 2023-01-20

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Poszukuje instalatora...

 • Mikołów

2023-01-08 do 2023-01-09

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Orzesze

2023-01-02 do 2023-01-10

Doskonała Energia Odnawialna Mikołów

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Mikołów, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Mikołów

2022-12-30 do 2023-01-07

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Orzesze

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Orzesze

2022-12-29 do 2023-01-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Orzesze

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: posiadamy w domu pompę ciepła Viteco BP...

 • Orzesze

2022-12-28 do 2023-01-05

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Orzesze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Orzesze

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gostyń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gostyń

2022-12-26 do 2022-12-26

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 150m², Mikołów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ...

 • Mikołów

2022-12-17 do 2022-12-25

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Prosze o kontakt ...

 • Mikołów

2022-12-15 do 2022-12-23

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Mikołów

2022-12-11 do 2022-12-12

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Mikołów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Pumba jest zakupiona potrzebuj...

 • Mikołów

2022-12-10 do 2022-12-18

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Orzesze

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Orzesze

2022-12-05 do 2022-12-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łaziska Górne

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Łaziska Górne

2022-12-05 do 2022-12-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Orzesze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Orzesze

2022-12-04 do 2022-12-12

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Mikołów

2022-12-01 do 2022-12-09

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Mikołów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z of...

 • Mikołów

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Łaziska Górne

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które brzmi "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Łaziska Górne

2022-11-22 do 2022-11-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Mikołów

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Mikołów na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Mikołów

2022-11-10 do 2022-11-18

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Mikołów

2022-11-06 do 2022-11-14

Profesjonalna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Interesuje mnie możliwie najszybszy mon...

 • Mikołów

2022-11-03 do 2022-11-11

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Mikołów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Mikołów

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Mikołów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mikołów

2022-10-30 do 2022-11-07

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Łaziska Górne

2022-10-25 do 2022-11-02

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 256m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Ornontowice

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ornontowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Ornontowice

2022-10-16 do 2022-10-24

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła