Pompa ciepła w Katowicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 148 899 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 040 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Katowice - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Katowice

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

153 opinie

Nie możesz odnaleźć się w bogactwie ofert na powietrzne pompy ciepła? Specjaliści z ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

ASLANDI Sp. z o.o. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Katowice

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Katowice

54 opinie

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś właściwego dostawcy dobrych powietrznych pomp ciepła to ta firma może być tym, czego poszukujesz. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidna Energia Odnawialna Katowice

Solidna Energia Odnawialna

50 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Katowice, ale także pobliskich powiatów. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

House Solutions - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Katowice

House Solutions

32 opinie

Gdy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w okolicy Katowic, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. House Solutions wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci zacną propozycję. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AP POMP Patryk Pipczyński - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Katowice

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Katowice

17 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AP POMP Patryk Pipczyński udzielą rad i wybiorą dopasowne rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

HEGAM - Porządne Pompy Ciepła Katowice

Porządne Pompy Ciepła

9 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Katowice, ale także pobliskich powiatów. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Elektro - HARD - Solidne Odnawialne Źródła Energii Katowice

Solidne Odnawialne Źródła Energii

22 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Katowic, ale także pobliskich miast. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Grupa Instal | klimatyzacja | pompy ciepła | fotowoltaika - Pierwszorzędne Powietrzne Pompy Ciepła Katowice

Grupa Instal | klimatyzacja | pompy ciepła | fotowoltaika

4 opinie

Planujesz nabycie powietrznych pomp ciepła i nie masz sprzedawcy? Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Performers Group Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna w Katowicach

Perfekcyjna Energia Odnawialna w Katowicach

3 opinie

Ten fachowiec działa na obszarze Katowic i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Power Green Technology Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Katowice

Power Green Technology Sp. z o.o.

2 opinie

Nadal nie znalazłeś systemów grzewczych, chociaż poszukujesz od niezliczonych dni? Power Green Technology Sp. z o.o. może być Twoim wybawieniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

308 Zleceń - Pompy Ciepła Katowice

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Katowic i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Katowice

2022-12-03 do 2022-12-11
dodano wczoraj o 20:43

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Interesuje mnie pompa ciepła...

 • Katowice

2022-11-30 do 2022-12-08
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 754 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobre Systemy Grzewcze Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Katowice

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano 5 dni temu

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Katowice

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Katowice

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano 5 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Katowice

2022-11-25 do 2022-12-03

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie napisał "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Katowice

2022-11-23 do 2022-12-01

Pompa Ciepła Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ro...

 • Katowice

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Katowice

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Katowice

2022-11-21 do 2022-11-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Te...

 • Katowice

2022-11-18 do 2022-11-26

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Katowice

Klient, który szuka bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Powinien on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaproponuj termin!

 • Katowice

2022-11-18 do 2022-11-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Katowice

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 35m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 35m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Katowice

2022-11-15 do 2022-11-23

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Katowice

2022-11-11 do 2022-11-19

Energia Odnawialna Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Kupię pompę ...

 • Katowice

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Katowice

2022-11-08 do 2022-11-16

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Katowice

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2022-11-06 do 2022-11-14

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Katowice

2022-11-05 do 2022-11-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Katowice

2022-11-05 do 2022-11-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Katowice

Ten Zlecający wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Katowice

2022-11-03 do 2022-11-11

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Katowice

2022-11-02 do 2022-11-10

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Katowice

2022-11-01 do 2022-11-09

Pompa Ciepła

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Katowice

2022-10-30 do 2022-11-07

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Kamienica, do wykorzysta...

 • Katowice

2022-10-25 do 2022-11-02

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Instalacja pompy cie...

 • Katowice

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Katowice

Ten Klient szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Katowic i napisał - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i zaproponuj niezłą propozycję. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Katowice

2022-10-23 do 2022-10-31

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci możecie spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Katowice

2022-10-20 do 2022-10-28

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Katowice

2022-10-19 do 2022-10-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Katowice

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Katowic i okolic. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Katowice

2022-10-19 do 2022-10-27

Porządna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Katowice

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Katowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Katowice

2022-10-13 do 2022-10-21

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu