Pompa ciepła w Bielsku-Białej

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 634 717 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Bielsku-Białej

Pompy ciepła Bielsko-Biała

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

86 opinii

Pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej energii odnawialnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

P.H.U. Eco-Constans - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Bielsko-Biała

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Bielsko-Biała

64 opinie

Zawodowcy z P.H.U. Eco-Constans to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

PROFISOLAR Bielsko Biała - Solidne Pompy Ciepła w Bielsku-Białej

Solidne Pompy Ciepła w Bielsku-Białej

30 opinii

Firma PROFISOLAR Bielsko Biała oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Bielsko-Biała i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Quantum-Bis Sp. z o.o. - Świetne Systemy Grzewcze Bielsko-Biała

Quantum-Bis Sp. z o.o.

25 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż szukasz od wielu dni? Quantum-Bis Sp. z o.o. może rozwiązać Twój problem. Nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

ELEKTROMAN Pęcak Sp.J. - Korzystne Systemy Grzewcze Bielsko-Biała

Korzystne Systemy Grzewcze

8 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z ELEKTROMAN Pęcak Sp.J. udzielą rad i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Prometeus Roman Rakoczy - Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Bielsko-Biała

Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Bielsko-Biała

12 opinii

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Prometeus Roman Rakoczy posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Ekoboost Piotr Hałgas - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Bielsko-Biała

Ekoboost Piotr Hałgas

5 opinii

Chcąc dotrzeć do gruntowych wymienników ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Ekoboost Piotr Hałgas jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Bielsko-Biała

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła

4 opinie

Chesz znaleźć dostawcę opłacalnych gruntowych pomp ciepła w miejscowości Bielsko-Biała lub na terenie powiatu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

AUTORYZOWANY PARTNER BOSCH TERMOTECHNIKA I - Doskonała Energia Odnawialna Bielsko-Biała

AUTORYZOWANY PARTNER BOSCH TERMOTECHNIKA I

4 opinie

Energia odnawialna to dla firmy AUTORYZOWANY PARTNER BOSCH TERMOTECHNIKA I pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

ARTISAN SPÓŁKA CYWILNA G. FILIPEK I R. KOSIŃSKI - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Bielsko-Biała

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

3 opinie

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ARTISAN SPÓŁKA CYWILNA G. FILIPEK I R. KOSIŃSKI jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 60 zleceń na pompy ciepła w Bielsku-Białej

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Bielsko-Biała

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Bielsko-Biała

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 15 godzin temu

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Bielsko-Biała

Profesjonalne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bielsko-Biała

2023-09-25 do 2023-10-03
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Moc urządzenia - 5 kw Termin skorzystania z oferty: 2023-09-2...

 • Bielsko-Biała

2023-09-21 do 2023-09-29
dodano 6 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Pompy Panasonic tylko Termin skorzystania z ofe...

 • Bielsko-Biała

2023-09-19 do 2023-09-27
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2023-09-06 do 2023-09-14

Staranna Pompa Ciepła Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2023-08-31 do 2023-09-08

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Bielsko-Biała

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Bielska-Białej i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Bielsko-Biała

2023-08-28 do 2023-09-05

Profesjonalna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Bielsko-Biała

2023-08-24 do 2023-09-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Bielsko-Biała

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Bielsko-Biała

2023-08-22 do 2023-08-30

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2023-08-16 do 2023-08-24

Solidna Pompa Ciepła

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Bielsko-Biała

2023-08-04 do 2023-08-12

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2023-07-31 do 2023-08-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bielsko-Biała

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Bielsko-Biała i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Bielsko-Biała

2023-07-24 do 2023-08-01

Systemy Grzewcze Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam pane...

 • Wieprz-

2023-07-20 do 2023-07-28

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 301-500m², Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Bielsko-Biała

2023-07-19 do 2023-07-27

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2023-08-31...

 • Bielsko-Biała

2023-07-19 do 2023-07-27

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2023-07-19 do 2023-07-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bielsko-Biała

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub s...

 • Bielsko-Biała

2023-07-17 do 2023-07-25

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Bielsko-Biała z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Bielsko-Biała

2023-07-13 do 2023-07-21

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Jestem zainteresowany zakupem gru...

 • Bielsko-Biała

2023-07-05 do 2023-07-13

Rewelacyjna Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Bielsko-Biała

2023-07-04 do 2023-07-12

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Bielsko-Biała

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Bielsko-Biała

2023-07-02 do 2023-07-10

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Bielsko-Biała

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Bielsko-Biała, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bielsko-Biała

2023-06-26 do 2023-07-04

Doskonała Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Bielsko-Biała

2023-06-25 do 2023-07-03

Energia Odnawialna Bielsko-Biała

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bielsko-Biała

2023-06-24 do 2023-07-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ter...

 • Bielsko-Biała

2023-06-23 do 2023-07-01

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z o...

 • Bielsko-Biała

2023-06-23 do 2023-07-01

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mamy już pompę...

 • Bielsko-Biała

2023-06-22 do 2023-06-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Bielsko-Biała

2023-06-20 do 2023-06-28

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Bielsko-Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbl...

 • Bielsko-Biała

2023-06-19 do 2023-06-27

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Bielsko-Biała

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Bielsko-Biała

2023-06-15 do 2023-06-23

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła