Pompa ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 669 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Pompy ciepła Wodzisław Śląski

Budotom Pompy Ciepła

123 opinie

Wysokiej jakości gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda pracy Budotom Pompy Ciepła, dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Passive Instal Sp. z o.o. - Robert Wrona - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Wodzisław Śląski

Passive Instal Sp. z o.o. - Robert Wrona

72 opinie

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z doręczeniem pod drzwi to normalna metoda pracy Passive Instal Sp. z o.o. - Robert Wrona, dzięki której będziesz w pełni rad. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

P.H.U. Eco-Constans - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

P.H.U. Eco-Constans

71 opinii

Ten, kto planuje zakup dobrych powietrznych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

HYDROINSTAL JAN GATLIK - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

27 opinii

Ten, kto planuje zakup dobrych powietrznych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

BEDA - Pompy Ciepła, Klimatyzacja - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

BEDA - Pompy Ciepła, Klimatyzacja

14 opinii

Nie możesz odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z BEDA - Pompy Ciepła Klimatyzacja zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

TECH-INSTAL Wojciech Kowalczyk - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Wodzisław Śląski

TECH-INSTAL Wojciech Kowalczyk

11 opinii

Pierwszorzędna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w branży. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Eco Solution - Świetne Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Eco Solution

9 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Eco Solution. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Instal-Mix - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

7 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Instal-Mix jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Ekoboost Piotr Hałgas - Doskonałe Pompy Ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Doskonałe Pompy Ciepła w Wodzisławiu Śląskim

5 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz ekspertów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Ekoboost Piotr Hałgas. Wodzisław Śląski to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zarezerwuj termin już teraz!

MKS Elektro - Najlepsze Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

MKS Elektro

5 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z MKS Elektro udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 48 zleceń na pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wodzisław Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wodzisław Śląski

2024-04-18 do 2024-04-26
dodano wczoraj o 11:09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wodzisław Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-06-30...

 • Wodzisław Śląski

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 4 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Wodzisław Śląski

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wodzisław Śląski

2024-04-14 do 2024-04-22
dodano 5 dni temu

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Wodzisław Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wodzisław Śląski

2024-04-10 do 2024-04-18

Tanie Systemy Grzewcze Wodzisław Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Radlin

2024-04-09 do 2024-04-17

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Pszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pszów

2024-04-09 do 2024-04-17

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Mszana

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Mszana

2024-04-07 do 2024-04-15

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: aktualnie ogrzewany gazem Termin...

 • Wodzisław Śląski

2024-04-04 do 2024-04-12

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Połomia

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Śląskiego, który wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Połomia

2024-04-04 do 2024-04-12

Opłacalne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², dotarcie do opłacalnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wodzisław Śląski

2024-04-04 do 2024-04-12

Doskonała Pompa Ciepła Wodzisław Śląski

Ten Klient myśli, że doskonała pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Złóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Radlin

2024-03-26 do 2024-04-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wodzisław Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wodzisław Śląski

2024-03-22 do 2024-03-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wodzisław Śląski

Jako fachowiec działający na obszarze województwa i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wodzisław Śląski

2024-03-21 do 2024-03-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wodzisław Śląski

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wodzisław Śląski

2024-03-20 do 2024-03-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rydułtowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rydułtowy

2024-03-20 do 2024-03-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Skrbeńsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Skrbeńsko

2024-03-17 do 2024-03-25

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Łaziska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łaziska

2024-03-15 do 2024-03-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wodzisław Śląski

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wodzisław Śląski

2024-03-14 do 2024-03-22

Energia Odnawialna Wodzisław Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Marklowice

2024-03-08 do 2024-03-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Wodzisław Śląski

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako producent taniego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wodzisław Śląski

2024-02-29 do 2024-03-08

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Wodzisław Śląski

2024-02-28 do 2024-03-07

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wodzisław Śląski

2024-02-26 do 2024-03-05

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wodzisław Śląski

2024-02-26 do 2024-03-05

Doskonała Pompa Ciepła

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wodzisław Śląski

2024-02-19 do 2024-02-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Pszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Pszów

2024-02-17 do 2024-02-25

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Wodzisławia Śląskiego, ale także okolicznych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wodzisław Śląski

2024-02-13 do 2024-02-21

Pompa Ciepła

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Wodzisław Śląski

2024-02-07 do 2024-02-15

Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Śląskiego, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Radlin

2024-02-05 do 2024-02-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Radlin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Interesuje mnie pompa kaisai Termin skorzystani...

 • Radlin

2024-02-03 do 2024-02-04

Dobre Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Rogów

2024-02-01 do 2024-02-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gorzyce

Jako utalentowani specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gorzyce

2024-01-30 do 2024-02-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła