Pompa ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 502 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 060 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Pompy ciepła Wodzisław Śląski

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

168 opinii

Wysokiej jakości gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda pracy ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o., dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

ASLANDI Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Wodzisław Śląski

ASLANDI Sp. z o.o.

56 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z doręczeniem pod drzwi to normalna metoda pracy ASLANDI Sp. z o.o., dzięki której będziesz w pełni rad. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Ten, kto planuje zakup dobrych powietrznych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Copernicus Sun S.A. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

45 opinii

Ten, kto planuje zakup dobrych powietrznych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Nindo Nowoczesne Instalacje Domowe Przemysław Schimmelpfennig - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Nindo Nowoczesne Instalacje Domowe Przemysław Schimmelpfennig

19 opinii

Nie możesz odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z Nindo Nowoczesne Instalacje Domowe Przemysław Schimmelpfennig zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

DGE Technologies Sp z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Wodzisław Śląski

DGE Technologies Sp z o.o.

12 opinii

Pierwszorzędna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w branży. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

HEGAM - Świetne Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

HEGAM

10 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij HEGAM. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

INKO ENERGY Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

8 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - INKO ENERGY Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Power Green Technology Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Doskonałe Pompy Ciepła w Wodzisławiu Śląskim

4 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz ekspertów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Power Green Technology Sp. z o.o.. Wodzisław Śląski to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zarezerwuj termin już teraz!

Z.P.U.H INSTALATOR II Eugeniusz Jakubczyk - Najlepsze Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Z.P.U.H INSTALATOR II Eugeniusz Jakubczyk

3 opinie

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Z.P.U.H INSTALATOR II Eugeniusz Jakubczyk udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 106 zleceń na pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rydułtowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Rydułtowy

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 5 dni temu

Perfekcyjna Pompa Ciepła Wodzisław Śląski

Zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Śląskiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Rydułtowy

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 5 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 150m², Radlin

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Radlin

2023-01-17 do 2023-01-25

Profesjonalna Energia Odnawialna Wodzisław Śląski

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wodzisław Śląski

2023-01-15 do 2023-01-23

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Wodzisław Śląski

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 50m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Wodzisław Śląski

2023-01-15 do 2023-01-23

Odnawialne Źródła Energii Wodzisław Śląski

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Rydułtowy

2023-01-14 do 2023-01-22

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zlecający poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Śląskiego i napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako fachowiec w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i przedstaw niezłą propozycję. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Radlin

2023-01-14 do 2023-01-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wodzisław Śląski

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Wodzisław Śląski

2023-01-14 do 2023-01-22

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Pszów

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Śląskie i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Pszów

2023-01-14 do 2023-01-22

Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Wodzisław Śląski

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rydułtowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rydułtowy

2022-12-28 do 2023-01-05

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Wodzisław Śląski

Daj znać Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Śląskiego, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Gorzyce

2022-12-26 do 2023-01-03

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa samsung 9 kw ...

 • Rydułtowy

2022-12-23 do 2022-12-31

Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Śląskie i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaproponuj termin!

 • Odra

2022-12-21 do 2022-12-29

Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Wodzisław Śląski i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wodzisław Śląski

2022-12-16 do 2022-12-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radlin

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Radlin

2022-12-10 do 2022-12-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gołkowice

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Gołkowice

2022-12-09 do 2022-12-17

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Śląskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Rydułtowy

2022-12-07 do 2022-12-15

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wodzisław Śląski

2022-12-05 do 2022-12-13

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Gorzyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Gorzyce

2022-12-04 do 2022-12-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Radlin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ocieplony, aktualn...

 • Radlin

2022-12-02 do 2022-12-10

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 160m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Wodzisław Śląski

2022-11-30 do 2022-12-08

Profesjonalna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Gołkowice

2022-11-27 do 2022-12-05

Doskonała Energia Odnawialna

Jako ekspert od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z Śląskiego i sąsiednich powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Połomia

2022-11-27 do 2022-12-05

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Połomia

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Połomia

2022-11-27 do 2022-12-05

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Połomia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: p...

 • Połomia

2022-11-27 do 2022-12-05

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Wodzisław Śląski

2022-11-21 do 2022-11-29

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Gogołowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dzień dobry. Bardzo...

 • Gogołowa

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wodzisław Śląski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Jaka temperatu...

 • Wodzisław Śląski

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubomia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 6 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

 • Lubomia

2022-11-06 do 2022-11-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łaziska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Łaziska

2022-11-05 do 2022-11-13

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła