Pompa ciepła w Jaworznie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 203 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Jaworznie

Pompy ciepła Jaworzno

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Jaworzno

574 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Natural Energy PL Sp. z o.o. pomogą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. - Solidne Pompy Ciepła Jaworzno

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

168 opinii

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. są dla Ciebie idealni. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ASLANDI Sp. z o.o. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła w Jaworznie

Tanie Gruntowe Pompy Ciepła w Jaworznie

56 opinii

Każdy, kto planuje kupno tanich gruntowych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do ASLANDI Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Świetne Pompy Ciepła Jaworzno

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

DGE Technologies Sp z o.o. - Solidna Energia Odnawialna Jaworzno

Solidna Energia Odnawialna Jaworzno

12 opinii

Energia odnawialna to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

HEGAM - Najlepsze Pompy Ciepła Jaworzno

HEGAM

10 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu HEGAM. Jaworzno i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PANSOLAR - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Jaworzno

PANSOLAR

5 opinii

Poszukujesz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła na terenie Jaworzna? Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Power Green Technology Sp. z o.o. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Jaworzno

Power Green Technology Sp. z o.o.

4 opinie

Planujesz zakup powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś jeszcze dostawcy? Zarezerwuj termin!

Performers Group Sp. z o.o. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Jaworzno

Performers Group Sp. z o.o.

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Performers Group Sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Ekoboost Piotr Hałgas - Solidne Odnawialne Źródła Energii Jaworzno

Ekoboost Piotr Hałgas

3 opinie

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Ekoboost Piotr Hałgas są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Najnowsze z 64 zleceń na pompy ciepła w Jaworznie

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ociep...

 • Jaworzno

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 5 dni temu

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy...

 • Jaworzno

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Jaworzno

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Jaworzno

2023-01-22 do 2023-01-30

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Jaworzno

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², dotarcie do świetnego systemów grzewczych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Jaworzno

2023-01-15 do 2023-01-23

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Jaworzno

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplony (do 15 cm...

 • Jaworzno

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Jaworzno

2022-12-25 do 2023-01-02

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Jaworzno

2022-12-25 do 2023-01-02

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Jaworzno

2022-12-25 do 2023-01-02

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Jaworzno

2022-12-09 do 2022-12-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: mam instalację fot...

 • Jaworzno

2022-12-05 do 2022-12-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Jaworzno

2022-11-30 do 2022-12-08

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Jaworzno

2022-11-29 do 2022-12-07

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Jaworzno

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jaworzno

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jaworzno

2022-11-12 do 2022-11-20

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Jaworzno

2022-11-11 do 2022-11-19

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-11-05...

 • Jaworzno

2022-11-05 do 2022-11-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna Jaworzno

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jaworzno

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaworzno

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Jaworzna, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Jaworzno

2022-10-27 do 2022-11-04

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Jaworzno

2022-10-21 do 2022-10-29

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na montaż pompy ciepła, dom o pow. 110m2. Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Jaworzno

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jaworzno

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Jaworzno

2022-10-17 do 2022-10-17

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Jaworzno

2022-10-13 do 2022-10-21

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Jaworzno

2022-10-08 do 2022-10-16

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Jaworzno

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Jaworzno

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Jaworzno

2022-10-03 do 2022-10-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania ...

 • Jaworzno

2022-09-28 do 2022-10-06

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z of...

 • Jaworzno

2022-09-27 do 2022-10-05

Solidna Energia Odnawialna

Zapytanie o treści - Zlecenie na montaż pompy ciepła, 5kW jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Jaworzno i okolic. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Jaworzno

2022-09-23 do 2022-10-01

Dobre Systemy Grzewcze Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Jaworzno

2022-09-15 do 2022-09-23

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Montaż pompy ciepła, 5kW. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jaworzno

2022-09-14 do 2022-09-22

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła