Pompa ciepła w Jaworznie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 685 177 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
644 504 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Jaworznie

Pompy ciepła Jaworzno

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Jaworzno

73 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z P.H.U. Eco-Constans pomogą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

TeslaPV.pl - Fotowoltaika, Klimatyzacja, Pompy Ciepła - Solidne Pompy Ciepła Jaworzno

TeslaPV.pl - Fotowoltaika, Klimatyzacja, Pompy Ciepła

64 opinie

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z TeslaPV.pl - Fotowoltaika Klimatyzacja Pompy Ciepła są dla Ciebie idealni. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Euros Energy Sp. z o.o. MK - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła w Jaworznie

Tanie Gruntowe Pompy Ciepła w Jaworznie

50 opinii

Każdy, kto planuje kupno tanich gruntowych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do Euros Energy Sp. z o.o. MK i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

PUH Kargo - Świetne Pompy Ciepła Jaworzno

PUH Kargo

40 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij PUH Kargo. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

FOTON PRO Mariusz Kosiński - Solidna Energia Odnawialna Jaworzno

Solidna Energia Odnawialna Jaworzno

33 opinie

Energia odnawialna to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

HEGAM - Najlepsze Pompy Ciepła Jaworzno

HEGAM

17 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu HEGAM. Jaworzno i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BEDA - Pompy Ciepła, Klimatyzacja - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Jaworzno

BEDA - Pompy Ciepła, Klimatyzacja

14 opinii

Poszukujesz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła na terenie Jaworzna? Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

ekotak - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Jaworzno

ekotak

11 opinii

Planujesz zakup powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś jeszcze dostawcy? Zarezerwuj termin!

Solber Aleksandra Kawiorowska - Rewelacyjne Pompy Ciepła Jaworzno

Solber Aleksandra Kawiorowska

10 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Solber Aleksandra Kawiorowska. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Ekoboost Piotr Hałgas - Solidne Odnawialne Źródła Energii Jaworzno

Ekoboost Piotr Hałgas

5 opinii

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Ekoboost Piotr Hałgas są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Najnowsze z 28 zleceń na pompy ciepła w Jaworznie

Odnawialne Źródła Energii Jaworzno

Przeznaczenie pompy: chłodzenie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jaworzno

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano wczoraj o 22:06

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jaworzno

2024-05-15 do 2024-05-23
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jaworzno

2024-05-07 do 2024-05-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jaworzno

2024-04-28 do 2024-05-06

Tanie Systemy Grzewcze Jaworzno

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Jaworzno

2024-04-28 do 2024-05-06

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 36-70m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jaworzno

2024-04-18 do 2024-04-26

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m², Jaworzno

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca napisał - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m². Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Jaworzno

2024-04-11 do 2024-04-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jaworzno

2024-04-03 do 2024-04-11

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Jaworzno

Zleceniodawcy często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zapytanie o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 101-150m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jaworzno

2024-04-03 do 2024-04-11

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jaworzno

2024-03-29 do 2024-04-06

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jaworzno

2024-03-26 do 2024-04-03

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który szuka gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Jaworzno

2024-03-25 do 2024-04-02

Staranna Pompa Ciepła Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jaworzno

2024-03-12 do 2024-03-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Jaworzno

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Jaworzno

2024-03-03 do 2024-03-11

Najlepsza Pompa Ciepła

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Jaworzno

2024-02-26 do 2024-03-05

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Jaworzno

2024-02-19 do 2024-02-27

Doskonałe Systemy Grzewcze

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jaworzno

2024-02-17 do 2024-02-25

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jaworzno

2024-01-30 do 2024-02-07

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 36-70m², Jaworzno

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 36-70m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Jaworzno

2024-01-28 do 2024-02-05

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Jaworzno

2024-01-25 do 2024-02-02

Energia Odnawialna Jaworzno

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jaworzno

2024-01-18 do 2024-01-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Jaworzno

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jaworzno

2024-01-09 do 2024-01-17

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaworzno

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Jaworzna. Dlatego jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Jaworzno

2024-01-05 do 2024-01-13

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jaworzno

2023-12-15 do 2023-12-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Jaworzno

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Jaworzna i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Jaworzno

2023-12-13 do 2023-12-21

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m², Jaworzno

Jako profesjonalista złóż najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m²" jest stworzone dla Ciebie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jaworzno

2023-11-28 do 2023-12-06

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jaworzno

2023-11-21 do 2023-11-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaworzno

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jaworzno

2023-11-13 do 2023-11-21

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła