Pompy ciepła w Rzeszowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 853 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Rzeszów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Rzeszów

Ekoradcy Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Podkarpackie

37 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Ekoradcy Pomorskie Kujawsko-Pomorskie Podkarpackie. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Rzeszów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Ten fachowiec działa na terenie Rzeszowa i świadczy liczne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Sunector - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Rzeszów

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

33 opinie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Sunector spełnią Państwa oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

House Solutions - Perfekcyjna Energia Odnawialna Rzeszów

House Solutions

30 opinii

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to dla firmy House Solutions pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Elektro - HARD - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Rzeszów

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła

21 opinii

Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu ofert na gruntowe wymienniki ciepła? Fachowcy z Elektro - HARD zaproponują Ci najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Solego Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Rzeszów

Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Rzeszów

11 opinii

Gdy jeszcze nie wybrałeś właściwego dostawcy najwyższej klasy gruntowych pomp ciepła to Solego Sp. z o.o. może być tym, czego szukasz. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Wiert-Pol Robert Maciąg - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Rzeszów

Wiert-Pol Robert Maciąg

5 opinii

Jeśli poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Rzeszowa, zatrudnij ekspertów w branży. Wiert-Pol Robert Maciąg wykorzysta kompetencje swoich pracowników i zaproponuje Ci świetną propozycję. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Profesjonalna Energia Odnawialna Rzeszów

Energo-Therm Radosław Kuźniar

4 opinie

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Energo-Therm Radosław Kuźniar będzie najszybszą drogą. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Dafni Jolanta Chajec - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła w Rzeszowie

Markowe Powietrzne Pompy Ciepła w Rzeszowie

1 opinia

Planujesz wybrać solidnego partnera do realizacji swoich planów? Dafni Jolanta Chajec z Rzeszowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

ESOLEO Marcin - Solidne Pompy Ciepła Rzeszów

Solidne Pompy Ciepła Rzeszów

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij ESOLEO Marcin. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

317 Zleceń - Pompy Ciepła Rzeszów

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rzeszów

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze Rzeszowa, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Rzeszów

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano wczoraj o 13:40

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Rzeszów

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano wczoraj o 13:33

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Rzeszów

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Solidna Energia Odnawialna Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Rzeszów

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Klient poszukuje taniego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Rzeszowa i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Rzeszów

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 102m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 102m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

 • Rzeszów

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rzeszów

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rzeszów

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-09-30...

 • Rzeszów

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Rzeszów

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Rzeszów

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rzeszów

2022-09-17 do 2022-09-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rzeszów

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Rzeszów

2022-09-16 do 2022-09-24

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Rzeszów

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Rzeszów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: 2022-09-14...

 • Rzeszów

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Rzeszów

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Rzeszów

2022-09-11 do 2022-09-19

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Rzeszów

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Rzeszów

2022-09-11 do 2022-09-19

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Rzeszów

2022-09-09 do 2022-09-17

Korzystne Systemy Grzewcze

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Rzeszowa, więc jeśli szuka korzystnego systemów grzewczych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Rzeszów

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: jbjkbjkk...

 • Rzeszów

2022-09-06 do 2022-09-14

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Rzeszów

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Rzeszów

Ten Klient potrzebuje profesjonalistów od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Rzeszów

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Rzeszów i okolicy, więc jeżeli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Rzeszów

2022-09-04 do 2022-09-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Rzeszów

2022-09-03 do 2022-09-11

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Rzeszów

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Rzeszowa i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Rzeszów

2022-09-02 do 2022-09-10

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-09-02...

 • Rzeszów

2022-09-02 do 2022-09-10

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Klient j...

 • Rzeszów

2022-09-01 do 2022-09-08

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z of...

 • Rzeszów

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Rzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Rzeszów

2022-08-31 do 2022-09-08

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu