Pompa ciepła w Lubaczowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 879 657 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Lubaczów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Lubaczów

PGENERGIA.PL Sp. z o.o.

39 opinii

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że poszukujesz go od niezliczonych dni? PGENERGIA.PL Sp. z o.o. może Ci pomóc. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Ekoradcy Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Podkarpackie - Odnawialne Źródła Energii Lubaczów

Odnawialne Źródła Energii

37 opinii

Odnawialne źródła energii to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałe Pompy Ciepła Lubaczów

Doskonałe Pompy Ciepła

50 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Sunector - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Lubaczów

Sunector

33 opinie

Eksperci z Sunector to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

House Solutions - Opłacalne Systemy Grzewcze Lubaczów

House Solutions

31 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, choć szukasz od wielu dni? House Solutions może rozwiązać Twój problem. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Lubaczów

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

16 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - TradeMark Energy Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Lubaczów

Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła

12 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to typowa usługa Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła, dzięki której będziesz na sto procent zadowolony. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Energia Odnawialna Lubaczów

Energia Odnawialna Lubaczów

4 opinie

Firma Energo-Therm Radosław Kuźniar to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie energii odnawialnej. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Lubaczowa. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Koperwas Spółka Jawna - Solidna Energia Odnawialna Lubaczów

Solidna Energia Odnawialna Lubaczów

1 opinia

Pracownicy Koperwas Spółka Jawna to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży energii odnawialnej. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

ESOLEO Marcin - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła w Lubaczowie

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła w Lubaczowie

1 opinia

Takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Lubaczowa, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź ESOLEO Marcin. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

46 Zleceń - Pompy Ciepła Lubaczów

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubaczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Lubaczów

2022-09-24 do 2022-10-02

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Lubaczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Lubaczów

2022-09-18 do 2022-09-26

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubaczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Lubaczów

2022-09-18 do 2022-09-26

Doskonała Pompa Ciepła Lubaczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Młodów

2022-09-18 do 2022-09-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubaczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lubaczów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubaczów

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Lubaczów

2022-09-13 do 2022-09-21

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Lubaczów

Wybór pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Basznia Dolna

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², Lubaczów

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lubaczów

2022-09-03 do 2022-09-11

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Zalesie

2022-09-02 do 2022-09-06

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 3000m², Lubaczów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 3000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Lubaczów

2022-08-23 do 2022-08-31

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Lubaczów

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubaczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Lubaczów

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lisie Jamy

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Lisie jamy

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Dębiny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Dębiny

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Horyniec-Zdrój

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Horyniec-Zdrój

2022-07-29 do 2022-08-06

Perfekcyjna Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Lubaczowa na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Lubaczów

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Stary Dzików

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w branży. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Stary Dzików

2022-07-18 do 2022-07-26

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: mieszkan...

 • Podemszczyzna

2022-07-17 do 2022-07-25

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Lubaczów

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Stary Lubliniec

2022-07-14 do 2022-07-22

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Lubaczów

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Lubaczowa i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Lubaczów

2022-07-04 do 2022-07-12

Profesjonalna Energia Odnawialna Lubaczów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Narol

2022-07-03 do 2022-07-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Podkarpackie i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Narol

2022-07-03 do 2022-07-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubaczów

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Pokaż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Lubaczów

2022-06-30 do 2022-07-08

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Lubaczów

2022-06-29 do 2022-07-07

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Wielkie Oczy

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania...

 • Wielkie Oczy

2022-06-29 do 2022-07-07

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kobylnica Ruska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Kobylnica ruska

2022-06-22 do 2022-06-30

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który wprowadził zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", szuka wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Lubaczów

2022-06-20 do 2022-06-28

Pompa ciepła, bud. 301-500m², Lubaczów

Jako fachowiec działający na terenie Lubaczowa i świadczący różnorodne usługi z zakresu solidnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Pompa ciepła, bud. 301-500m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lubaczów

2022-06-20 do 2022-06-28

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Huta Różaniecka

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Huta różaniecka

2022-06-15 do 2022-06-23

Pompa Ciepła

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Podkarpackiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Narol

2022-06-11 do 2022-06-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 230m², Kowalówka

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kowalówka

2022-06-10 do 2022-06-18

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu