Pompa ciepła w Kolbuszowej

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 879 913 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kolbuszowa - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kolbuszowa

Inowa Sp. z o.o.

69 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Inowa Sp. z o.o.. Kolbuszowa i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Ekoradcy Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Podkarpackie - Doskonałe Systemy Grzewcze w Kolbuszowej

Doskonałe Systemy Grzewcze w Kolbuszowej

37 opinii

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale Ekoradcy Pomorskie Kujawsko-Pomorskie Podkarpackie na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Kolbuszowa

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Kolbuszowa

50 opinii

Kupno doskonałej jakości gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. doradzą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Sunector - Gruntowe Wymienniki Ciepła Kolbuszowa

Sunector

33 opinie

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy Sunector, dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

House Solutions - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Kolbuszowa

House Solutions

31 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Kolbuszowej, zatrudnij profesjonalistów w branży. House Solutions wykorzysta kompetencje swoich pracowników i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

SuWiTERM Suszek Wiesław - Opłacalne Systemy Grzewcze Kolbuszowa

Opłacalne Systemy Grzewcze Kolbuszowa

9 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, choć szukasz od wielu dni? SuWiTERM Suszek Wiesław może rozwiązać Twój problem. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

Solego Sp. z o.o. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Kolbuszowa

Solego Sp. z o.o.

11 opinii

Klient, który potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Solego Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kolbuszowa

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

4 opinie

Zawodowcy z Energo-Therm Radosław Kuźniar to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Euro-Wiert Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Kolbuszowa

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

3 opinie

Na wypadek jeśli nadal szukasz dobrej firmy od pomp ciepła to trafiłeś w dobre miejsce - Euro-Wiert Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Kolbuszowa to główny obszar ich działania. Ustal pasujący termin od razu!

InstalAMA Artur Helowicz - Odnawialne Źródła Energii Kolbuszowa

InstalAMA Artur Helowicz

3 opinie

Znakomici pracownicy InstalAMA Artur Helowicz spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

35 Zleceń - Pompy Ciepła Kolbuszowa

Pompa Ciepła Kolbuszowa

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Podkarpackiego na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Raniżów

2022-09-20 do 2022-09-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Rzeszów Kolbuszowa Podkarpackie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Rzeszów Kolbuszowa podkarpackie

2022-09-18 do 2022-09-26

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 130m², Wilcza Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 130m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinny Termi...

 • Wilcza Wola

2022-09-15 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kopcie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Kopcie

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjna Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Podkarpackiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Majdan Królewski

2022-09-14 do 2022-09-22

Solidna Energia Odnawialna Kolbuszowa

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Kolbuszowa

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kolbuszowa

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kolbuszowa

2022-09-04 do 2022-09-12

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Hadykówka

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. składający zapytanie napisał "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Hadykówka

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kolbuszowa

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kolbuszowa

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kolbuszowa

Jako wybitni specjaliści macie możliwość spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Kolbuszowa

2022-08-27 do 2022-09-04

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Kolbuszowa

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Hucina

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Cmolas

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3...

 • Cmolas

2022-08-10 do 2022-08-18

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Kolbuszowa

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kosowy

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Kolbuszowa

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kolbuszowa

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Niwiska

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Posiadam...

 • Niwiska

2022-07-26 do 2022-08-03

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Kolbuszowa

2022-07-23 do 2022-07-31

Pompa Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Trzęsówka

2022-06-26 do 2022-07-04

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Zapytanie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Kolbuszowej i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Kolbuszowa

2022-06-23 do 2022-07-01

Świetna Pompa Ciepła

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Pompa ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kolbuszowa

2022-06-19 do 2022-06-27

Idealne Systemy Grzewcze Kolbuszowa

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zarębki

2022-06-14 do 2022-06-22

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z of...

 • Majdan Królewski

2022-06-14 do 2022-06-22

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Ostrowy Baranowskie

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Ostrowy baranowskie

2022-06-13 do 2022-06-21

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kolbuszowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dom stelaże drewnia...

 • Kolbuszowa

2022-06-08 do 2022-06-16

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Pompa ciepła, bud. do 150m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Cmolas

2022-06-08 do 2022-06-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kolbuszowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kolbuszowa

2022-05-28 do 2022-06-05

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kolbuszowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kolbuszowa

2022-05-22 do 2022-05-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Majdan Królewski

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Majdan Królewski

2022-05-18 do 2022-05-26

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Kolbuszowa

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dom o...

 • Kolbuszowa

2022-05-17 do 2022-05-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Majdan Królewski

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna pompa ciepła to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Majdan Królewski

2022-05-11 do 2022-05-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Widełka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięc...

 • Widełka

2022-05-10 do 2022-05-17

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Krzątka

2022-04-14 do 2022-04-22

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu