Pompa ciepła w Dębicy

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 407 892 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Dębicy

Pompy ciepła Dębica

Rewelacyjne Pompy Ciepła w Dębicy

70 opinii

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Inowa Sp. z o.o.. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Dębica

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Planujesz zakup powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś jeszcze dostawcy? Zarezerwuj termin!

Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Dębica

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

38 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Sunector - Świetne Systemy Grzewcze Dębica

Świetne Systemy Grzewcze Dębica

37 opinii

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Sunector. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

House Solutions - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Dębica

House Solutions

35 opinii

Powietrzne pompy ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda działania House Solutions, dzięki której będziesz całkowicie zadowolony. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

PV Energia Marzena Kubicka - Solidne Odnawialne Źródła Energii Dębica

PV Energia Marzena Kubicka

33 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij PV Energia Marzena Kubicka. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Dębica

Da Vinci Green Energy Prosta S.A

11 opinii

Według Ciebie doskonałej jakości pompy ciepła to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Michał Stańczyk PROMYK - Opłacalne Systemy Grzewcze Dębica

Opłacalne Systemy Grzewcze Dębica

6 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, choć szukasz od wielu dni? Michał Stańczyk PROMYK może rozwiązać Twój problem. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

RBJ Prąd ze Słońca - Świetne Pompy Ciepła Dębica

RBJ Prąd ze Słońca

7 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje RBJ Prąd ze Słońca. Dębica i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Dębica

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

4 opinie

Kolejnego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Dębica i okolicy, więc jeśli szukasz rewelacyjnych gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie sprawdź Energo-Therm Radosław Kuźniar. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 61 zleceń na pompy ciepła w Dębicy

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Dębica

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie zgłosił "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Dębica

2023-01-19 do 2023-01-27

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Dębica

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Podkarpackie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Brzostek

2023-01-18 do 2023-01-26

Pompa ciepła, 501-1000m², Dębica

Klient, który wprowadził ogłoszenie o treści "Pompa ciepła, 501-1000m²", poszukuje znakomitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Dębica

2023-01-18 do 2023-01-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Machowa

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Machowa

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Dębica

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Dębica

2023-01-17 do 2023-01-25

Pompa Ciepła Dębica

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Czarna

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 118m², Lipiny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 118m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lipiny

2023-01-14 do 2023-01-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dębica

Wykonanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Dębica

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dębica

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Złóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Dębica

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jaworze Górne

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa ma być połączo...

 • Jaworze górne

2023-01-08 do 2023-01-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dębica

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Dębica

2023-01-05 do 2023-01-13

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 301-500m², Brzeźnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: 2022-12-21...

 • Brzeźnica

2022-12-21 do 2022-12-29

Perfekcyjna Energia Odnawialna Dębica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Smarżowa

2022-12-17 do 2022-12-25

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dębica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Dębica

2022-12-14 do 2022-12-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lipiny

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Lipiny

2022-12-09 do 2022-12-17

Doskonała Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Dębica

2022-12-09 do 2022-12-17

Solidna Energia Odnawialna

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Dębicy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Dębica

2022-12-08 do 2022-12-16

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Pustków

2022-12-02 do 2022-12-03

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 250m², Dębica

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Dębica i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 250m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dębica

2022-11-22 do 2022-11-30

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Pilzno

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Pilzno

2022-11-22 do 2022-11-30

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Parkosz

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Podkarpackie i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Parkosz

2022-11-22 do 2022-11-30

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Czarna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Czarna

2022-11-06 do 2022-11-14

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ocieplony Termin sk...

 • Pilzno

2022-11-01 do 2022-11-09

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Klient poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Łęki Górne

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Dębica

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Dębica

2022-10-18 do 2022-10-26

Solidna Energia Odnawialna

Solidna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Dębica

2022-10-09 do 2022-10-17

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Żyraków

2022-10-05 do 2022-10-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Dębicy i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Dębica

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Stobierna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Podkarpackie, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Stobierna

2022-10-02 do 2022-10-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dębica

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Dębica

2022-09-27 do 2022-10-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dębica

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Dębica oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Dębica

2022-09-21 do 2022-09-29

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła