Pompa ciepła w Łańcucie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 407 532 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Łańcucie

Pompy ciepła Łańcut

Inowa Sp. z o.o.

70 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Inowa Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Łańcucie

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Łańcucie

52 opinie

Firma Polenergia Pompy Ciepła S.A. to eksperci od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Łańcuta i przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Sunector - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Łańcut

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

37 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Sunector jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

House Solutions - Solidne Odnawialne Źródła Energii Łańcut

House Solutions

35 opinii

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Łańcut

Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła

12 opinii

Eksperci z Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Ecoinstal Piotr Banat - Perfekcyjna Energia Odnawialna Łańcut

Ecoinstal Piotr Banat

8 opinii

Firma Ecoinstal Piotr Banat świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Łańcuta oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Solego Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze Łańcut

Tanie Systemy Grzewcze Łańcut

11 opinii

Systemy grzewcze i niuanse z tym powiązane skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Solego Sp. z o.o.. Wykwalifikowani eksperci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Łańcut

Energo-Therm Radosław Kuźniar

4 opinie

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy Energo-Therm Radosław Kuźniar, dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ekoboost Piotr Hałgas - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Łańcut

Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Łańcut

3 opinie

Kupno rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Ekoboost Piotr Hałgas udzielą rad i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Dafni Jolanta Chajec - Staranne Pompy Ciepła Łańcut

Dafni Jolanta Chajec

2 opinie

Wybitni pracownicy Dafni Jolanta Chajec spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 49 zleceń na pompy ciepła w Łańcucie

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łańcut

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Łańcut

2023-01-21 do 2023-01-29

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Łańcut

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Podkarpackiego. Więc jeśli jesteś producentem dobrego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Rakszawa

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Białobrzegi

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Białobrzegi

2023-01-16 do 2023-01-16

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Albigowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Albigowa

2023-01-15 do 2023-01-23

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Żołynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Żołynia

2023-01-12 do 2023-01-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łańcut

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Łańcut

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Markowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i CWU Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 6 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje od Klienta: - budynek do...

 • Markowa

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Łańcut

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Żołynia

2022-12-23 do 2022-12-31

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Łańcut

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania ...

 • Husów

2022-12-20 do 2022-12-28

Świetna Pompa Ciepła Łańcut

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rakszawa

2022-12-18 do 2022-12-26

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam kolektory na...

 • Podkarpackie, Albigowa

2022-12-12 do 2022-12-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wysoka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wysoka

2022-11-29 do 2022-12-07

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Łańcut

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Gruntowa Termin skorzystania z ...

 • Łańcut

2022-11-26 do 2022-12-04

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wola Mała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wola mała

2022-11-24 do 2022-12-02

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

 • Łańcut

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łańcut

Klient, który szuka taniego gruntowego wymiennika ciepła zgłosił zainteresowanie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Winien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Łańcut

2022-10-29 do 2022-11-06

Solidna Pompa Ciepła

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Krzemienica

2022-10-13 do 2022-10-21

Energia Odnawialna Łańcut

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Łańcut

2022-10-06 do 2022-10-14

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Łańcut

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Łańcuta. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Łańcut

2022-10-06 do 2022-10-14

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Kosina

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Podkarpackie, który pisze "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Kosina

2022-09-23 do 2022-10-01

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub st...

 • Żołynia

2022-09-22 do 2022-09-30

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łańcut

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 100m², Łańcut

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 100m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Łańcut

2022-09-20 do 2022-09-28

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Rakszawa

2022-09-17 do 2022-09-25

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • _

2022-09-16 do 2022-09-24

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Dębina

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Rzeszówłańcut

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Rzeszówłańcut

2022-09-10 do 2022-09-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łańcut

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Łańcut

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Łańcut

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Łańcut

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Łańcut

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Łańcut

2022-09-04 do 2022-09-12

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rakszawa

2022-09-03 do 2022-09-11

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła