Fotowoltaika w Łańcucie

Porównaj oferty od Sprzedawców Fotowoltaiki z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 036 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 542 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Fotowoltaika opinie ma bardzo dobre, bo gwarantuje dostęp do darmowego prądu. Dzięki panelom słonecznym zamontowanym na dachu lub specjalnej platformie można całkowicie uniezależnić się od rosnących cen prądu. Łącząc przydomową elektrownie słoneczną z pompą ciepła jesteśmy w stanie nie tylko korzystać za darmo z urządzeń elektrycznych, ale także ogrzać dom i zapewnić sobie dostęp do darmowej ciepłej wody użytkowej.

Niestety w ostatnim czasie doszło do sporych zmian, które sprawiają, że inwestycja w panele słoneczne nie jest już tak opłacalna, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Wcale nie znaczy to jednak, że fotowoltaika w 2022 roku odchodzi w zapomnienie. Wydłużony został co prawda czas zwrotu inwestycji, ale w dalszym ciągu przydomowa elektrownia słoneczna jest opłacalna i umożliwia uniezależnienie się od coraz wyższych cen energii elektrycznej. Łącząc fotowoltaikę z pompą ciepła można wciąż liczyć na dofinansowanie.

Bardzo trudno jednoznacznie podać ostateczny koszt montażu fotowoltaiki, bo wszystko zależy od wielkości instalacji, miejsca montażu czy wreszcie firmy, na jaką się zdecydujemy. Warto wiedzieć, że fotowoltaika na gruncie jest droższa od paneli montowanych na dachu. Bardzo duże znaczenie ma też jakość używanych podzespołów. W dużym uproszczeniu można jednak przyjąć, że średniej wielkości instalacja fotowoltaiczna o mocy 4-5 kW powinna kosztować około 18-24 tysiące złotych. Jest to jednak koszt instalacji bez magazynu energii. Jeśli interesuje nas fotowoltaika należy wziąć pod uwagę, że zmiany, które weszły w życie kilka miesięcy temu, sprawiają, że jej posiadanie wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem, ale z długim okresem zwrotu.

Fotowoltaika jest doskonałym źródłem prądu, które można wykorzystać do zasilania pompy ciepła i wszystkich urządzeń elektrycznych działających w naszym domu. Zasada działania instalacji fotowoltaicznej jest stosunkowo prosta. Ogniwa wystawione są na działanie świata, z którego krzem wchodzący w skład paneli słonecznych pochłania foton i wybija elektron z jego pozycji. To właśnie tak powstaje ruch elektronów powodujący przepływ prądu elektrycznego. Sercem całej instalacji jest falownik, który sprawia, że wyprodukowany prąd może być skonsumowany bezpośrednio na nasze potrzeby lub oddany do zakładu energetycznego.

Bardzo duże znaczenie w nowoczesnych instalacjach ma magazyn energii fotowoltaicznej, który jest w stanie przechować pewną ilość prądu na czas ograniczonego nasłonecznienia. Sam montaż nie jest specjalnie skomplikowany, ale osoba zakładająca panele musi posiadać odpowiednie uprawnienia energetyczne. Pomimo że ceny fotowoltaiki są dość wysokie, warto założyć panele słoneczne, bo dzięki nim raz na zawsze zapomnimy o kolejnych podwyżkach cen prądu, gazu czy węgla. Jeśli zależy nam na jak największym obniżeniu kosztów, warto zdecydować się na dofinansowanie fotowoltaiki. Sprawi ono, że ostateczny koszt paneli słonecznych, magazynu energii i pompy ciepła będzie zdecydowanie niższy.

Ranking najlepszych sprzedawców fotowoltaiki w Łańcucie

Panele fotowoltaiczne Łańcut

Synergio S.A.

157 opinii

Doskonała energia odnawialna to specjalność tych profesjonalistów - są zawodowcami w branży. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Hipar Sp. z o.o. - Solidna Fotowoltaika Łańcut

Hipar Sp. z o.o.

39 opinii

Fotowoltaika na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Polenergia Fotowoltaika - Dobre Ogniwa Fotowoltaiczne w Łańcucie

Dobre Ogniwa Fotowoltaiczne w Łańcucie

52 opinie

Drugiego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz na terenie Łańcuta, dlatego jeśli poszukujesz dobrych ogniw fotowoltaicznych to od razu sprawdź Polenergia Fotowoltaika. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Sunector - Perfekcyjna Fotowoltaika Łańcut

Sunector

37 opinii

Firma Sunector świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Łańcuta i z sąsiednich miast. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Topcoat Consulting - Odpowiednie Panele Fotowoltaiczne Łańcut

Topcoat Consulting

33 opinie

Odpowiednie panele fotowoltaiczne z przewozem pod Twoje drzwi to normalna usługa Topcoat Consulting, dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

FOT-ON SPÓŁKA Z O. O. - Doskonała Fotowoltaika Łańcut

FOT-ON SPÓŁKA Z O. O.

22 opinie

Firma FOT-ON SPÓŁKA Z O. O. oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Łańcuta i okolic. Zarezerwuj termin!

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Z Górnej Półki Ogniwa Fotowoltaiczne Łańcut

Z Górnej Półki Ogniwa Fotowoltaiczne

11 opinii

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś właściwego dostawcy z górnej półki ogniw fotowoltaicznych to Da Vinci Green Energy Prosta S.A może być tym, czego potrzebujesz. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Solego Sp. z o.o. - Idealne Panele Fotowoltaiczne Łańcut

Solego Sp. z o.o.

11 opinii

Firma działa w rejonie miejscowości Łańcut i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej fotowoltaiki. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Cenione Baterie Słoneczne Łańcut

Cenione Baterie Słoneczne Łańcut

4 opinie

Gdy jeszcze nie wyszukałeś właściwego dostawcy cenionych baterii słonecznych to ta firma może być tym, czego poszukujesz. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Pozytywni CO2 - Markowe Baterie Słoneczne Łańcut

Markowe Baterie Słoneczne Łańcut

9 opinii

Firma fotowoltaiczna Pozytywni CO2 to prawdziwi profesjonaliści w temacie fotowoltaiki. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu miejscowości Łańcut. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 53 zleceń na fotowoltaikę w Łańcucie

Panele fotowoltaiczne, dach 205m², Dębina

Jako świetna firma fotowoltaiczna, która nie ma sobie równych w regionie Podkarpackiego - złóż ofertę i pozwól przekonać mu się samodzielnie o tym, że jesteś profesjonalny! Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Dębina

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Krzemienica

Spowoduj, że instalacja paneli fotowoltaicznych nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny doradca z dziedziny instalacji paneli fotowoltaicznych znajdź najlepszą ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m². Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Krzemienica

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Żołynia

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy, północny Powierzchnia dachu: do 150m² Czy dach jest lub może być zacieniony: nie Obiekt, którego dotyczy zlecenie jest: budynkiem starszym niż 10 lat Wysokość średniego mi...

 • Żołynia

2023-01-17 do 2023-01-25

Opłacalna Instalacja Paneli Fotowoltaicznych Łańcut

Udowodnij Zlecającemu, że takiej oferty instalacji paneli fotowoltaicznych szybko nie znajdzie na terenie Podkarpackiego, więc jeżeli szuka opłacalnej instalacji paneli fotowoltaicznych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Smolarzyny

2023-01-11 do 2023-01-19

Instalacja Fotowoltaiczna Łańcut

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy Powierzchnia dachu: do 150m² Czy dach jest lub może być zacieniony: Nie dotyczy Obiekt, którego dotyczy zlecenie jest: budynkiem starszym niż 10 lat Wysokość średniego mies...

 • Łańcut

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam firmy od paneli fotowoltaicznych, dach do 150m², Markowa

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą instalacji paneli fotowoltaicznych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Markowa

2023-01-04 do 2023-01-12

Z Górnej Półki Panele Słoneczne Łańcut

Zlecający nagminnie nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na panele słoneczne. Jako fachowiec, zaproponuj najlepsze rozwiązanie Klientowi ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach 151-200m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Łańcut

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjna Instalacja Paneli Fotowoltaicznych

Powiedz Klientowi, że lepszej oferty instalacji paneli fotowoltaicznych prędko nie znajdzie w miejscowości Podkarpackie i okolicy, więc jeśli poszukuje rewelacyjnej instalacji paneli fotowoltaicznych to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Dąbrówki

2022-12-31 do 2023-01-08

System Fotowoltaiczny Łańcut

Zlecający napisał zlecenie o treści "Panele fotowoltaiczne, dach 201-300m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie systemu fotowoltaicznego daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Żołynia

2022-12-23 do 2022-12-31

Rewelacyjna Firma Fotowoltaiczna Łańcut

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: nie dotyczy Powierzchnia dachu: 205m² Czy dach jest lub może być zacieniony: nie Obiekt, którego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Wysokość średniego miesięcznego rach...

 • Dębina

2022-12-21 do 2022-12-29

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Fotowoltaiki

Najczęstsze pytania o fotowoltaice

Czym jest fotowoltaika?

Fotowolaika (PV) to dziedzina nauki, która zajmuje się przetwarzaniem promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Proces pozyskiwania energii ze słońca odbywa się przy użyciu paneli fotowoltaicznych. Oprócz paneli fotowoltaicznych (też: paneli solarnych) w skład instalacji fotowoltaicznej wchodzą: ogniwa fotowoltaiczne, licznik dwukierunkowy i falownik. Fotowoltaikę można zamontować od strony południowej na dachu lub na gruncie, a nawet na balkonie w bloku.

Dlaczego fotowoltaika się opłaca?

Fotowoltaika opłaca się zarówno przedsiębiorcom, prosumentom prywatnym, jak i zbiorowym. Dla każdej z tych grup instalacje fotowoltaiczne stanowią korzystne ekonomicznie i ekologicznie rozwiązanie.

A dlaczego fotowoltaika się opłaca? W skrócie:

 • w skali roku możesz sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd, zwłaszcza przy stale rosnących cenach energii elektrycznej;
 • uzyskujesz dostęp do niemal darmowego źródła energii na wiele lat, nawet ponad 25 lat;
 • wzrasta wartość Twojej nieruchomości;
 • możesz uniknąć dłuższych przerw w dostawie prądu;
 • działasz proekologicznie oraz płacisz niski podatek VAT.

Czy fotowoltaika w 2022 się opłaca?

Fotowoltaika w 2022 roku nadal się opłaca! I to niezależnie od tego, czy korzystasz z dofinansowań do montażu paneli słonecznych, czy też nie.

Jeśli zdecydujesz się na instalację systemów fotowoltaicznych w 2022 roku, zyskasz:

 • stały dostęp do energii elektrycznej;
 • bezusterkową i wydajną instalację działającą nawet przez 20-30 lat;
 • 12 miesięcy ważności depozytu prosumenckiego;
 • możliwość odprowadzania wytworzonej energii bez płacenia podatku VAT i PIT;
 • szereg dotacji (unijne, krajowe i regionalne).

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?

Oferteo wraz z ekspertami w zakresie fotowoltaiki określiło szacunkowe przedziały cenowe dla instalacji fotowoltaicznych z segmentu budżetowego oraz segmentu premium.

Według pozyskanych danych średnie koszty fotowoltaiki wraz z odpowiadającą im mocą instalacji fotowoltaicznej wynoszą:

 • 10 500 – 26 400 zł (z VAT) dla 3 kWp;
 • 11 200 – 28 800 zł (z VAT) dla 4 kWp;
 • 11 200 – 28 800 zł (z VAT) dla 6 kWp;
 • 21 330 – 63 000 zł (z VAT) dla 10 kWp.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Fotowoltaiki