Pompy ciepła we Włocławku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 837 007 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 781 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Włocławek - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Włocławek

Odnawialne Źródła Energii Włocławek

574 opinie

Odnawialne źródła energii to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Włocławek

Energia Taniej Sp. z o.o.

81 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Energia Taniej Sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, KOTŁY C.O. I FOTOWOLTAIKA - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze we Włocławku

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze we Włocławku

64 opinie

W dalszym ciągu nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż próbujesz znaleźć od dawna? Tomasz Kurek Sunlit POMPY CIEPŁA KOTŁY C.O. I FOTOWOLTAIKA może zakończyć Twój problem. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Porządne Gruntowe Pompy Ciepła Włocławek

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Każdy, kto szuka porządnych gruntowych pomp ciepła musi już teraz zgłosić się do do dostawcy Polenergia Pompy Ciepła S.A. i poznać ich niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ozenergy Sp. z o.o. - Najlepsze Pompy Ciepła Włocławek

Ozenergy Sp. z o.o.

29 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Ozenergy Sp. z o.o. udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Włocławek

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

19 opinii

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. nie ma sobie równych w dostarczaniu znakomitych powietrznych pomp ciepła w dobrej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając dogodne formy realizacji płatności. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Biotech Group Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Włocławek

Perfekcyjna Energia Odnawialna Włocławek

15 opinii

Perfekcyjna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy Biotech Group Sp. z o.o. - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

H1 Instal Serwis Sp. z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła Włocławek

H1 Instal Serwis Sp. z o.o.

3 opinie

Tanie powietrzne pompy ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to normalna usługa H1 Instal Serwis Sp. z o.o., dzięki której będziesz całkowicie kontent. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

SYSTEM ECO - Świetne Pompy Ciepła Włocławek

SYSTEM ECO

2 opinie

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom SYSTEM ECO. Włocławek to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

HYDROMAX - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Włocławek

HYDROMAX

1 opinia

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Włocławka, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź HYDROMAX. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

95 Zleceń - Pompy Ciepła Włocławek

Pompa Ciepła Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Włocławek

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Włocławek

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Włocławek

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Włocławek

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Klient, który szuka bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Powinien on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaproponuj termin!

 • Włocławek

2022-09-14 do 2022-09-22

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Włocławek

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidna Energia Odnawialna Włocławek

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Włocławek

2022-09-12 do 2022-09-20

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Włocławek

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Włocławek

2022-09-11 do 2022-09-11

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Włocławek

2022-09-09 do 2022-09-17

Solidne Odnawialne Źródła Energii Włocławek

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z o...

 • Włocławek

2022-09-06 do 2022-09-14

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 600m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Włocławek

2022-08-30 do 2022-09-07

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Włocławek

2022-08-27 do 2022-09-04

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Włocławek

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Włocławek i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Włocławek

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Włocławek

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Włocławka i napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i przedstaw świetną propozycję. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Włocławek

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 60m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 60m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Włocławek

2022-08-18 do 2022-08-26

Solidna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Włocławek

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Włocławek

2022-08-15 do 2022-08-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Warząchewka Królewska

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Kujawsko-pomorskiego i okolic. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Warząchewka królewska

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Włocławek

2022-08-10 do 2022-08-18

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Włocławek

2022-08-08 do 2022-08-16

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Włocławek

2022-08-06 do 2022-08-14

Opłacalne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Włocławek

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Włocławek

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Włocławek

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Włocławek

2022-07-25 do 2022-08-02

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który szuka gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Włocławek

2022-07-24 do 2022-08-01

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Szpetal Górny

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Szpetal górny

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Włocławek

2022-07-20 do 2022-07-28

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-07-...

 • Włocławek

2022-07-20 do 2022-07-28

Doskonałe Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Włocławka, więc jeśli szuka doskonałego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Włocławek

2022-07-18 do 2022-07-26

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Włocławek

2022-07-17 do 2022-07-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-05-10...

 • Włocławek

2022-07-15 do 2022-07-23

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu