Pompa ciepła we Włocławku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 937 880 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
615 794 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła we Włocławku

Pompy ciepła Włocławek

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Włocławek

89 opinii

Odnawialne źródła energii to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Świetne Pompy Ciepła Włocławek

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

90 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Problast - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Włocławek

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

23 opinie

W dalszym ciągu nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż próbujesz znaleźć od dawna? Problast może zakończyć Twój problem. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Biotechgroup sp. z o.o. - Porządne Gruntowe Pompy Ciepła Włocławek

Biotechgroup sp. z o.o.

19 opinii

Każdy, kto szuka porządnych gruntowych pomp ciepła musi już teraz zgłosić się do do dostawcy Biotechgroup sp. z o.o. i poznać ich niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Najlepsze Pompy Ciepła Włocławek

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

22 opinie

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Virtus Sun Polska Sp. z o.o. udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Virtus Sun Polska - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Włocławek

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

22 opinie

Virtus Sun Polska nie ma sobie równych w dostarczaniu znakomitych powietrznych pomp ciepła w dobrej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając dogodne formy realizacji płatności. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Serwis domowy inż. Piotr Główczyński - Perfekcyjna Energia Odnawialna Włocławek

Perfekcyjna Energia Odnawialna Włocławek

8 opinii

Perfekcyjna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy Serwis domowy inż. Piotr Główczyński - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

SYSTEM ECO - Tanie Powietrzne Pompy Ciepła Włocławek

SYSTEM ECO

8 opinii

Tanie powietrzne pompy ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to normalna usługa SYSTEM ECO, dzięki której będziesz całkowicie kontent. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

ST-TRONIC Łukasz Stojak - Doskonała Energia Odnawialna we Włocławku

Doskonała Energia Odnawialna we Włocławku

5 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ST-TRONIC Łukasz Stojak. Włocławek to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Agro Technika Grzewcza i Sanitarna Mariusz Słomczewski - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Włocławek

Agro Technika Grzewcza i Sanitarna Mariusz Słomczewski

2 opinie

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Włocławka, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź Agro Technika Grzewcza i Sanitarna Mariusz Słomczewski. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Najnowsze z 27 zleceń na pompy ciepła we Włocławku

Świetna Pompa Ciepła Włocławek

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Włocławek

2023-12-08 do 2023-12-16
dodano wczoraj o 15:27

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Włocławek

2023-11-30 do 2023-12-08

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Włocławek

2023-11-06 do 2023-11-14

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Włocławek

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Włocławek

2023-10-18 do 2023-10-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 48m², Włocławek

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 48m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Włocławek

2023-10-02 do 2023-10-10

Solidne Odnawialne Źródła Energii Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Włocławek

2023-09-22 do 2023-09-30

Świetne Systemy Grzewcze Włocławek

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Włocławek

2023-09-13 do 2023-09-21

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Mieszkam w bloku. Termin skorzysta...

 • Włocławek

2023-08-17 do 2023-08-25

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Włocławka i okolicznych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Włocławek

2023-08-15 do 2023-08-23

Energia Odnawialna Włocławek

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Kujawsko-pomorskiego, który napisał "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Zdrojówka-Izbica Kujawska

2023-08-01 do 2023-08-09

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Dla Zlecającego, który napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Włocławek

2023-07-22 do 2023-07-30

Opłacalne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Włocławek

2023-07-20 do 2023-07-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 70m², Włocławek

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Włocławek

2023-07-18 do 2023-07-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Włocławek

Dla Klienta, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Włocławek

2023-07-07 do 2023-07-15

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Pompa ciepła wraz ...

 • Włocławek

2023-06-28 do 2023-07-06

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbli...

 • Włocławek

2023-06-26 do 2023-07-04

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Pompa ocieplen...

 • Włocławek

2023-06-22 do 2023-06-30

Doskonałe Systemy Grzewcze

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Włocławek

2023-06-20 do 2023-06-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Włocławek

2023-06-20 do 2023-06-28

Doskonałe Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Włocławka, więc jeśli szuka doskonałego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Włocławek

2023-06-17 do 2023-06-25

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Włocławek

2023-06-17 do 2023-06-25

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Szpetal górny

2023-06-16 do 2023-06-24

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: n...

 • Włocławek

2023-06-16 do 2023-06-24

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Włocławek

2023-06-11 do 2023-06-19

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Warząchewka polska

2023-06-11 do 2023-06-19

Pompa ciepła, bud. do 150m², Włocławek

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Włocławek i okolicy, więc jeżeli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Włocławek

2023-06-08 do 2023-06-16

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Warząchewka Królewska

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z miejscowości Kujawsko-pomorskie i sąsiednich powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Warząchewka królewska

2023-05-29 do 2023-06-06

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła