Pompa ciepła w Inowrocławiu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 937 880 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
615 791 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Inowrocławiu

Pompy ciepła Inowrocław

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

89 opinii

Kolejnego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Inowrocław i okolicy, więc jeśli szukasz rewelacyjnych gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie sprawdź Energia Taniej Sp. z o.o.. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Inowrocław

Rewelacyjne Pompy Ciepła

88 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Firma Techniczna BOSTA - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Inowrocław

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Inowrocław

37 opinii

Takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Inowrocławia, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź Firma Techniczna BOSTA. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

KRIS-ART - Świetne Pompy Ciepła Inowrocław

KRIS-ART

24 opinie

Jeśli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z KRIS-ART są dla Ciebie idealni. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ARIS GROUP Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Inowrocław

Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Inowrocław

11 opinii

Ten, kto planuje zakup gruntowych wymienników ciepła powinien koniecznie zgłosić się do do dostawcy ARIS GROUP Sp. z o.o. i zobaczyć ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Virtus Sun Polska - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Inowrocław

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

22 opinie

Firma Virtus Sun Polska oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Inowrocławia oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Inowrocław

Solidne Odnawialne Źródła Energii

22 opinie

Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

BLUTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Porządne Gruntowe Wymienniki Ciepła Inowrocław

BLUTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 opinii

Porządne gruntowe wymienniki ciepła z dostawą pod drzwi to metoda działania BLUTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, dzięki której będziesz na 100% kontent. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

SYSTEM ECO - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Inowrocław

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

8 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z doręczeniem pod drzwi to normalna metoda pracy SYSTEM ECO, dzięki której będziesz w pełni rad. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

OmegaTherm Technika Instalacji - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła w Inowrocławiu

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła w Inowrocławiu

4 opinie

Wybranie wysokiej klasy powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale ten dostawca na pewno pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego towaru. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 55 zleceń na pompy ciepła w Inowrocławiu

Pompa Ciepła Inowrocław

Zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Inowrocław i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Inowrocław

2023-12-08 do 2023-12-16
dodano wczoraj o 16:48

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Inowrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Inowrocław

2023-12-06 do 2023-12-14
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ściborze

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Ściborze

2023-12-02 do 2023-12-10
dodano 7 dni temu

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rojewo

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mies...

 • Rojewo

2023-12-02 do 2023-12-10
dodano 7 dni temu

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m², Gniewkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gniewkowo

2023-12-06 do 2023-12-06

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Inowrocław

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: Pro...

 • Inowrocław

2023-11-29 do 2023-12-07

Energia Odnawialna Inowrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kruszwica

2023-11-26 do 2023-12-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Gniewkowo

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gniewkowo

2023-11-26 do 2023-12-02

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Inowrocław

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Inowrocław

2023-11-24 do 2023-12-02

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Inowrocław

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Inowrocław

2023-11-13 do 2023-11-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gniewkowo

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Gniewkowo

2023-11-09 do 2023-11-17

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Inowrocław

2023-11-07 do 2023-11-09

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Gniewkowo

Zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kujawsko-pomorskie i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Gniewkowo

2023-10-31 do 2023-11-08

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Markowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Markowo

2023-10-31 do 2023-11-08

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Parchanie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Parchanie

2023-10-24 do 2023-11-01

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Inowrocław

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie w miejscowości Kujawsko-pomorskie i okolicy, więc jeśli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Ludzisko

2023-10-12 do 2023-10-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 105m², Inowrocław

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Inowrocławia i przyległych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 105m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Inowrocław

2023-10-11 do 2023-10-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Inowrocław

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Inowrocław

2023-09-28 do 2023-10-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Inowrocław

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mies...

 • Inowrocław

2023-09-28 do 2023-10-06

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Gniewkowo

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Kujawsko-pomorskie, który napisał "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Gniewkowo

2023-09-16 do 2023-09-24

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Inowrocław

2023-09-10 do 2023-09-18

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Inowrocław

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Ściborze

2023-09-04 do 2023-09-12

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Inowrocław

2023-08-19 do 2023-08-27

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Chodzi mi o montaz pompy ciepla rotenso monoblock Termin skorz...

 • Inowrocław

2023-08-18 do 2023-08-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Złotniki Kujawskie

Zleceniodawca, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Złotniki Kujawskie

2023-08-05 do 2023-08-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Inowrocław

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliż...

 • Inowrocław

2023-08-04 do 2023-08-12

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Inowrocław

2023-08-02 do 2023-08-02

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, doradź najlepsze wyjście Klientowi zapytanie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Radłowo

2023-08-01 do 2023-08-09

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Inowrocław

2023-07-31 do 2023-08-08

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Inowrocław

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Inowrocław

2023-07-27 do 2023-08-04

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Dąbrowa Biskupia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom j...

 • Dąbrowa Biskupia

2023-07-25 do 2023-08-02

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła