Pompy ciepła w Żninie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 837 003 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 781 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Żnin - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Żnin

Profesjonalna Energia Odnawialna Żnin

148 opinii

Planujesz wybrać sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Synergio S.A. z Żnina jest na to skuteczną metodą. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Energia Taniej Sp. z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła w Żninie

Powietrzne Pompy Ciepła w Żninie

81 opinii

Następnego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Żnin i okolicy, dlatego jeśli poszukujesz wysokiej klasy powietrznych pomp ciepła to natychmiast poznaj Energia Taniej Sp. z o.o.. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Żnin

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Utalentowani pracownicy firmy Polenergia Pompy Ciepła S.A. spełnią Państwa oczekiwania odnośnie energii odnawialnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

PUH GÓRNY - Świetne Pompy Ciepła Żnin

Świetne Pompy Ciepła Żnin

24 opinie

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PUH GÓRNY z Żnina jest na to skuteczną metodą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Porządne Pompy Ciepła Żnin

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

19 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Virtus Sun Polska Sp. z o.o.. Żnin i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

ARIS GROUP Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Żnin

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

11 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z ARIS GROUP Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

EcoLive Instalacje Kamil Szeliga - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Żnin

EcoLive Instalacje Kamil Szeliga

10 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. EcoLive Instalacje Kamil Szeliga ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Kpterm - Pompy Ciepła Żnin

Kpterm

6 opinii

Firma Kpterm oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Żnina i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

H1 Instal Serwis Sp. z o.o. - z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Żnin

z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

3 opinie

Kupno rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale H1 Instal Serwis Sp. z o.o. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SYSTEM ECO - Doskonała Energia Odnawialna Żnin

SYSTEM ECO

2 opinie

Energia odnawialna to dla firmy SYSTEM ECO pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

99 Zleceń - Pompy Ciepła Żnin

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żnin

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Żnin

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 13:05

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Żnin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Mamlicz

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Żnin

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Pompa ciepła, bud. 201-300m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Żnin

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Gąsawa

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gąsawa

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Żnin

Klient, który wprowadził ogłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje znakomitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Żnin

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żnin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Żnin

2022-09-13 do 2022-09-21

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Żnin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ...

 • Żnin

2022-09-13 do 2022-09-21

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 60m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łabiszyn

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Żnin-Wieś

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Żnin-Wieś

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Janowiec Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Typowy ...

 • Janowiec Wielkopolski

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żnin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żnin

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Gąsawa

Klient, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Gąsawa

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łabiszyn

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek...

 • Łabiszyn

2022-08-29 do 2022-09-06

Systemy Grzewcze Żnin

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Żnina, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Żnin

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Rogowo

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Rogowo

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Łabiszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łabiszyn

2022-08-25 do 2022-09-02

Staranna Pompa Ciepła Żnin

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 59m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Janowiec Wielkopolski

2022-08-22 do 2022-08-30

Solidne Odnawialne Źródła Energii Żnin

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Barcin

2022-08-22 do 2022-08-30

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Żnin

2022-08-16 do 2022-08-24

Doskonałe Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 52m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Żnin

2022-08-10 do 2022-08-18

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Kujawsko-pomorskiego, który pisze "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Barcin

2022-08-09 do 2022-08-17

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Rogowo

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Barcin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Barcin

2022-08-08 do 2022-08-16

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zapytanie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Żnin

2022-08-07 do 2022-08-15

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Kujawsko-pomorskiego. Dlatego jeśli jesteś producentem świetnego gruntowego wymiennika ciepła to od razu poznaj szczegóły zapytania o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Wolice

2022-08-04 do 2022-08-12

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Barcin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa gruntowa dolne...

 • Barcin

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krotoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Krotoszyn

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Barcin

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Barcin

2022-07-30 do 2022-08-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rogowo

Pokaż temu Klientowi, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Kujawsko-pomorskie i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rogowo

2022-07-28 do 2022-08-05

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Żnin

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Barcin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Barcin

2022-07-26 do 2022-08-03

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu