Pompa ciepła w Grudziądzu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 937 717 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
615 787 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Grudziądzu

Pompy ciepła Grudziądz

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

92 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. FREON - Łukasz Kowalski ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Grudziądz

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Grudziądz

89 opinii

Chesz znaleźć dostawcę opłacalnych gruntowych pomp ciepła w miejscowości Grudziądz lub na terenie powiatu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Grudziądz

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

90 opinii

Bezkonkurencyjne gruntowe wymienniki ciepła z dostawą pod Twoje drzwi to typowa metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz na 100% zadowolony. Nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Problast - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła w Grudziądzu

Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła w Grudziądzu

23 opinie

Dotarcie do znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Problast dadzą wskazówki i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Expom S.A. - Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Grudziądz

Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła

16 opinii

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Expom S.A. posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Grudziądz

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

22 opinie

Jeżeli starasz się znaleźć dostawcę dobrych gruntowych wymienników ciepła to Virtus Sun Polska Sp. z o.o. z całą pewnością zapewni najlepszy produkt. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

SYSTEM ECO - Wysokiej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Grudziądz

Wysokiej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Grudziądz

8 opinii

Następnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Grudziądz i okolicy, dlatego jeśli szukasz wysokiej jakości gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie zobacz SYSTEM ECO. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Grudziądz

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

3 opinie

Porównujesz ceny gruntowych pomp ciepła i nie masz dostawcy? Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Technowarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Grudziądz

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

2 opinie

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Grudziądz i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Doradztwo Energetyczne - Znakomite Systemy Grzewcze Grudziądz

Doradztwo Energetyczne

1 opinia

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Doradztwo Energetyczne. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 42 zleceń na pompy ciepła w Grudziądzu

Porządna Pompa Ciepła Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Grudziądz

2023-12-07 do 2023-12-15
dodano 2 dni temu

Solidna Pompa Ciepła

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Grudziądz

2023-12-06 do 2023-12-14
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Grudziądz

2023-12-06 do 2023-12-14
dodano 3 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Grudziądz

2023-12-03 do 2023-12-11
dodano 6 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który szuka gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Grudziądz

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano 8 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Mokre

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Mokre

2023-11-27 do 2023-12-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Grudziądz

2023-11-26 do 2023-11-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Grudziądz

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Grudziądz lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Grudziądz

2023-11-23 do 2023-12-01

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Grudziądz

2023-11-16 do 2023-11-24

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m², Grudziądz

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zapytanie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Grudziądz

2023-11-01 do 2023-11-09

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Grudziądz

2023-10-28 do 2023-11-05

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Grudziądz

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Grudziądza, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Grudziądz

2023-10-27 do 2023-10-31

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Grudziądz

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Grudziądz

2023-10-18 do 2023-10-22

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Grudziądz

2023-10-15 do 2023-10-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Grudziądz

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Grudziądz

2023-10-11 do 2023-10-19

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że znakomita pompa ciepła to trudny temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Grudziądz

2023-10-10 do 2023-10-18

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Grudziądz

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Grudziądz

2023-09-30 do 2023-10-08

Energia Odnawialna Grudziądz

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Grudziądz i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zaproponuj termin!

 • Grudziądz

2023-09-09 do 2023-09-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Grudziądz

2023-09-01 do 2023-09-09

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Grudziądz

2023-08-18 do 2023-08-26

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Parski

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytanie brzmi "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Parski

2023-08-16 do 2023-08-24

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Węgrowo

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Węgrowo

2023-08-15 do 2023-08-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Grudziądz

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Grudziądz

2023-07-30 do 2023-08-07

Solidne Odnawialne Źródła Energii Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Grudziądz

2023-07-24 do 2023-07-31

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Grudziądz

2023-07-23 do 2023-07-31

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zakurzewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Zakurzewo

2023-07-20 do 2023-07-28

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Styropian podłoga 20 cm, to sam...

 • Grudziądz

2023-07-19 do 2023-07-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Grudziądz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy w...

 • Grudziądz

2023-07-18 do 2023-07-26

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 75m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Grudziądz

2023-07-14 do 2023-07-22

Z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Grudziądz

2023-07-13 do 2023-07-21

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Grudziądz

2023-07-13 do 2023-07-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła