Pompa ciepła w Mogilnie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 311 173 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Mogilnie

Pompy ciepła Mogilno

Energia Taniej Sp. z o.o.

89 opinii

Pracownicy Energia Taniej Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonała Energia Odnawialna Mogilno

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

91 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Mogilno i okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Virtus Sun Polska - Perfekcyjna Energia Odnawialna Mogilno

Perfekcyjna Energia Odnawialna Mogilno

26 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Mogilno, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

KRIS-ART - Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Mogilnie

Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Mogilnie

24 opinie

Klient, który planuje zakup gruntowych wymienników ciepła winien już teraz zgłosić się do KRIS-ART i poznać ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Doskonałe Systemy Grzewcze Mogilno

Doskonałe Systemy Grzewcze

26 opinii

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale Virtus Sun Polska Sp. z o.o. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

VIRTUS SUN POLSKA Sp. z o.o. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Mogilno

VIRTUS SUN POLSKA Sp. z o.o.

26 opinii

Skoro planujesz zakup tanich gruntowych pomp ciepła to VIRTUS SUN POLSKA Sp. z o.o. na pewno dobierze odpowiedni towar. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

NOWATOR Piotr Cichy - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Mogilno

NOWATOR Piotr Cichy

12 opinii

Perfekcyjne odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

SYSTEM ECO - Solidne Odnawialne Źródła Energii Mogilno

SYSTEM ECO

8 opinii

Pracownicy SYSTEM ECO to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny solidnego odnawialnych źródeł energii. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Megart Sp. z o.o. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Mogilno

Megart Sp. z o.o.

6 opinii

Profesjonalne odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Megart Sp. z o.o. - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Żeby poznać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Hydroline Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Mogilno

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Mogilno

6 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, chociaż szukasz go od wielu dni? Hydroline Sp. z o.o. może ma szansę zakończyć Twój problem. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Najnowsze z 28 zleceń na pompy ciepła w Mogilnie

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Mogilno

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Strzelno

2024-02-29 do 2024-03-08
dodano 3 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mogilno

2024-02-25 do 2024-03-04
dodano 7 dni temu

Najlepsza Pompa Ciepła Mogilno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ostrowo gm Strzelno

2024-03-02 do 2024-03-02

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Mogilno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mogilno

2024-01-28 do 2024-01-29

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Mogilno

2024-01-09 do 2024-01-17

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Mogilno

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Mogilno

2023-12-15 do 2023-12-23

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Mogilno

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjna pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mogilno

2023-12-01 do 2023-12-09

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Jeziora Wielkie

Jako utalentowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie ma treść "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Jeziora Wielkie

2023-11-19 do 2023-11-27

Perfekcyjna Energia Odnawialna Mogilno

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Strzelno

2023-11-19 do 2023-11-27

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Ostrowo

2023-11-07 do 2023-11-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szczepanowo

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Szczepanowo-

2023-10-29 do 2023-11-06

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Mogilno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Goryszewo

2023-10-14 do 2023-10-22

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Jeziora Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Wykonanie poziomego wymiennika ciepła Termin skor...

 • Jeziora Wielkie

2023-10-09 do 2023-10-17

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Sędowo

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Sędowo

2023-10-08 do 2023-10-16

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Mogilno

2023-10-04 do 2023-10-12

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Mogilno

2023-09-30 do 2023-10-08

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zlecenie na pompę ciepła, do 35m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Strzelno

2023-09-18 do 2023-09-26

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Mogilno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Mogilno

2023-09-17 do 2023-09-25

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Strzelno

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Strzelno

2023-09-04 do 2023-09-12

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Parlinek

2023-08-17 do 2023-08-25

Systemy Grzewcze Mogilno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kruszwica

2023-12-10 do 2023-12-18

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Kruszwica

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Kruszwica

2023-11-26 do 2023-12-04

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Kruszwica

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Kruszwica

2024-02-18 do 2024-02-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Ludzisko

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ludzisko

2023-10-12 do 2023-10-20

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Pompa ciepła, bud. 151-200m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Janikowo

2024-02-22 do 2024-03-01

Solidna Energia Odnawialna

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wilczyn

2023-11-26 do 2023-12-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wilczyn

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Wilczyn

2023-10-17 do 2023-10-25

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wilczyn

2024-01-09 do 2024-01-17

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła