Pompa ciepła w Golubiu-Dobrzyniu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 310 747 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Golubiu-Dobrzyniu

Pompy ciepła Golub-Dobrzyń

Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Golub-Dobrzyń

102 opinie

Każdy, kto potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy FREON - Łukasz Kowalski i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Świetne Systemy Grzewcze Golub-Dobrzyń

Świetne Systemy Grzewcze Golub-Dobrzyń

89 opinii

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Energia Taniej Sp. z o.o.. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Golub-Dobrzyń

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

91 opinii

Szukając gruntowych wymienników ciepła namierzysz wielu sprzedawców, którzy mają ofertę, ale to Polenergia Pompy Ciepła S.A. przebije ich wszystkich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Firma Techniczna BOSTA - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Golub-Dobrzyń

Firma Techniczna BOSTA

37 opinii

Jeśli szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła na terenie Golubia-Dobrzynia, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Firma Techniczna BOSTA wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Virtus Sun Polska - Staranne Pompy Ciepła w Golubiu-Dobrzyniu

Staranne Pompy Ciepła w Golubiu-Dobrzyniu

26 opinii

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Virtus Sun Polska jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Golub-Dobrzyń

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

26 opinii

Opłacalne gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod Twoje drzwi to typowa usługa Virtus Sun Polska Sp. z o.o., dzięki której będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Expom S.A. - Odpowiednie Systemy Grzewcze Golub-Dobrzyń

Expom S.A.

16 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? Expom S.A. może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

SYSTEM ECO - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Golub-Dobrzyń

SYSTEM ECO

8 opinii

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? SYSTEM ECO z Golubia-Dobrzynia jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

LEMON Instalacje - Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Golub-Dobrzyń

LEMON Instalacje

6 opinii

Takiego sprzedawcy nie znajdziesz na terenie Golubia-Dobrzynia, więc jeśli szukasz idealnych gruntowych wymienników ciepła to od razu sprawdź LEMON Instalacje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Eurodom Tomasz Kozłowski - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Golub-Dobrzyń

Eurodom Tomasz Kozłowski

6 opinii

Profesjonalne odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w branży. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 24 zleceń na pompy ciepła w Golubiu-Dobrzyniu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ciechocin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ciechocin

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 5 dni temu

Perfekcyjna Pompa Ciepła Golub-Dobrzyń

Zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Kujawsko-pomorskiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Mlewo

2024-02-25 do 2024-02-26

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Ciechocin

Klient, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m². Winien on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ciechocin

2024-02-18 do 2024-02-26

Perfekcyjna Energia Odnawialna Golub-Dobrzyń

To zapytanie o treści - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kujawsko-pomorskie i z sąsiednich miast. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Ciechocin

2024-02-18 do 2024-02-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Wielgie

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: ...

 • Wielgie

2024-02-14 do 2024-02-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Golub-Dobrzyń

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Golub-Dobrzyń

2024-02-12 do 2024-02-20

Odnawialne Źródła Energii Golub-Dobrzyń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Golub-Dobrzyń

2024-02-01 do 2024-02-09

Gruntowy Wymiennik Ciepła Golub-Dobrzyń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Obory

2024-01-26 do 2024-01-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Elgiszewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Elgiszewo

2024-01-25 do 2024-02-02

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Golub-Dobrzyń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Golub-Dobrzyń

2024-01-14 do 2024-01-22

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kowalewo Pomorskie

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Kowalewo Pomorskie

2024-01-08 do 2024-01-16

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Golub-Dobrzyń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Golub-Dobrzyń

2024-01-03 do 2024-01-11

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ciechocin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ciechocin

2023-11-30 do 2023-12-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 540m², Kowalewo Pomorskie

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 540m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dach płaski 10x16 styro -papa. 10kW pane...

 • Kowalewo Pomorskie

2023-11-25 do 2023-12-03

Opłacalne Systemy Grzewcze Golub-Dobrzyń

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kujawy

2023-11-19 do 2023-11-27

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kujawy

2023-11-16 do 2023-11-24

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kowalewo Pomorskie

2023-11-07 do 2023-11-15

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Golub-Dobrzyń

2023-09-25 do 2023-10-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kowalewo Pomorskie

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Kujawsko-pomorskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Kowalewo Pomorskie

2023-09-18 do 2023-09-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kowalewo Pomorskie

Jako wybitni specjaliści macie możliwość spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Kowalewo Pomorskie

2023-09-15 do 2023-09-23

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kowalewo Pomorskie

2023-08-20 do 2023-08-28

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kowalewo Pomorskie

2023-08-19 do 2023-08-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Tytlewo

Dla Klienta, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Tytlewo

2024-03-01 do 2024-03-09
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lisewo

Dowiedź Klientowi, że kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Kujawsko-pomorskie i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Lisewo

2024-02-14 do 2024-02-22

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła