Pompa ciepła w Brodnicy

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 950 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Brodnicy

Pompy ciepła Brodnica

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Brodnica

104 opinie

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy powietrznych pomp ciepła, mimo że poszukujesz go od dłuższego czasu? FREON - Łukasz Kowalski może być Twoim rozwiązaniem. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Brodnica

Energia Taniej Sp. z o.o.

89 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Energia Taniej Sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

FHU Zalewski Arkadiusz Ekoinstal oddział Olsztyn - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Brodnica

FHU Zalewski Arkadiusz Ekoinstal oddział Olsztyn

49 opinii

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale FHU Zalewski Arkadiusz Ekoinstal oddział Olsztyn na pewno pomoże Tobie w znalezieniu adekwatnego produktu. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

EcoDOM - Najlepsze Pompy Ciepła Brodnica

EcoDOM

41 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z EcoDOM udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Problast - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Brodnica

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła

23 opinie

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Problast i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Zielony Program Ekologiczny sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Brodnica

Zielony Program Ekologiczny sp. z o.o.

23 opinie

Jeśli szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła na terenie Brodnicy, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Zielony Program Ekologiczny sp. z o.o. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Expom S.A. - Tanie Systemy Grzewcze w Brodnicy

Tanie Systemy Grzewcze w Brodnicy

16 opinii

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do Expom S.A. i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

APE ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Profesjonalne Pompy Ciepła Brodnica

APE ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 opinii

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale APE ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

SYSTEM ECO - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Brodnica

SYSTEM ECO

8 opinii

Ten, kto poszukuje powietrznych pomp ciepła powinien koniecznie zgłosić się do SYSTEM ECO i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Klimatyzacja Bartosz Rakoczy - Rewelacyjne Pompy Ciepła Brodnica

Rewelacyjne Pompy Ciepła Brodnica

11 opinii

Jesteś zdania, że rewelacyjne pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Klimatyzacja Bartosz Rakoczy dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 33 zleceń na pompy ciepła w Brodnicy

Świetna Pompa Ciepła Brodnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bartniczka

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna Brodnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Brodnica

2024-03-21 do 2024-03-29

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Brodnica

2024-03-20 do 2024-03-28

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Brodnica

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Brodnicy, który wysłał zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Brodnica

2024-03-18 do 2024-03-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Mileszewy

Powiedz Zleceniodawcy, że takiej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Kujawsko-pomorskiego, więc jeśli szuka taniego systemów grzewczych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Złóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Mileszewy

2024-03-16 do 2024-03-16

Tanie Systemy Grzewcze Brodnica

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Brodnica

2024-03-10 do 2024-03-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Brodnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Brodnica

2024-03-09 do 2024-03-17

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Brodnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Datacja do pompy oraz instalacji wodno kanalizacyjnej Termin ...

 • Brodnica

2024-03-04 do 2024-03-12

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Brodnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Brodnica

2024-02-20 do 2024-02-28

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Brodnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bartniczka

2024-02-19 do 2024-02-19

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Brodnica

2024-02-12 do 2024-02-20

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Budynek jest stary,ma dwie ściany ocieplone,dach...

 • Brodnica

2024-02-12 do 2024-02-20

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Brodnica

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Brodnicy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Brodnica

2024-02-08 do 2024-02-16

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Brodnica

2024-02-04 do 2024-02-12

Znakomite Systemy Grzewcze

Udowodnij Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Brodnicy, więc jeżeli poszukuje znakomitego systemów grzewczych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Brodnica

2024-01-29 do 2024-02-06

Doskonałe Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Podłączenie pompy bezpośrednio do bufora 100-litrowego,...

 • Brodnica

2024-01-28 do 2024-02-05

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Buczek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Buczek

2024-01-28 do 2024-02-05

Energia Odnawialna

Energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Zaborowo

2024-01-21 do 2024-01-29

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Świecie

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Świecie, który pisze "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Świecie

2024-01-19 do 2024-01-27

Najlepsza Pompa Ciepła

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bobrowo

2024-01-19 do 2024-01-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Brodnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Brodnica

2024-01-12 do 2024-01-20

Świetna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Brodnica

2024-01-10 do 2024-01-18

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Brodnica bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Brodnica

2024-01-05 do 2024-01-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna

To zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Kujawsko-pomorskiego i z sąsiednich miast. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Stare świerczyny

2024-01-04 do 2024-01-12

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Brodnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Brodnica

2024-01-01 do 2024-01-09

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Brodnica

2023-12-27 do 2024-01-04

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ...

 • Golczewo

2023-12-08 do 2023-12-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Brodnica

Jesteś w stanie zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Brodnica

2023-11-15 do 2023-11-23

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Brodnica

2023-11-09 do 2023-11-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Brodnica

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Brodnica

2023-10-23 do 2023-10-31

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bobrowo

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bobrowo

2023-10-19 do 2023-10-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła