Pompa ciepła w Nakle nad Notecią

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 301 342 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 820 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Nakle nad Notecią

Pompy ciepła Nakło nad Notecią

Energia Taniej Sp. z o.o.

89 opinii

Kupno dobrych gruntowych wymienników ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Energia Taniej Sp. z o.o. pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Nakło nad Notecią

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

91 opinii

Wybitni pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz - Opłacalne Systemy Grzewcze Nakło nad Notecią

Opłacalne Systemy Grzewcze

50 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, choć szukasz od wielu dni? EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz może rozwiązać Twój problem. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

Virtus Sun Polska - Doskonałe Pompy Ciepła w Nakle nad Notecią

Doskonałe Pompy Ciepła w Nakle nad Notecią

26 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Virtus Sun Polska. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Nakło nad Notecią

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

26 opinii

Skoro starasz się znaleźć dostawcę najwyższej klasy powietrznych pomp ciepła to ten dostawca na pewno dobierze odpowiedni produkt. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

PGI2 sp. z o.o. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Nakło nad Notecią

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Nakło nad Notecią

18 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Nakła nad Notecią, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. PGI2 sp. z o.o. wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

SYSTEM ECO - Porządne Powietrzne Pompy Ciepła Nakło nad Notecią

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła

8 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Nakło nad Notecią, zatrudnij fachowców w branży. SYSTEM ECO wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

FHU Jame Klim Jarosław Mołczan - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Nakło nad Notecią

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Nakło nad Notecią

6 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze miejscowości Nakło nad Notecią, ale także przyległych miast. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Earth Connect Sp. z o.o. - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła Nakło nad Notecią

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła

4 opinie

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Earth Connect Sp. z o.o. i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

HYDROMAX - Idealne Gruntowe Pompy Ciepła Nakło nad Notecią

HYDROMAX

1 opinia

Dotarcie do idealnych gruntowych pomp ciepła może być niełatwe, ale HYDROMAX na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 44 zleceń na pompy ciepła w Nakle nad Notecią

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Mrocza

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Mrocza

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 4 dni temu

Energia Odnawialna Nakło nad Notecią

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Zamość

2024-02-25 do 2024-03-04
dodano 5 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Nakło Nad Notecią

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Nakła nad Notecią i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Nakło nad Notecią

2024-02-21 do 2024-02-29

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nakło Nad Notecią

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Nakła nad Notecią i okolic. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Nakło nad Notecią

2024-02-20 do 2024-02-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Tur

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dzień dobry, jestem zainteresowany wykonaniem i...

 • Tur

2024-02-18 do 2024-02-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sadki

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², dotarcie do świetnego systemów grzewczych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Sadki

2024-02-14 do 2024-02-22

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Kujawsko-pomorskiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Szubin

2024-02-09 do 2024-02-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nakło Nad Notecią

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nakło nad Notecią

2024-02-06 do 2024-02-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Zamość

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zamość

2024-02-06 do 2024-02-14

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nakło nad Notecią

2024-02-05 do 2024-02-13

Odnawialne Źródła Energii Nakło nad Notecią

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Śmielin

2024-01-29 do 2024-02-06

Tanie Systemy Grzewcze Nakło nad Notecią

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nakło nad Notecią

2024-01-22 do 2024-01-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Nakło Nad Notecią

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Nakła nad Notecią. Dlatego jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Nakło nad Notecią

2024-01-21 do 2024-01-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Grzeczna Panna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Grzeczna panna

2024-01-08 do 2024-01-16

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Od kilku lat posiadamy ...

 • Mrocza

2024-01-05 do 2024-01-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Szubin

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szubin

2023-12-13 do 2023-12-21

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Nakło Nad Notecią

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nakło nad Notecią

2023-12-05 do 2023-12-13

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kcynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kcynia

2023-12-02 do 2023-12-10

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła Nakło nad Notecią

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rozwarzyn

2023-11-25 do 2023-12-03

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Szubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-10-18...

 • Szubin

2023-11-22 do 2023-11-30

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Kcynia

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Kujawsko-pomorskie i okolicy, więc jeśli poszukuje opłacalnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Kcynia

2023-11-22 do 2023-11-30

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szubin

2023-11-10 do 2023-11-18

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Szubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szubin

2023-11-08 do 2023-11-16

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mrocza

2023-11-01 do 2023-11-09

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Mrocza

2023-11-01 do 2023-11-09

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Żarczyn

2023-11-01 do 2023-11-09

Doskonała Pompa Ciepła Nakło nad Notecią

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Rynarzewo

2023-10-21 do 2023-10-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Nakło Nad Notecią

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nakło nad Notecią

2023-10-14 do 2023-10-22

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Mrocza

2023-10-13 do 2023-10-21

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nakło nad Notecią

2023-10-12 do 2023-10-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, do 35m², Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zamość

2023-10-09 do 2023-10-17

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła