Pompa ciepła w Świeciu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 301 342 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 820 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Świeciu

Pompy ciepła Świecie

Solidna Energia Odnawialna

89 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Świecie, ale także pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Świetne Pompy Ciepła Świecie

Świetne Pompy Ciepła

91 opinii

Według Ciebie świetne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Virtus Sun Polska - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Świecie

Virtus Sun Polska

26 opinii

Zawodowcy z Virtus Sun Polska to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła Świecie

Doskonałe Pompy Ciepła

26 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Virtus Sun Polska Sp. z o.o. doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

PGI2 sp. z o.o. - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Świecie

PGI2 sp. z o.o.

18 opinii

Poszukujesz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła na terenie Świecia? Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Expom S.A. - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Świecie

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Świecie

16 opinii

Chesz znaleźć dostawcę opłacalnych gruntowych pomp ciepła w miejscowości Świecie lub na terenie powiatu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

SYSTEM ECO - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Świecie

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Świecie

8 opinii

Firma SYSTEM ECO to eksperci od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Świecia i przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Świeciu

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Świeciu

3 opinie

Kolejnego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Świecie i okolicy, więc jeśli szukasz rewelacyjnych gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie sprawdź P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Agro Technika Grzewcza i Sanitarna Mariusz Słomczewski - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Świecie

Agro Technika Grzewcza i Sanitarna Mariusz Słomczewski

2 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Agro Technika Grzewcza i Sanitarna Mariusz Słomczewski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

HYDROMAX - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Świecie

HYDROMAX

1 opinia

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. HYDROMAX ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 29 zleceń na pompy ciepła w Świeciu

Odnawialne Źródła Energii Świecie

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Kujawsko-pomorskiego, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kosowo

2024-02-02 do 2024-02-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Warlubie

Jako wybitni specjaliści macie możliwość spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Warlubie

2024-02-02 do 2024-02-10

Energia Odnawialna Świecie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Świecie

2024-01-31 do 2024-02-08

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Świecie

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Sulnowo

2024-01-29 do 2024-02-06

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Bąkowo

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Kujawsko-pomorskie lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Bąkowo

2024-01-27 do 2024-02-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Drzycim

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Drzycim

2024-01-27 do 2024-02-04

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Dragacz

2024-01-26 do 2024-01-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Świecie

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Świecia oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Świecie

2024-01-25 do 2024-02-02

Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Topolno

2024-01-20 do 2024-01-28

Świetna Pompa Ciepła Świecie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świecie

2024-01-10 do 2024-01-18

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Pruszcz

Dotarcie do znakomitego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź Klientowi i wybierz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Pruszcz

2024-01-05 do 2024-01-13

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pruszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: 600•••••••• Termin skorzystania z oferty: najbliższ...

 • Pruszcz

2024-01-04 do 2024-01-12

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Nowe

2024-01-03 do 2024-01-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Świecie

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten zainteresowany zgłosił "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Świecie

2024-01-02 do 2024-01-10

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Świecie

Ten Klient jeszcze szuka specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Świecie

2023-12-27 do 2024-01-04

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dragacz

2023-12-19 do 2023-12-27

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lipno

2023-12-08 do 2023-12-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Świecie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Świecie

2023-11-08 do 2023-11-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Świecie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Świecie

2023-11-07 do 2023-11-15

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Już teraz skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Fletnowo

2023-11-03 do 2023-11-11

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Fletnowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Fletnowo

2023-10-27 do 2023-11-03

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Świecia i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Świecie

2023-10-20 do 2023-10-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Nowe

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Nowe

2023-10-14 do 2023-10-22

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m², Wery

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Kujawsko-pomorskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Wery

2023-10-08 do 2023-10-16

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Mały Komorsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Szukam ekipy montażowej Termin skorzystania z oferty...

 • Mały komorsk

2023-10-03 do 2023-10-11

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Przerwy w dostawie prądu w okresie zim...

 • Różanna

2023-10-02 do 2023-10-04

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Pruszcz

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Posiadam już pompę Tera chciałbym s...

 • Pruszcz

2023-09-07 do 2023-09-15

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Świecie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Świecie

2023-09-03 do 2023-09-11

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Świecie

2023-08-19 do 2023-08-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła