Pompy ciepła w Sępólnie Krajeńskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 836 999 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 781 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Sępólno Krajeńskie - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Sępólno Krajeńskie

Profesjonalne Pompy Ciepła

148 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Synergio S.A. ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Ekodel Sp. z o.o. - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Sępólno Krajeńskie

Ekodel Sp. z o.o.

89 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda pracy Ekodel Sp. z o.o., dzięki której będziesz w pełni zadowolony. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Energia Taniej Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

81 opinii

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Energia Taniej Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Ekover- Piotr Drabjewski - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Sępólno Krajeńskie

Ekover- Piotr Drabjewski

56 opinii

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Ekover- Piotr Drabjewski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonała Energia Odnawialna Sępólno Krajeńskie

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Osoby z Polenergia Pompy Ciepła S.A. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od energii odnawialnej. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Firma Techniczna BOSTA - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Sępólno Krajeńskie

Firma Techniczna BOSTA

30 opinii

Eksperci z Firma Techniczna BOSTA to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PUH GÓRNY - Gruntowe Wymienniki Ciepła Sępólno Krajeńskie

PUH GÓRNY

24 opinie

Chcąc dotrzeć do gruntowych wymienników ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale PUH GÓRNY jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Sępólno Krajeńskie

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

19 opinii

Gdy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w okolicy Sępólna Krajeńskiego, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Virtus Sun Polska Sp. z o.o. wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci zacną propozycję. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

H1 Instal Serwis Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Sępólnie Krajeńskim

Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Sępólnie Krajeńskim

3 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Sępólna Krajeńskiego, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

SYSTEM ECO - Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

2 opinie

Gdy jeszcze nie wybrałeś właściwego dostawcy najwyższej klasy gruntowych pomp ciepła to SYSTEM ECO może być tym, czego szukasz. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

42 Zlecenia - Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

Perfekcyjna Energia Odnawialna Sępólno Krajeńskie

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Witunia

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjna Energia Odnawialna

To zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Kujawsko-pomorskie oraz przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kamień Krajeński

2022-09-14 do 2022-09-15

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Odnawialne Źródła Energii Sępólno Krajeńskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Więcbork

2022-09-12 do 2022-09-20

Profesjonalna Pompa Ciepła Sępólno Krajeńskie

Jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Kujawsko-pomorskie na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Więcbork

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wąwelno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Wąwelno

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Więcbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Więcbork

2022-08-12 do 2022-08-20

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Sępólno Krajeńskie

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Kujawsko-pomorskiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Więcbork

2022-08-06 do 2022-08-14

Energia Odnawialna

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Kujawsko-pomorskiego, który napisał "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Więcbork

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Sępólno Krajeńskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplo...

 • Sępólno Krajeńskie

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Mała Cerkwica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Mała cerkwica

2022-07-24 do 2022-08-01

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Więcbork

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Płocicz

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od lat, głównie na obszarze Kujawsko-pomorskiego, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Płocicz

2022-07-21 do 2022-07-29

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Sępólno Krajeńskie

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Kujawsko-pomorskiego. Więc jeśli jesteś producentem dobrego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Więcbork

2022-07-20 do 2022-07-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Więcbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Więcbork

2022-07-09 do 2022-07-17

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Więcbork

2022-07-08 do 2022-07-16

Opłacalne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 301-500m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Zamarte

2022-07-08 do 2022-07-08

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Kujawsko-pomorskie i okolicy, więc jeżeli szuka najwyższej klasy systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kamień Krajeński

2022-07-06 do 2022-07-14

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Zamarte

2022-07-05 do 2022-07-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Sępólno Krajeńskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 80m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Docieplony 10 cm styrop...

 • Sępólno Krajeńskie

2022-07-01 do 2022-07-09

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 90m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ocieplenie nowe okna Termin...

 • Runowo krajeńskie

2022-06-21 do 2022-06-29

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Więcbork

2022-06-13 do 2022-06-21

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Kujawsko-pomorskie, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Więcbork

2022-06-09 do 2022-06-17

Dobre Systemy Grzewcze

Źródło energii: panele fotowoltaiczne i pompa ciepła Sposób wykorzystania: wytwarzanie energii elektrycznej, podgrzewanie wody i wsparcia ogrzewania domu Liczba mieszkańców domu: 5-6 osób Powierzchnia domu: 69.5m² Informacje d...

 • Dąbrówka

2022-06-03 do 2022-06-11

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że takiego dostawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Sępólno Krajeńskie i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Sępólno Krajeńskie

2022-06-03 do 2022-06-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², Sośno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mies...

 • Sośno

2022-05-26 do 2022-06-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Więcbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Więcbork

2022-05-19 do 2022-05-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Więcbork

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Więcbork

2022-05-19 do 2022-05-27

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Kujawsko-pomorskie z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Więcbork

2022-05-19 do 2022-05-27

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kamień Krajeński

2022-05-11 do 2022-05-19

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kamień Krajeński

2022-05-10 do 2022-05-18

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci bezustannie czują się zagubieni w gąszczu ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najbardziej korzystne wyjście temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wąwelno

2022-05-06 do 2022-05-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu