Pompa ciepła w Sępólnie Krajeńskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 910 094 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 609 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Sępólnie Krajeńskim

Pompy ciepła Sępólno Krajeńskie

Profesjonalne Pompy Ciepła

88 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Energia Taniej Sp. z o.o. ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Sępólno Krajeńskie

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

86 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda pracy Polenergia Pompy Ciepła S.A., dzięki której będziesz w pełni zadowolony. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Ekover- Piotr Drabjewski - Znakomite Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

Znakomite Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

71 opinii

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Ekover- Piotr Drabjewski. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Termomodern - modernizacje termiczne budynków - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Sępólno Krajeńskie

Termomodern - modernizacje termiczne budynków

14 opinii

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Termomodern - modernizacje termiczne budynków perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Virtus Sun Polska - Doskonała Energia Odnawialna Sępólno Krajeńskie

Virtus Sun Polska

22 opinie

Osoby z Virtus Sun Polska to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od energii odnawialnej. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Sępólno Krajeńskie

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

22 opinie

Eksperci z Virtus Sun Polska Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SYSTEM ECO - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Sępólno Krajeńskie

SYSTEM ECO

8 opinii

Chcąc dotrzeć do gruntowych wymienników ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale SYSTEM ECO jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Strefa Ciepła - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Sępólno Krajeńskie

Strefa Ciepła

5 opinii

Gdy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w okolicy Sępólna Krajeńskiego, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Strefa Ciepła wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci zacną propozycję. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Ecopomptech - Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Sępólnie Krajeńskim

Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Sępólnie Krajeńskim

5 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Sępólna Krajeńskiego, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

AM Eco Energy Sp.zo.o - Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Sępólno Krajeńskie

4 opinie

Gdy jeszcze nie wybrałeś właściwego dostawcy najwyższej klasy gruntowych pomp ciepła to AM Eco Energy Sp.zo.o może być tym, czego szukasz. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 28 zleceń na pompy ciepła w Sępólnie Krajeńskim

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Sępólno Krajeńskie

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w pobliżu miejscowości Sępólno Krajeńskie, który napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Sępólno Krajeńskie

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Sępólno Krajeńskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: budynek jest piętrowy, instala...

 • Jastrzębiec

2023-09-29 do 2023-10-07

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Sępólno Krajeńskie

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Sępólno Krajeńskie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Sępólno Krajeńskie

2023-09-15 do 2023-09-23

Pompa Ciepła Sępólno Krajeńskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kamień Krajeński

2023-09-15 do 2023-09-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Sępólno Krajeńskie

Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Sępólno Krajeńskie

2023-08-29 do 2023-09-06

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Sępólno Krajeńskie

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Sośno

2023-08-24 do 2023-09-01

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wąwelno

2023-08-04 do 2023-08-12

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Sępólno Krajeńskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sępólno Krajeńskie

2023-08-02 do 2023-08-10

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Więcbork

2023-07-21 do 2023-07-29

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze wyjście Klientowi ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Sępólno Krajeńskie

2023-07-07 do 2023-07-15

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Sępólno Krajeńskie

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Sępólno Krajeńskie

2023-07-06 do 2023-07-14

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Jerzmionki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Chcemy ...

 • Jerzmionki

2023-06-27 do 2023-07-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sępólno Krajeńskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sępólno Krajeńskie

2023-06-26 do 2023-07-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kamień Krajeński

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Kamień Krajeński

2023-06-23 do 2023-07-01

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Sępólno Krajeńskie

2023-06-21 do 2023-06-29

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Radońsk

2023-06-21 do 2023-06-29

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Więcbork

2023-05-26 do 2023-06-03

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Sępólno Krajeńskie

2023-05-25 do 2023-06-02

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Mąkowarsko

2023-06-25 do 2023-07-03

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Mąkowarsko

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytanie brzmi "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Mąkowarsko

2023-06-25 do 2023-07-03

Świetne Systemy Grzewcze

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Pompa ciepła, bud. 36-70m². Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tuchółka

2023-09-24 do 2023-10-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ludwichowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Ludwichowo

2023-07-17 do 2023-07-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Łyskowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Łyskowo

2023-07-15 do 2023-07-23

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Gostycyn

2023-07-24 do 2023-08-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Mrocza

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Kujawsko-pomorskie, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Mrocza

2023-10-13 do 2023-10-21

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mrocza

2023-11-01 do 2023-11-09

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Mrocza

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mrocza

2023-11-01 do 2023-11-09

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Klient, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, wysłał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Mrocza

2023-08-01 do 2023-08-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła