Pompy ciepła w Aleksandrowie Kujawskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 585 985 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)

Określ szczegóły
swojego zlecenia

Specjaliści sami
złożą Ci oferty

Bezpłatnie
i niezobowiązująco

Pompy ciepła Aleksandrów Kujawski - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Aleksandrów Kujawski

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Aleksandrów Kujawski

81 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Aleksandrowa Kujawskiego, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Świetne Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

47 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Aleksandrowa Kujawskiego i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Firma Techniczna BOSTA - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

30 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, chociaż szukasz go od wielu dni? Firma Techniczna BOSTA może ma szansę zakończyć Twój problem. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Ozenergy Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Aleksandrów Kujawski

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Aleksandrów Kujawski

28 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? Ozenergy Sp. z o.o. może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

PUH GÓRNY - Pompy Ciepła w Aleksandrowie Kujawskim

Pompy Ciepła w Aleksandrowie Kujawskim

24 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PUH GÓRNY ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Znakomite Systemy Grzewcze Aleksandrów Kujawski

Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

16 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Virtus Sun Polska Sp. z o.o.. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

H1 Instal Serwis Sp. z o.o. - Najlepsze Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

H1 Instal Serwis Sp. z o.o.

3 opinie

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy dobrych gruntowych wymienników ciepła to H1 Instal Serwis Sp. z o.o. może być tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

ERGOS Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze Aleksandrów Kujawski

Tanie Systemy Grzewcze

3 opinie

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do ERGOS Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

SYSTEM ECO - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła

2 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Aleksandrów Kujawski, zatrudnij ekspertów w branży. SYSTEM ECO wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci świetną propozycję. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

HYDROMAX - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Aleksandrów Kujawski

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

1 opinia

Szukający systemów grzewczych winien zgłosić się do HYDROMAX i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

92 Zlecenia - Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Aleksandrów Kujawski

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Aleksandrów Kujawski i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-08-11 do 2022-08-19
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Koneck

Wykonanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Koneck

2022-08-08 do 2022-08-16
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Aleksandrów Kujawski

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Aleksandrowa Kujawskiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-08-05 do 2022-08-13
dodano 8 dni temu

Doskonała Pompa Ciepła Aleksandrów Kujawski

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Ciechocinek

2022-08-04 do 2022-08-12

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Ciechocinek

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Ciechocinek

2022-08-03 do 2022-08-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ciechocinek

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Ciechocinek

2022-08-03 do 2022-08-11

Doskonała Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Bądkowo

2022-07-31 do 2022-08-08

Opłacalne Systemy Grzewcze Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Ciechocinek

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ciechocinek

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Kujawsko-pomorskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ciechocinek

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Aleksandrów Kujawski

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Aleksandrów Kujawski i okolicy, więc jeśli poszukuje opłacalnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stawki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stawki

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ciechocinek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ciechocinek

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ciechocinek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Ciechocinek

2022-07-25 do 2022-08-02

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ciechocinek

2022-07-23 do 2022-07-31

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Aleksandrów Kujawski

2022-07-23 do 2022-07-31

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Aleksandrów Kujawski

2022-07-21 do 2022-07-29

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Ciechocinek

2022-07-20 do 2022-07-28

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Kujawsko-pomorskiego. Dlatego jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ciechocinek

2022-07-19 do 2022-07-27

Energia Odnawialna Aleksandrów Kujawski

Energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-07-19 do 2022-07-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Aleksandrów Kujawski

2022-07-17 do 2022-07-25

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ciechocinek

2022-07-16 do 2022-07-24

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Ciechocinek

2022-07-16 do 2022-07-24

Pompa ciepła, bud. 39m², Aleksandrów Kujawski

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Ciechocinek

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Ciechocinek

2022-07-15 do 2022-07-23

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Brak ogrzewania pod...

 • Wołuszewo

2022-07-07 do 2022-07-15

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-07-06 do 2022-07-14

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Ostrowąs

2022-07-01 do 2022-07-09

Doskonała Energia Odnawialna

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 135m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-06-30 do 2022-07-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 135m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 135m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Aleksandrów Kujawski

2022-06-27 do 2022-07-05

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Ciechocinek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: dom z bala budowany, cały d...

 • Ciechocinek

2022-06-25 do 2022-07-03

Świetne Systemy Grzewcze

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-06-23 do 2022-07-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła

Udostępnij znajomemu