Pompa ciepła w Aleksandrowie Kujawskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 918 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Aleksandrowie Kujawskim

Pompy ciepła Aleksandrów Kujawski

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

89 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Aleksandrowa Kujawskiego, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz - Świetne Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz

50 opinii

EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Aleksandrowa Kujawskiego i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Zielony Program Ekologiczny sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

23 opinie

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, chociaż szukasz go od wielu dni? Zielony Program Ekologiczny sp. z o.o. może ma szansę zakończyć Twój problem. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Problast - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Aleksandrowie Kujawskim

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła w Aleksandrowie Kujawskim

23 opinie

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? Problast może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Virtus Sun Polska - Doskonałe Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

Doskonałe Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

26 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Virtus Sun Polska ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

APE ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Znakomite Systemy Grzewcze Aleksandrów Kujawski

APE ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty APE ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

SYSTEM ECO - Najlepsze Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

SYSTEM ECO

8 opinii

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy dobrych gruntowych wymienników ciepła to SYSTEM ECO może być tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Aqua Port Technika Grzewcza Sebastian Szczap - Tanie Systemy Grzewcze Aleksandrów Kujawski

Tanie Systemy Grzewcze

5 opinii

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do Aqua Port Technika Grzewcza Sebastian Szczap i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Agro Technika Grzewcza i Sanitarna Mariusz Słomczewski - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła

2 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Aleksandrów Kujawski, zatrudnij ekspertów w branży. Agro Technika Grzewcza i Sanitarna Mariusz Słomczewski wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci świetną propozycję. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

SmartVolt Adrian Hyży - Rewelacyjne Pompy Ciepła Aleksandrów Kujawski

SmartVolt Adrian Hyży

1 opinia

Szukający systemów grzewczych winien zgłosić się do SmartVolt Adrian Hyży i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 23 zleceń na pompy ciepła w Aleksandrowie Kujawskim

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Waganiec

Jeśli odnawialne źródła energii to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Waganiec

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Pompa Ciepła Aleksandrów Kujawski

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Aleksandrów Kujawski

2024-03-25 do 2024-04-02

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Aleksandrów Kujawski

2024-03-20 do 2024-03-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Rożno-Parcele

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rożno-Parcele

2024-03-15 do 2024-03-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Aleksandrów Kujawski

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Aleksandrów Kujawski

2024-03-12 do 2024-03-20

Solidne Odnawialne Źródła Energii Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ośno

2024-03-06 do 2024-03-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Ciechocinek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ciechocinek

2024-02-26 do 2024-03-05

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Służewo

2024-02-04 do 2024-02-12

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Aleksandrów Kujawski

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Kujawsko-pomorskie i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ciechocinek

2024-01-31 do 2024-02-08

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Aleksandrów Kujawski

2024-01-27 do 2024-02-04

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Aleksandrów Kujawski

2024-01-06 do 2024-01-14

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Aleksandrów Kujawski

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Ciechocinek

2024-01-02 do 2024-01-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Aleksandrów Kujawski

2024-01-01 do 2024-01-09

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Aleksandrów Kujawski

2023-12-26 do 2024-01-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Aleksandrów Kujawski

2023-12-13 do 2023-12-21

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Kuczek

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Kujawsko-pomorskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kuczek

2023-12-04 do 2023-12-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Waganiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Waganiec

2023-11-07 do 2023-11-15

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nieszawa

2023-10-19 do 2023-10-27

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca napisał "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaprezentuj dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Nieszawa

2023-10-19 do 2023-10-27

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Waganiec

2023-10-09 do 2023-10-17

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ciechocinek

2023-10-04 do 2023-10-12

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Ciechocinek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ciechocinek

2023-10-01 do 2023-10-09

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Kujawsko-pomorskiego. Dlatego jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Odolion

2023-09-26 do 2023-10-04

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła