Pompa ciepła w Bydgoszczy

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 319 233 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Bydgoszczy

Pompy ciepła Bydgoszcz

Energia Taniej Sp. z o.o.

89 opinii

Energia Taniej Sp. z o.o. specjalizuje się w oferowaniu dobrych gruntowych pomp ciepła w konkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając liczne formy płatności. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Profesjonalna Energia Odnawialna Bydgoszcz

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

92 opinie

Polenergia Pompy Ciepła S.A. oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Bydgoszczy, ale także pobliskich powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz - Doskonałe Pompy Ciepła Bydgoszcz

EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz

50 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Virtus Sun Polska - Perfekcyjna Energia Odnawialna Bydgoszcz

Virtus Sun Polska

26 opinii

Ten specjalista działa w rejonie powiatu i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Bydgoszczy

Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Bydgoszczy

26 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Virtus Sun Polska Sp. z o.o. z Bydgoszczy będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

SYSTEM ECO - Profesjonalne Pompy Ciepła Bydgoszcz

Profesjonalne Pompy Ciepła Bydgoszcz

8 opinii

Pracownicy SYSTEM ECO to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej energii odnawialnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

FHU Jame Klim Jarosław Mołczan - Solidna Energia Odnawialna Bydgoszcz

FHU Jame Klim Jarosław Mołczan

6 opinii

Solidna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy FHU Jame Klim Jarosław Mołczan - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu.

Megart Sp. z o.o. - Porządne Pompy Ciepła Bydgoszcz

Megart Sp. z o.o.

6 opinii

Klient, który planuje kupno dobrych gruntowych pomp ciepła musi już teraz zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Aqua Port Technika Grzewcza Sebastian Szczap - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Bydgoszcz

Aqua Port Technika Grzewcza Sebastian Szczap

5 opinii

Skoro starasz się znaleźć dostawcę markowych gruntowych pomp ciepła to Aqua Port Technika Grzewcza Sebastian Szczap na pewno dobierze odpowiedni towar. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Earth Connect Sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Bydgoszcz

Earth Connect Sp. z o.o.

4 opinie

Earth Connect Sp. z o.o. to prawdziwi wyjadacze w branży energii odnawialnej. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie Bydgoszczy. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 80 zleceń na pompy ciepła w Bydgoszczy

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bydgoszcz

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Bydgoszcz

2024-02-29 do 2024-03-08
dodano 4 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Bydgoszcz

Zlecający często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Bydgoszcz

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 5 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 7 dni temu

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bydgoszcz

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-02-24 do 2024-03-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bydgoszcz

2024-02-22 do 2024-03-01

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Bydgoszcz

Jako wybitni specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Aby uzyskać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Bydgoszcz

2024-02-21 do 2024-02-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dom piętrowy z dachem spadzistym. Powierzchnia mieszkalna (ogr...

 • Bydgoszcz

2024-02-20 do 2024-02-28

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 115m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 115m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: Budynek w technologii keramzytobeton. 90m2 pow. uży...

 • Bydgoszcz

2024-02-19 do 2024-02-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2024-02-19 do 2024-02-27

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który wprowadził zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać ofertę Twojej firmy, która przebije wszystkie inne. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Bydgoszcz

2024-02-18 do 2024-02-26

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bydgoszcz

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć poszukuje od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Bydgoszcz

2024-02-12 do 2024-02-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bydgoszcz

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Bydgoszcz i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Bydgoszcz

2024-02-09 do 2024-02-17

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-02-09 do 2024-02-17

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Bydgoszcz

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Bydgoszcz

2024-02-08 do 2024-02-08

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Bydgoszcz

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bydgoszcz

2024-02-06 do 2024-02-14

Opłacalne Systemy Grzewcze Bydgoszcz

Dla Klienta, który napisał - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², dotarcie do opłacalnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bydgoszcz

2024-02-05 do 2024-02-13

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Bydgoszcz

2024-02-01 do 2024-02-09

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 36-70m², Bydgoszcz

Ten Klient myśli, że perfekcyjna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 36-70m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Bydgoszcz

2024-01-31 do 2024-02-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dom piętrowy tak zwany klocek ,płaski dach. Termin skorzystani...

 • Bydgoszcz

2024-01-28 do 2024-02-05

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2024-01-28 do 2024-02-05

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-01-28 do 2024-02-05

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Bydgoszcz

Jako ekspert od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Bydgoszczy i okolicznych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Złóż dobrą ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Bydgoszcz

2024-01-25 do 2024-02-02

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-01-25 do 2024-02-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Bydgoszcz

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Bydgoszcz

2024-01-23 do 2024-01-31

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Bydgoszcz

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze Bydgoszczy, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bydgoszcz

2024-01-11 do 2024-01-19

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Bydgoszcz

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Bydgoszcz bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Bydgoszcz

2024-01-10 do 2024-01-18

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-01-08 do 2024-01-16

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: 2024-01-09...

 • Bydgoszcz

2024-01-07 do 2024-01-15

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Bydgoszcz

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Bydgoszczy i przyległych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Pompa ciepła, bud. 201-300m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Bydgoszcz

2024-01-03 do 2024-01-11

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 36-70m², Bydgoszcz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-01-02 do 2024-01-10

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła