Pompy ciepła w Kielcach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 806 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 410 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kielce - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kielce

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

69 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Inowa Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

SUNLIT www.sunlit.pl - Perfekcyjna Energia Odnawialna Kielce

Perfekcyjna Energia Odnawialna Kielce

64 opinie

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? SUNLIT www.sunlit.pl będzie najszybszą drogą. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Danwent-Grupaeneco - Profesjonalne Pompy Ciepła Kielce

Profesjonalne Pompy Ciepła

62 opinie

Nadal szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu Danwent-Grupaeneco. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Odnawialne Źródła Energii Kielce

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Solidne odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Polenergia Pompy Ciepła S.A. - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

4ECO Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Kielce

4ECO Sp. z o.o.

25 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. 4ECO Sp. z o.o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Synergia Energia - Energia Odnawialna Kielce

Energia Odnawialna Kielce

6 opinii

Eksperci z Synergia Energia to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KAMAN - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Kielcach

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła w Kielcach

5 opinii

Ten, kto poszukuje powietrznych pomp ciepła winien już teraz zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Ekoklimat - Gruntowe Wymienniki Ciepła Kielce

Ekoklimat

4 opinie

Jeśli szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła na terenie Kielc, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Ekoklimat wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

ArtInstal - Doskonałe Systemy Grzewcze Kielce

ArtInstal

2 opinie

Firma ArtInstal to eksperci od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Kielc i przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Ekoboost Piotr Hałgas - Gruntowe Pompy Ciepła Kielce

Gruntowe Pompy Ciepła

2 opinie

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Ekoboost Piotr Hałgas z Kielc jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

277 Zleceń - Pompy Ciepła Kielce

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Kielce

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Kielce

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano wczoraj o 15:11

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Kielc, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kielce

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano wczoraj o 14:53

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kielce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Kielce

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Staranna Pompa Ciepła Kielce

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 140m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kielce

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Kielce

Klient, który szuka taniego gruntowego wymiennika ciepła zgłosił zainteresowanie - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Winien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Kielce

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Kielce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kielce

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Tanie Systemy Grzewcze

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Kielce

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kielce

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kielce

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kielce

2022-09-16 do 2022-09-24

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Kielc, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kielce

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompa Ciepła

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kielce

2022-09-16 do 2022-09-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 301-500m², Kielce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z of...

 • Kielce

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kielce

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Kielce

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Kielce

Zlecający, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Kielce

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kielce

Zleceniodawca, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Kielce

2022-09-13 do 2022-09-21

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Kielce

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Kielc i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Kielce

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kielce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Kielce

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², Kielce

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Kielce

2022-09-10 do 2022-09-18

Solidna Energia Odnawialna Kielce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Kielce

2022-09-10 do 2022-09-18

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kielce

2022-09-09 do 2022-09-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kielce

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kielce

2022-09-08 do 2022-09-16

Solidna Energia Odnawialna

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Kielce

2022-09-08 do 2022-09-16

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kielce

2022-09-07 do 2022-09-15

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, doradź najlepsze wyjście Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 115m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kielce

2022-09-07 do 2022-09-15

Doskonała Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Zlecę instalac...

 • Kielce

2022-09-07 do 2022-09-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kielce

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Kielc. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kielce

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kielce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Domy w zabudowie sz...

 • Kielce

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Cedzyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Cedzyna

2022-09-05 do 2022-09-13

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kielce

2022-09-04 do 2022-09-12

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kielce

2022-09-04 do 2022-09-12

Świetna Pompa Ciepła

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budy...

 • Kielce

2022-09-02 do 2022-09-10

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu