Pompa ciepła w Opatowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 893 197 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
541 648 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Opatów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Opatów

Profesjonalne Pompy Ciepła Opatów

65 opinii

Jeżeli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to wykorzystaj doświadczenie SUNLIT www.sunlit.pl. Opatów i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PGENERGIA.PL Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Opatowie

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Opatowie

39 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z PGENERGIA.PL Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Odnawialne Źródła Energii Opatów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Znakomici pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Sunector - Energia Odnawialna Opatów

Energia Odnawialna

33 opinie

Firma Sunector to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie energii odnawialnej. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Opatowa. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Grento Sp. z o.o. - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Opatów

Grento Sp. z o.o.

6 opinii

Ten, kto planuje zakup gruntowych pomp ciepła winien już dziś zgłosić się do do dostawcy Grento Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

NatSEM Maciej Maj - Solidne Odnawialne Źródła Energii Opatów

NatSEM Maciej Maj

4 opinie

Pracownicy NatSEM Maciej Maj to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny solidnego odnawialnych źródeł energii. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Ekoklimat - Systemy Grzewcze Opatów

Ekoklimat

4 opinie

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż szukasz od wielu dni? Ekoklimat może rozwiązać Twój problem. Nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

MG-Klimatyzacja - Powietrzne Pompy Ciepła Opatów

Powietrzne Pompy Ciepła

3 opinie

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia MG-Klimatyzacja. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Intech Arkadiusz Gontarczyk - Solidne Pompy Ciepła Opatów

Solidne Pompy Ciepła Opatów

2 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Intech Arkadiusz Gontarczyk ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Martyna Granat F.H.U. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Opatów

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

2 opinie

Planujesz wybrać rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Martyna Granat F.H.U. jest na to skuteczną metodą. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

23 Zlecenia - Pompy Ciepła Opatów

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła Opatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplony Termin s...

 • Opatów

2022-10-02 do 2022-10-10
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ożarów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Ożarów

2022-09-27 do 2022-09-27

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Baćkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Baćkowice

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Ożarów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Ożarów

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Opatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ożarów

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 67m², Tarłów

Klient, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 67m². Winien on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tarłów

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Tarłów

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Tarłów

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Opatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Opatów

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Iwaniska

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Świętokrzyskiego, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Iwaniska

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Tarłów

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Tarłów

2022-07-14 do 2022-07-22

Profesjonalna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Iwaniska

2022-07-13 do 2022-07-21

Tanie Systemy Grzewcze Opatów

Ten Klient, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, wysłał nam zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Ożarów

2022-07-08 do 2022-07-16

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Opatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Mikułowice

2022-06-29 do 2022-07-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wojciechowice

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wojciechowice

2022-06-24 do 2022-07-02

Doskonałe Systemy Grzewcze

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Iwaniska

2022-06-18 do 2022-06-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Opatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Opatów

2022-06-16 do 2022-06-24

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Tarłów

2022-06-10 do 2022-06-18

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Wyszmontów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Wyszmontów

2022-06-08 do 2022-06-16

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do...

 • Opatów

2022-06-06 do 2022-06-14

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Ożarów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy ...

 • Ożarów

2022-05-31 do 2022-06-08

Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne i pompa ciepła, bud. 101-150m², Brzozowa

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne i pompa ciepła, bud. 101-150m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Brzozowa

2022-05-11 do 2022-05-19

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Opatów

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Opatów i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Opatów

2022-04-07 do 2022-04-15

Znakomita Pompa Ciepła Opatów

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 160m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania...

 • Opatów

2022-04-07 do 2022-04-15

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu