Pompa ciepła w Kazimierzy Wielkiej

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 165 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kazimierzy Wielkiej

Pompy ciepła Kazimierza Wielka

Natural Energy PL Sp. z o.o.

574 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Natural Energy PL Sp. z o.o.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Inowa Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii w Kazimierzy Wielkiej

Solidne Odnawialne Źródła Energii w Kazimierzy Wielkiej

70 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Inowa Sp. z o.o. spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

GRUPAENECO - Perfekcyjne Pompy Ciepła Kazimierza Wielka

Perfekcyjne Pompy Ciepła Kazimierza Wielka

64 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij GRUPAENECO. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonała Energia Odnawialna Kazimierza Wielka

Doskonała Energia Odnawialna

52 opinie

Firma Polenergia Pompy Ciepła S.A. świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Kazimierzy Wielkiej i okolic. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

SolarX s.c. - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Kazimierza Wielka

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

14 opinii

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? SolarX s.c. może ma szansę zakończyć Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Zakład Usług Studziennych Marian Wójcik - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Kazimierza Wielka

Zakład Usług Studziennych Marian Wójcik

9 opinii

Takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Kazimierzy Wielkiej, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to natychmiast poznaj Zakład Usług Studziennych Marian Wójcik. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Ecowatt Sp.zo.o. - Doskonałe Pompy Ciepła Kazimierza Wielka

Ecowatt Sp.zo.o.

7 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Ecowatt Sp.zo.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Elektro - HARD - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Kazimierza Wielka

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

22 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Elektro - HARD ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Ekoklimat - Staranne Pompy Ciepła Kazimierza Wielka

Ekoklimat

4 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Ekoklimat. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Ekoboost Piotr Hałgas - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kazimierza Wielka

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kazimierza Wielka

3 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Kazimierzy Wielkiej, ale także pobliskich miast. Zapraszamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 23 zleceń na pompy ciepła w Kazimierzy Wielkiej

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kazimierza Wielka

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Kazimierza Wielka

2022-12-30 do 2023-01-07

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Kazimierza Wielka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Kazimierza Wielka

2022-12-26 do 2023-01-03

Doskonała Pompa Ciepła Kazimierza Wielka

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Skalbmierz

2022-12-23 do 2022-12-31

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Skalbmierz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Skalbmierz

2022-11-23 do 2022-12-01

Idealne Systemy Grzewcze Kazimierza Wielka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Odpowiem może na kilka ...

 • Kazimierza Wielka

2022-11-16 do 2022-11-24

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Czarnocin

2022-11-10 do 2022-11-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kazimierza Wielka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Kazimierza Wielka

2022-10-29 do 2022-11-06

Świetna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Dębiany

2022-10-08 do 2022-10-16

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Opatowiec

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Świętokrzyskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Opatowiec

2022-09-26 do 2022-10-04

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, pomimo że poszukuje go od wielu dni. Możesz zakończyć problem dla tego Klienta. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Opatowiec

2022-09-23 do 2022-10-01

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofe...

 • Kazimierza Wielka

2022-09-21 do 2022-09-28

Idealne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kazimierza Wielka

2022-09-18 do 2022-09-26

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Świętokrzyskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Czarnocin

2022-09-16 do 2022-09-24

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kazimierza Wielka

2022-09-16 do 2022-09-24

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Bejsce

2022-09-14 do 2022-09-22

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kazimierza Wielka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ocieplony i 5kw fot...

 • Kazimierza Wielka

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Skalbmierz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek ocieplony ...

 • Skalbmierz

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kazimierza Wielka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Kazimierza Wielka

2022-08-20 do 2022-08-28

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kazimierza Wielka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 6 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: nieocieplony Termin skorz...

 • Kazimierza Wielka

2022-08-10 do 2022-08-18

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Skalbmierz

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bejsce

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Bejsce

2022-07-30 do 2022-08-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bejsce

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Bejsce

2022-07-30 do 2022-08-07

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Skalbmierz

2022-07-23 do 2022-07-31

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła