Pompa ciepła w Busku-Zdroju

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 143 529 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 865 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Busko-Zdrój - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Busko-Zdrój

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

69 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Buska-Zdroju, zatrudnij profesjonalistów w branży. Inowa Sp. z o.o. wykorzysta kompetencje swoich pracowników i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

GRUPAENECO - Solidne Odnawialne Źródła Energii Busko-Zdrój

GRUPAENECO

64 opinie

Znakomici pracownicy GRUPAENECO spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Busko-Zdrój

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Profesjonalne odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w branży. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

KAMAN - Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła Busko-Zdrój

Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła Busko-Zdrój

6 opinii

Znakomite gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda działania KAMAN, dzięki której będziesz na 100% rad. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ekoklimat - Opłacalne Gruntowe Wymienniki Ciepła Busko-Zdrój

Opłacalne Gruntowe Wymienniki Ciepła Busko-Zdrój

4 opinie

Gdy jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy opłacalnych gruntowych wymienników ciepła to Ekoklimat może być tym, czego potrzebujesz. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Busko-Zdrój

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

4 opinie

Firma Energo-Therm Radosław Kuźniar oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Buska-Zdroju oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

INSTAL ADI-Zielona Energia - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Busko-Zdrój

INSTAL ADI-Zielona Energia

4 opinie

Drugiego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Busko-Zdrój i okolicy, dlatego jeśli szukasz świetnych gruntowych wymienników ciepła to natychmiast zobacz INSTAL ADI-Zielona Energia. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Ekoboost Piotr Hałgas - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Busko-Zdrój

Ekoboost Piotr Hałgas

2 opinie

Takiego dostawcy szybko nie znajdziesz na terenie Buska-Zdroju, więc jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła to bez zbędnej zwłoki poznaj Ekoboost Piotr Hałgas. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Sławomir Darowski dar mont - Perfekcyjna Energia Odnawialna Busko-Zdrój

Perfekcyjna Energia Odnawialna

2 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Sławomir Darowski dar mont będzie najszybszą drogą. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Instalacje wodno - kanalizacyjne, c.o. i gazowe - Doskonałe Systemy Grzewcze w Busku-Zdroju

Doskonałe Systemy Grzewcze w Busku-Zdroju

1 opinia

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Instalacje wodno - kanalizacyjne c.o. i gazowe pomogą Ci i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

52 Zlecenia - Pompy Ciepła Busko-zdrój

Profesjonalna Energia Odnawialna Busko-Zdrój

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś.

 • Busko-Zdrój

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano 3 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Busko-Zdrój

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Busko-Zdrój

2022-11-01 do 2022-11-09

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 749 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Solec-Zdrój

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Solec-Zdrój

2022-10-31 do 2022-11-08

Pompa Ciepła Busko-Zdrój

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Busko-Zdrój

2022-10-18 do 2022-10-26

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Gnojno

2022-10-12 do 2022-10-20

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Wiślica

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Świętokrzyskiego na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Wiślica

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebne pompy ciepła z montażem i uruchomieniem, do 30 pomp Thermia Calibra, woj. świętok

Jako utalentowani specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Potrzebne pompy ciepła z montażem i uruchomieniem, do 30 pomp Thermia Calibra". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Busko-Zdrój

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Owczary

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Owczary

2022-09-21 do 2022-09-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowy Korczyn

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Świętokrzyskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Nowy Korczyn

2022-09-19 do 2022-09-27

Znakomite Systemy Grzewcze Busko-Zdrój

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Busko-Zdrój

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pacanów

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Świętokrzyskiego, który wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Pacanów

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gnojno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Gnojno

2022-09-15 do 2022-09-23

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Busko-Zdrój

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Świętokrzyskiego i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Wiślica

2022-09-11 do 2022-09-19

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Busko-Zdrój

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Busko-Zdrój

2022-09-07 do 2022-09-15

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Busko-Zdrój

2022-08-28 do 2022-09-05

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Świętokrzyskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • ocieseki k.rakowa

2022-08-27 do 2022-09-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 180m², Nowy Korczyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 180m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ogrzewanie domu jest n...

 • Nowy Korczyn

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wiślica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wiślica

2022-08-15 do 2022-08-23

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Świętokrzyskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Solec-Zdrój

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Stopnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Stopnica

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zagajów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Zagajów

2022-08-07 do 2022-08-15

Systemy Grzewcze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Gnojno

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 301-500m², Busko-Zdrój

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 301-500m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Busko-Zdrój

2022-08-03 do 2022-08-11

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Busko-Zdrój

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania...

 • Busko-Zdrój

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Busko-Zdrój

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Busko-Zdrój

2022-07-28 do 2022-08-05

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Busko-Zdrój

2022-07-28 do 2022-08-05

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Busko-Zdrój

2022-07-24 do 2022-08-01

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Busko-Zdrój

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Busko-Zdrój

2022-07-24 do 2022-08-01

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Pacanów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Pacanów

2022-07-22 do 2022-07-30

Pompa ciepła, bud. do 150m², Stopnica

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze Świętokrzyskiego, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Stopnica

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Busko-Zdrój

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Busko-Zdrój

2022-07-19 do 2022-07-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu