Pompa ciepła w Staszowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 117 644 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 706 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Staszów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Staszów

Rewelacyjne Pompy Ciepła

63 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij GRUPAENECO. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Staszów

Wysokiej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła

50 opinii

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Invest Eko Romuald Krzesiński - Solidne Pompy Ciepła Staszów

Invest Eko Romuald Krzesiński

23 opinie

Myślisz, że solidne pompy ciepła to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Invest Eko Romuald Krzesiński poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

SolarX s.c. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Staszów

Perfekcyjna Energia Odnawialna Staszów

13 opinii

Perfekcyjna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy SolarX s.c. - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Ergo Term sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Staszów

Ergo Term sp. z o.o.

6 opinii

Następnego takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Staszowa, dlatego jeśli szukasz dobrych gruntowych pomp ciepła to niezwłocznie sprawdź Ergo Term sp. z o.o.. Już teraz umów się z nimi na rozmowę.

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Doskonałe Pompy Ciepła Staszów

Doskonałe Pompy Ciepła

4 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Energo-Therm Radosław Kuźniar ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Ekoklimat - Tanie Systemy Grzewcze Staszów

Tanie Systemy Grzewcze

4 opinie

Szukający systemów grzewczych winien zgłosić się do Ekoklimat i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

INSTAL ADI-Zielona Energia - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Staszów

INSTAL ADI-Zielona Energia

4 opinie

Planujesz wybrać dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? INSTAL ADI-Zielona Energia z Staszowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Sławomir Darowski dar mont - Doskonałe Systemy Grzewcze Staszów

Doskonałe Systemy Grzewcze Staszów

2 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Sławomir Darowski dar mont pomogą Ci i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

DrKlima Paweł Pietras - Doskonała Energia Odnawialna w Staszowie

Doskonała Energia Odnawialna w Staszowie

35 opinii

Energia odnawialna to specjalność tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w branży. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

43 Zlecenia - Pompy Ciepła Staszów

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łubnice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Łubnice

2022-11-20 do 2022-11-28
dodano 7 dni temu

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Bogoria

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Bogoria

2022-11-20 do 2022-11-28
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 711 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szydłów

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Świętokrzyskie na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Szydłów

2022-11-01 do 2022-11-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Połaniec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Połaniec

2022-10-12 do 2022-10-20

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Staszów

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Staszów

2022-10-11 do 2022-10-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Połaniec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie pom...

 • Połaniec

2022-10-10 do 2022-10-18

Staranna Pompa Ciepła Staszów

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ossala

2022-10-01 do 2022-10-09

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Staszów

2022-09-30 do 2022-10-08

Perfekcyjna Energia Odnawialna Staszów

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Staszów

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Połaniec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Połaniec

2022-09-15 do 2022-09-23

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Staszów

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Staszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Staszów

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oleśnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Podłogówka w całym domu 180m2...

 • Oleśnica

2022-09-11 do 2022-09-12

Profesjonalna Energia Odnawialna

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy Świętokrzyskiego, który napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Połaniec

2022-09-10 do 2022-09-11

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Staszów

2022-09-10 do 2022-09-18

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Łubnice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łubnice

2022-09-09 do 2022-09-17

Odnawialne Źródła Energii Staszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Bogoria

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Osiek

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z branży systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Osiek

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Staszów

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Staszów

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Staszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Staszów

2022-08-12 do 2022-08-20

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

To zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Staszowa i okolic. Przedłóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Staszów

2022-07-31 do 2022-08-08

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Staszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Osiek

2022-07-18 do 2022-07-26

Pompa Ciepła

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Staszów

2022-07-15 do 2022-07-23

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bogoria

2022-07-12 do 2022-07-12

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Połaniec

2022-07-06 do 2022-07-14

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatko...

 • Osiek

2022-07-03 do 2022-07-11

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Bogoria

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do ...

 • Bogoria

2022-07-01 do 2022-07-09

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Szydłów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy ...

 • Szydłów

2022-06-30 do 2022-07-08

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Staszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Staszów

2022-06-27 do 2022-07-05

Doskonała Pompa Ciepła

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Ruszcza

2022-06-27 do 2022-07-05

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Połaniec

Jako specjalista działający na obszarze Świętokrzyskiego i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Połaniec

2022-06-27 do 2022-07-05

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu