Pompa ciepła w Końskich

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 892 979 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
541 648 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Końskie - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Końskie

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła Końskie

69 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Końskie, zatrudnij fachowców w branży. Inowa Sp. z o.o. wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

SUNLIT www.sunlit.pl - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Końskie

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

65 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające już nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty SUNLIT www.sunlit.pl. Profesjonalni znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Danwent-Grupaeneco - Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła Końskie

Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła

62 opinie

Klient, który planuje zakup gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do Danwent-Grupaeneco i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Systemy Grzewcze Końskie

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż szukasz od wielu dni? Polenergia Pompy Ciepła S.A. może rozwiązać Twój problem. Nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

PROMIKA SOLAR - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Końskie

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła

28 opinii

Chesz znaleźć dostawcę opłacalnych gruntowych pomp ciepła w miejscowości Końskie lub na terenie powiatu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Arenella Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Końskie

Arenella Sp. z o.o.

10 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Arenella Sp. z o.o.. Końskie i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Synergia Energia - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Końskie

Synergia Energia

6 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Końskie i okolicy, więc jeżeli poszukujesz pierwszorzędnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz Synergia Energia. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ekoklimat - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Końskie

Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Końskie

4 opinie

Zakup markowych powietrznych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Ekoklimat pomogą Ci i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rewelacyjne Pompy Ciepła Końskie

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

ArtInstal - Energia Odnawialna w Końskich

Energia Odnawialna w Końskich

2 opinie

Ten fachowiec działa na obszarze miejscowości Końskie i świadczy liczne usługi z zakresu doskonałej energii odnawialnej. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

80 Zleceń - Pompy Ciepła Końskie

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Końskie

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Końskich i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Końskie

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Niekłań Mały

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Niekłań mały

2022-09-25 do 2022-10-03

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Gruntowy Wymiennik Ciepła Końskie

Znalezienie dobrego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż Klientowi i dobierz najlepsze rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jacentów

2022-09-24 do 2022-10-02

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Niekłań Wielki

Wykonanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Niekłań wielki

2022-09-18 do 2022-09-26

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Końskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Końskie

2022-09-18 do 2022-09-26

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Końskie

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Smyków

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Plenna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Plenna

2022-09-15 do 2022-09-23

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Końskie

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Końskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Końskie

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stąporków

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Świętokrzyskiego oraz przyległych powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Stąporków

2022-09-09 do 2022-09-17

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Machory

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Końskie

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Końskie

2022-09-04 do 2022-09-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Końskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Końskie

2022-09-04 do 2022-09-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Radoszyce

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: Jestem zainteresowany kupn...

 • Radoszyce

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Salachowy Bór

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: 2023-02-28...

 • Salachowy bór

2022-08-29 do 2022-08-29

Solidna Energia Odnawialna Końskie

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Świętokrzyskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Korytków

2022-08-27 do 2022-09-04

Pompa Ciepła Końskie

Klient napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Stąporków

2022-08-14 do 2022-08-22

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ocieplo...

 • Końskie

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Końskie

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Końskie

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Czarniecka Góra

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Świętokrzyskiego i napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i przedstaw świetną propozycję. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Czarniecka góra

2022-08-10 do 2022-08-18

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek "termos"oc...

 • Radoszyce

2022-08-10 do 2022-08-18

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Końskie

2022-08-09 do 2022-08-12

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Końskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Końskie

2022-08-06 do 2022-08-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radoszyce

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Radoszyce

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radoszyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Radoszyce

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Czarniecka Góra

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Świętokrzyskiego, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Czarniecka góra

2022-08-03 do 2022-08-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Końskie

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Końskie

2022-07-27 do 2022-08-04

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Sierosławice

2022-07-25 do 2022-08-02

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Barycz

Dowiedź Klientowi, że kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Świętokrzyskie i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Barycz

2022-07-21 do 2022-07-29

Profesjonalna Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Świętokrzyskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Luta

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wincentów

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Świętokrzyskie i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wincentów

2022-07-20 do 2022-07-28

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu